Gönderen Konu: Cabrio tercihim değil fakat bu cabrio ya şapka çıkarılır.  (Okunma sayısı 5230 defa)

Çevrimdışı oldboy

• Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu aracın sahibi siteden mi, açıkçası bilmiyorum. Sitede çok güzel cabriolar var kabulüm ama gelin görün ki bu cabrio beni mest etti. Diyecek tek şey var o da maşallah...
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-emsalsiz-golf-gti-cabrio-karman-edition-firsat-79864361/detay

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: Cabrio tercihim değil fakat bu cabrio ya şapka çıkarılır.
« Yanıtla #1 : 05 Nisan 2012, 16:57:53 »
Bizim Gürcan abinin cabriosu iyidir iyi Maşallah'ı var gerçekten  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı oldboy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 05 Nisan 2012, 17:10:06 »
Bizim Gürcan abinin cabriosu iyidir iyi Maşallah'ı var gerçekten  :tamamdir
Henüz bir buluşmaya katılamadığım için bilmiyordum açıkçası. Kim bilir, böylesi bir aracı satıyor olmak için çok ciddi bir nedenin olması gerekir. Neticede alana da satana da hayırlı olsun.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 05 Nisan 2012, 18:13:57 »
Henüz bir buluşmaya katılamadığım için bilmiyordum açıkçası. Kim bilir, böylesi bir aracı satıyor olmak için çok ciddi bir nedenin olması gerekir. Neticede alana da satana da hayırlı olsun.
Gürcan abi sürekli seyahat ettiği için buluşmalara katılma imkanı kalmıyor malesef bende onu Bursa'daki klasik otomobil toplantısında yakaldım daha doğrusu o beni yakaladı  :) Çok fazla arabası olduğu için satıyodur bence onun klasmanı özellikle ANADOL STC-16'lar  ;)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #4 : 05 Nisan 2012, 18:38:07 »
Fiyat çok fazla uçuk olmuş o rakama ben almanyadan orj. boyasında 92 modelini getirtirim TR plaka yapar gene elime para kalır.  Motorda 112 lik değil 90 PS lik olanından.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı oldboy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 05 Nisan 2012, 19:31:16 »
Fiyat çok fazla uçuk olmuş o rakama ben almanyadan orj. boyasında 92 modelini getirtirim TR plaka yapar gene elime para kalır.  Motorda 112 lik değil 90 PS lik olanından.
Nasıl yani  ??? E abi niye uyarmıyorsunuz o parayı neredeyse ben de harcadım (o kadar da değil ama yakın diyelim.) Biz de getirirdik o zaman :(

Çevrimdışı TanerErbay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 05 Nisan 2012, 21:28:45 »
getirebiliyosaniz ben hemen ikincisini alirim :)

1992 model arabayi Almanyadan buraya getirmek mümkün degil arkadaslar

söyle mümkün, almanci almistir daha 3 yasina girmeden arabayi, bugüne kadar satmamistir, bekletmistir garajda, sonra TR kesin dönüs yapicaktir, iste tamam o zaman gelir, baska yoluda yok

gideyim alayim, TR ye getireyim, vergisinide ödiyeyim, sonra TR plakami alayim olsaydi, su anda TR de Fiat marka arac olmazdi

Çevrimdışı mami6848

• Sen Yetkili bi Abiye benziyosun :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 05 Nisan 2012, 21:53:26 »
Valla Erşan arkadaşımız dedigine katılıyorum ancak fiyat konusunda gercekçi olmak lazım 16,500 den aşağı gümrükden araç gecirmek imkansız gibi bişe öte yandan Gümrükden 3 yaşından büyük arabayı geçrmek + KDV +ÖTV +GV gibi artılar artılar o yüzden kmise uğraşmıyor ama siz gidip almanyadan 1992 Golf Cabrio alırsanız diyelim ki 500 Euro gibi komikk rakama aldınız gümrükte Uygulanacak olan Muamele 18000 Euro ya aldınız sayılcak ve o fiyat üzerinden vergilerini ödeyip TÜRK plakasını takacaksınız parası olan varsa getirsin bende araştrdım ve gümrüklerden aldgım bilgiler ile söylüyorum işin içine girince daha neler neler çıkar bilmiyorum yani işin özü elinizdekinin veya paranızın kiymetini bilin arabayada lafım yok canlı canlı gördüm evet güzel ama kimin gönlüne hoş gelirse o paraya o araba o kişi satın alır saygılar sevgiler  :D  :D  :D

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 05 Nisan 2012, 22:13:41 »
TR plaka olayı kimine 5000 e patalar kimine 20bin e. Bunu yapan çok yapanı bulan az :)
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 05 Nisan 2012, 22:19:23 »
İstenildiği takdirde araç sokmak mümkün ama yasal yollarla değil  ;) Bence bu fiyat bu araba için ideal ilerde daha da artarsa şaşırmamak gerekiyo malum sayılarımız bi hayli azaldı ve değerinde MK1 Cabriolet çok az sayıda var kasası gayet düzgün alıp toplamak yerine bu parayı verip keyfini sürmek daha mantıklı gelir bence  :) Gürcan abiyide tanıyorum hiç bir bakımını kaçırmadığına da adım gibi eminim eskiden sahibinden.com'daydı bu araba yanlış hatırlamıyosam 7-9bin arası bişeydi fiyatı ama satan kişi bu fiyata verdiğine göre ya aracanının kıymetini bilmiyordur ya da para sıkışmıştır helalinden 10.000'i vardı o zamanlarda  :)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 05 Nisan 2012, 22:33:19 »
İllegal manada yazmadım gökhan yöntemleri var. Change olayı dahada ucuza gelir..

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 06 Nisan 2012, 01:28:55 »
İllegal manada yazmadım gökhan yöntemleri var. Change olayı dahada ucuza gelir..
:tamamdir

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 06 Nisan 2012, 02:39:51 »
Yapsak mı napsak Erşan abi  ::) Ünlü bi futbolcu vardı change jeepi vardı kaç senedir anlaşılmamış polis arabasına çarpınca incelemeye otoparka aldılar anca anlaşıldı  :)

Çevrimdışı TanerErbay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 08 Nisan 2012, 08:28:03 »
15 bine legal yoldan bir MK1 Cabrio TR gelmez.

ben bunu bilir, bunu söylerim