Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: BUDA BENİM YERDEN BİTME VE ASFALT FARESİ ARKADAŞLAR  (Okunma sayısı 15838 defa)

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
    2001 Range Rover & 2016 C180
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
Ynt: BUDA BENİM YERDEN BİTME VE ASFALT FARESİ ARKADAŞLAR
« Yanıtla #2 : 22 Mayıs 2008, 09:22:29 »
@kaosunruhu
Hoş geldin öncelikle.
Araban çok şık. Renkler GS taraftarı oluşundan mı geliyor :)
Yalnız arabayı yıkayım da çekseymişsin fotoları keşke.
Bir seri de temiz fotolarını bekliyoruz.

Not: Özel mesaj 15 mesajdan sorna açılıyor
Not2: Mesajları küçük karakterlerle yazmaya çalış. Genelde büyük harfle yazmak BAĞIRMAK anlamına gelir.
« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2008, 09:24:12 Gönderen: OffLineR »
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #3 : 22 Mayıs 2008, 09:26:15 »
ekstradan sökülecek çok seyi var kaosruhu  :p hoş geldin konu açarken ve konulara fikir beyan ederken lüften büyük harf kullanmamaya özen göster tekrar hosgeldin

Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #4 : 22 Mayıs 2008, 13:21:44 »
mc sahan teşekkür ederim arkadaşım aydınlattığın için bilgim yoktu ben internetten pek anlamam işte böyle sitelerde uğraşıyorum forumlara bakıyorum çok işe yarar bilgiler elde ediyorum o yüzden teşekkür ederim aydınlattığın için

nizam abi dediğin doğru çok sökülecek parça var ben sanayide bir arkadaşa alman plaka golf gelecek bir gelsin bakayım komple kaporta yürür hariç sökmek istiyorum orjinalse elektrik tesisatı camlar fitiller kapı kolları tamponlar orjinalse jantlar motor üst kapağı eksantrik motor üstündeki varsa karburatör veyahutta enjeksiyon varsa enjeksiyon onu bekliyeceğim motor bitik şanzuman 4 ileri eğer gelen 5 ileri ise kaçırmadan onuda sökeceğim yani araba olacak sıfır abi hele bir gelsin bekliyorum benim söktüğüm parçalarıda arkadaşlarla paylaşmak istiyorum daha sonra benim araba bittikten sonra bakalım hayırlısı

bu arada mesajım vardı bu resimlerin altına eklemiştim dün gece silmişler heralde büyük harf diye neyse sağlık olsun yeniden yazarım
selam ve dua ile
görüşürüz arkadaşlar
sevgi ile ve kardeşlikle kalınız

« Yanıtla #5 : 22 Mayıs 2008, 13:30:41 »
oflinear dostum takım tutmuyorum huyum değil aldığım adam takmış satayım hesabı gs de şampiyon oldu ya

bu arada arkadaşlar arabayı aldığım adam dediki bu fırın boya yeni çıkmış boyadan ben şimdi komple akrilik boya yaptırmak istesem bu boyayı söktürememmi

birde kaportayı baştan sona yaptırmayı düşünüyorum komple çürük çarık eskimiş veyahutta aşınmış parçalarını değiştirmek istiyorum ancak maddiyatı ayarlamam lazım daha sonrada motor diyorum bu konuda milimetrik ölçüsel olarak bu işin ehli kaportacı varmı bildiğiniz forumda gördüm avcılar tarafında bir usta varmış çok iyi olduğunu yazmışlar bu işin ehli yazıyordu peki bu usta tahmini olarak bu golfü komple kaça ayıklar bir bilginiz varmı

ancak tahmin diyorum dostlar kesin kes fiat sormuyorum hiç bir şey görülmeden kutu açılmadan dıştan göründüğü gibi çıkmaz 300 500 1000 fazlası çıkar veyahutta eksiği çıkar ona inancım vardır konuyu anlattım sanıyorum

dodikte yaptırmak istiyorum şöyle geniş taban lastik jant gibi bir olay düşünüyorum hayırlısı bakalım

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #6 : 22 Mayıs 2008, 13:32:40 »
mc sahan teşekkür ederim arkadaşım aydınlattığın için bilgim yoktu ben internetten pek anlamam işte böyle sitelerde uğraşıyorum forumlara bakıyorum çok işe yarar bilgiler elde ediyorum o yüzden teşekkür ederim aydınlattığın için

nizam abi dediğin doğru çok sökülecek parça var ben sanayide bir arkadaşa alman plaka golf gelecek bir gelsin bakayım komple kaporta yürür hariç sökmek istiyorum orjinalse elektrik tesisatı camlar fitiller kapı kolları tamponlar orjinalse jantlar motor üst kapağı eksantrik motor üstündeki varsa karburatör veyahutta enjeksiyon varsa enjeksiyon onu bekliyeceğim motor bitik şanzuman 4 ileri eğer gelen 5 ileri ise kaçırmadan onuda sökeceğim yani araba olacak sıfır abi hele bir gelsin bekliyorum benim söktüğüm parçalarıda arkadaşlarla paylaşmak istiyorum daha sonra benim araba bittikten sonra bakalım hayırlısı

bu arada mesajım vardı bu resimlerin altına eklemiştim dün gece silmişler heralde büyük harf diye neyse sağlık olsun yeniden yazarım
selam ve dua ile
görüşürüz arkadaşlar
sevgi ile ve kardeşlikle kalınız

alamnyadan sağlam adamın var galiba o parçalar gelecekse inş temiz bir golf görmek dileği ile  :)

Yunus EMRE

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #7 : 22 Mayıs 2008, 13:34:17 »
aracın boyası iyi hiç ugrasma çürügü var mı onu incele çok iyi toplarım ederim dersen 0 ytlden basla gerisi senin imkanın dahilinde gider

Yunus EMRE

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
« Yanıtla #8 : 22 Mayıs 2008, 15:09:29 »
hoşgeldin.
« Son Düzenleme: 27 Mayıs 2008, 01:32:33 Gönderen: MK-IV 35 »

« Yanıtla #9 : 25 Mayıs 2008, 16:48:56 »
hoşgeldin araban gercekten karoser olarak düzgün görünüyor bencede boyaya dokunma almanyadan gelen aracıda sök bakalım neler cıkacak :tamamdir

« Yanıtla #10 : 25 Mayıs 2008, 22:30:12 »
allah razı olsun arkadaşlar bu gün komple bir inceleyyim dedim arabayı göğüs çürük taban çürük torpido altları bağlantı yerleri hep çürük eğer gelen arabaya bir talip bulamazsak söküp dağıtacağım yada direk onu kullanacağım ama trafik sorun olacak olmazsa seri nosu ile oynarız dur bakalım eğer abim müşteri bulupta çenç yaptırırsa arabayı
o zaman buna gene talip birdahaki sene kaporta yaparım ancak komple soymayı düşünüyorum ancak bir dahaki sene eğer arabayı verirse abim vermezse bana gün doğdu gerçi onunda ne olduğunu bilmiyoruz çürükmü değilmi sağlammı değilmi hele bir gelsin bakalım ama motoru yaptırmam lazım motor ful bitik perşembe günü karburatörü söktüm dağıttım temizledim tekrardan ayar yaptım çalışma aralığındaki benzin veriş miktarlarına baktım otomatik jikleyi yeniden ayarladım ama nayn oğlu nayn  gene aynı araba gaz pedalının ilk 1.5 ila 2 cm araba öksüre öksüre gidiyor bir düşüyor bir çıkıyor motor devri gaza yüklenmeye başladınmı almaya başlıyor benzini ama hızlı gidiyor ben gaz ucu ile gitmek istiyorum arkadaş kaşınan olursa ders vermek istiyorum yahu bu yüzden bir jetronik sistem takacağım GOLF GTI MK1 16V: arkadaşımlada anlaşmaya vardık jetroniğini satıyor bana onu motora takar birde motoru bir yaptırırsam iş tamamdır motor olur canavar bir dahaki sene yaz başına kadar idare eder ondan sonrada kaoportayı alırım elime ful söktürür yeniden kaporta ve boya anlıyacağınız 2 senelik peryotta arabamı sıfırlamayı düşünüyorum a.z ye tabi bu varsayım gelecek arabanın durumuna ve akibetine bağlı

selam ve dua ile arkadaşlar
kolay gele mk1 le kalım mulu kalın sağlıklı olun
tofaş direksiyonunda sinir kırizleri geçirmeyin

Çevrimdışı mcsahan

• onsekiz at, onaltı valvit
« Yanıtla #11 : 26 Mayıs 2008, 09:38:42 »
seri nosuyla oynamak, çenç yaptırmak ne demek arkadaş?

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #12 : 26 Mayıs 2008, 09:46:03 »
Nedemiş ATA larımız.... Yapıyosan ulu orta yap herkez duysun görsün.... Yada gizli kapaklı yap Adın çıksın..... :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #13 : 26 Mayıs 2008, 22:47:33 »
hehehe anlamadım arkadaşlar çenç yapmaya karşımısınız sizce 1970 ten 1991 e kadar olan araçların kaç tanesi orjinal kaldı acaba biliyormusunuz brakın onu bunu siz modifi yaptırıyorsunuz buna bir şey diyen varmı yok niye silindir hacmiyle oynuyorsunuz elektrik tesisatı ile oynuyorsunuz kaporta ile oynuyorsunuz helezonlarla oynuyorsunuz amortisörleri performans yapıyorsunuz

eee ney benim arabam orjinal

sonrada denen laf değilmi
ne farkı kaldı çençle hiç olmazsa bilinsin kardeşim aleni olsun çenç oldummu sorunmu çıkıyor hayır sadece çenç oluyor daha iyi bir kasa daha iyi bir motor işte hepsi bu efsaneleri yaşatıyoruz kardeşim