Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: bu araçta mk1 yorumlarınız bekliyorum  (Okunma sayısı 2938 defa)

bu araçta mk1 yorumlarınız bekliyorum
« : 28 Temmuz 2012, 11:12:08 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-sahibinden-sorunsuz-dizel-golf-94615981/detay/ arkadaşlar bu araç hakkında yorumları alayım alınırmı bu fiyata bılen gören tanıyan varmı bakmaya giden veya iyi kötü yorumları bekliyorum

Çevrimdışı brkdmr38

• Otomobil
    "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
Ynt: bu araçta mk1 yorumlarınız bekliyorum
« Yanıtla #3 : 28 Temmuz 2012, 17:31:27 »
ikinci ilandaki güzel oldschool bi araç. :) çok hoş araba..  ama gidip ikisinede bakmak karşılaştırmak lazım...
« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2012, 17:31:59 Gönderen: burak.akın »

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
« Yanıtla #4 : 28 Temmuz 2012, 20:15:24 »
ilkinden uzak dur hatları kaybolmuş :)
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

« Yanıtla #5 : 28 Temmuz 2012, 20:17:44 »
ilkinden uzak dur hatları kaybolmuş :)

evet bende bu arabadakı eksıklık ne dıyodum

« Yanıtla #6 : 30 Temmuz 2012, 12:18:21 »
Yeşil 78 benim mk1,  aracı alalı çok fazla zaman olmadı komple Restore etmek amacıyla aldım ancak bu süreçte 3 kapı bir mk1 yapmaya karar verdiğim için satmak istiyorum, aracı alalı her hafta sonu uğraşıyorum hatrı sayılır bir para ve emek harcadım.

Niyetiniz ciddiyse gelip bakarsınız bende elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

« Yanıtla #7 : 30 Temmuz 2012, 14:28:30 »
Yeşil 78 benim mk1,  aracı alalı çok fazla zaman olmadı komple Restore etmek amacıyla aldım ancak bu süreçte 3 kapı bir mk1 yapmaya karar verdiğim için satmak istiyorum, aracı alalı her hafta sonu uğraşıyorum hatrı sayılır bir para ve emek harcadım.

Niyetiniz ciddiyse gelip bakarsınız bende elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

aracımı satamadım ben oyuzden erteledım bakıcaz
kısa zamanda
kısmetr kardeş