Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: bu araçlardan hangisi adam olur dersiniz  (Okunma sayısı 3336 defa)

Çevrimdışı onur16

• en kötü durumda bile en iyi şeyden asla vazgeçme
bu araçlardan hangisi adam olur dersiniz
« : 21 Şubat 2012, 21:46:20 »
golf cabrio projemi rafa kaldırdım şimdilik , hatta şuan kullandığım seat  aracı daha çok babam kullanmaya başladı o yüzden kendime öğrenci işi 1,5 yılda ufak ufak masraflar yapmayıda göze aldığım bir araç bakınıyordum , haftanın her günü kullanıcağım bu aracı ölüsü bile gider dediniz forumları okudum size güveniyorum ve bir kaç araç buldum işte favorilerim
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-68907098/detay/
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-tek-kapi-sunrooflu-1-3-74924869/detay#

golf ilk tercihim ne dersiniz ?? kesin alıcam ama al derseniz
« Son Düzenleme: 21 Şubat 2012, 21:47:09 Gönderen: onur16 »

Ynt: bu araçlardan hangisi adam olur dersiniz
« Yanıtla #1 : 21 Şubat 2012, 22:14:01 »
hevesini kırmak gibi olmasın ama bence  bunlarla sadece benzinlikten sanayiye sanayiden benzinliğe gidebilirsin

« Yanıtla #2 : 21 Şubat 2012, 22:44:06 »
bence yurtdışındaki örneklere bakıp neler yapılması gerektiğini anlayıp,alacağın arabanın da nelere ihtiyaca olduğunu belirleyip sonra türkiyeyle kıyaslamak lazım fiyat-performans açısından.
türkiyede bulunan ve bulunmayan parçaların fiyatları,iyi iş çıkarabilecek ustalar gibi durumlarla ilgili kendi imkanlarını belirlemelisin.
çok beter haldeki araçlar adam ediliyor ama o parçaları temin edebilmen ve çok iyi ustalar bulmam lazım.bu durum da sana kalmış.
önemli olan farkında olmak ve çok daha fazla sürprizle karşılaşmamak.bunun için de aracı iyi incelemek gerekli.internetten fikir sahibi olmak çok zor

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #3 : 21 Şubat 2012, 23:04:24 »
Scirocco yu alıp binersin ama golf yatarda sana 4000 ü bulur aracı trafiğe çıkarmak o yüzden yürüyen ve muayenesi olan aracı tercih et ama rocco baya bir marjinal otomobil TR de karoser parçası olarak yurtdışına bağımlı kalırsın.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #4 : 22 Şubat 2012, 08:10:03 »
merhaba
sen cabrio aramıyormuydun?
bence bu iki araçtan hangisi bütçene uygunsa onu al. tabiki gönül ister daha temizini almını ama bütçe önemli.
aracın muayinesi ne kadar geçik o çok önemli. ne kadar geçtiği belli ise tüv türk ten kaç para tutacağını öğrenebilirsin.
umarım gönlünü göre bir araç bulursun
çağlar aygenç 79'mk1 cabrio

« Yanıtla #5 : 22 Şubat 2012, 08:38:11 »
Her iki aracta sizi uzer
Birinin evragı eksik
Digeri Tr de az sayıda var.

Butcenizi biraz daha yukseltip Evragı eksik olmayan hıc olmassa 1 yıl muayne sorunu olmayan bı arac almanızı tavsiye ederim.
1.Arac VW 1302S           1972-----3.Arac VW Golf Cl  Mk2  1984
2.Arac VW Golf Gti Mk1  1981-----4.Arac VW Jetta C Mk1  1982

Çevrimdışı onur16

• en kötü durumda bile en iyi şeyden asla vazgeçme
« Yanıtla #6 : 23 Şubat 2012, 01:10:14 »
merhaba
sen cabrio aramıyormuydun?
bence bu iki araçtan hangisi bütçene uygunsa onu al. tabiki gönül ister daha temizini almını ama bütçe önemli.
aracın muayinesi ne kadar geçik o çok önemli. ne kadar geçtiği belli ise tüv türk ten kaç para tutacağını öğrenebilirsin.
umarım gönlünü göre bir araç bulursun
çağlar aygenç 79'mk1 cabrio

paranın bir kısmını mecburi harcamalar yaptım geriye kalanlada araç bakınıyorum 2. bir tane ama sanırım biraz daha sabredip bir cabrio almak dah amantıklı gibi :))

« Yanıtla #7 : 23 Haziran 2012, 14:43:23 »
   sende  burdaki  bir  arkadaş  gibi  pusuya  yatarsın  13.500  arabayı  9000  verirlerse kaparsın.hem paran olursa  tavsiye çok  olur. bence  sen  sağlam bir  ustayla  herşeyini  kendin inceliyerek hesabını  kitabını yap almayıı düşün  sana  abi  tavsiyesi.   
çakal   gibi   dostun   olacağına    aslan    gibi    düşmanın  olsun.