Gönderen Konu: bu aracı bilen ???  (Okunma sayısı 9801 defa)

Çevrimdışı talos

• Profili Görüntüle
bu aracı bilen ???
« : 17 Şubat 2012, 15:54:11 »
arkadaşlar bu aracı bilen varmı bir arkadaşım almak istiyorda bilgisi olan paylaşırsa sevinirim bide tavsiyeleriniz.....
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-1983-model-golf-1-super-bir-arac-72400389/detay/

Çevrimdışı csari

• Profili Görüntüle
Ynt: bu aracı bilen ???
« Yanıtla #1 : 17 Şubat 2012, 16:27:25 »
Yaklaşık 1 ay önce 7.500 TL'den başka birisi tarafından satıştaydı (galeri değil). Alan galeri de ilk ilanını 8.500'den çıkardı, 8.250'ye düştü, şimdi de 8.000. Muhtemelen 6.500-7.000 arası aldı.  Bi süre sonra 7.500'e düşeceğini (veya pazarlıkla düşürüleceğini) zannettiğim araba.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #2 : 17 Şubat 2012, 16:48:31 »
Araç aynı kişide duruyor. Sadece satıcı değiştirmişler.. Baya bişeyler yapılıyor araca ama kasa ve içi konusunda benim gözüme bad geliyor. Çok macun işi var..  Sahibi motorun DX olduğunu söylemişti ama bana orj bir araç gibi gelmiyor.. Sanki MK2 golf yada scirocco ile harmanlanmış gibi..

Resimler photoshop lu zaten hiç kalkıp gidilecek bir araç değil. Gerçeği göremiyoruz. Satıcı aracına güveniyorsa doğal ve ayrıntılı foto koymalı.
« Son Düzenleme: 17 Şubat 2012, 16:51:53 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı talos

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 17 Şubat 2012, 20:56:03 »
bende zaten satıcıdan güncel foto istedim:))

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 17 Şubat 2012, 23:41:57 »
daha önce bu aracın torpidosunda lcd ekran vardı hala var mı bilmiyorum cok oynanmış gibi duruyor ve motorda hala k-jet varmı acaba ? lpg takılmış cunku araca ?
« Son Düzenleme: 17 Şubat 2012, 23:42:27 Gönderen: CoX_BoY »

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 18 Şubat 2012, 13:32:49 »
K-JET duruyordu ve LPG bu sistemde takılı idi bundan birkaç ay önce hatta baya niyetlenmiştim gidip alayım diye ama çok oynandığı için hep geri planda bıraktım. GTI macerasına gözü kapalı girmek çok fazla masraf demek.. Alıp binicem dersen binilecek gibi ama Resto için çok süpriz bir araç. Orj konusunda baya masraf var. Koltuklar recaro bile değil.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı csari

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 18 Şubat 2012, 13:51:15 »
Torpidoda lcd ekran takılı olan arabanın  bu olduğundan eminmisin Cox_Boy ? O araba da Kayseri'deydi ama sanırım başka bir arabaydı o. Gerçi bunun da torpidodan resmini göstermemişler.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 18 Şubat 2012, 13:52:52 »
Evet bu araçtı. GTI torpido vardı ve kapak iptal edilip ekran takılıydı. Sonra göğüs değiştirildi araçta.

Çevrimdışı csari

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 18 Şubat 2012, 15:38:51 »
Araç aynı araçsa ve hala aynı kişi/kişilerdeyse  araç problemli olmalı, çünkü çoook uzun süredir satılmaya çalışılıyor bu araba. İyi araştırması lazım alacak olan arkadaşın.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 18 Şubat 2012, 18:10:45 »
 Valla kayserili varsa aramızda kusura bakmasın ama ben şahsen kayseriden araç satın alma taraftarı değilim. Adamlar doğuştan tüccar kafalı hiçbir şekilde olur yolunu bulamıyorsun. Biraz esnaflık olması lazım tüccarlık değil..

Aracın eski haline 6500 vermiştim 7500tl yi gördü dedi mıh demedi ve 1 yılı geçik süredir satılık. Açıklama yapmama rağmen nuh dendi peygamber denmedi. 8000-8500TL ye birsürü orjinal ve daha güzel mk1 ler varken sırf araç k-jet oda bu araca aitmi belli değil bukadar para vermenin anlamı yok.

Çevrimdışı alcey5

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 18 Şubat 2012, 22:26:15 »
Valla kayserili varsa aramızda kusura bakmasın ama ben şahsen kayseriden araç satın alma taraftarı değilim. Adamlar doğuştan tüccar kafalı hiçbir şekilde olur yolunu bulamıyorsun. Biraz esnaflık olması lazım tüccarlık değil..

Aracın eski haline 6500 vermiştim 7500tl yi gördü dedi mıh demedi ve 1 yılı geçik süredir satılık. Açıklama yapmama rağmen nuh dendi peygamber denmedi. 8000-8500TL ye birsürü orjinal ve daha güzel mk1 ler varken sırf araç k-jet oda bu araca aitmi belli değil bukadar para vermenin anlamı yok.

arkadaşlar aracın en son ilanı şu dur internette;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-nakit-ihtiyacindan-1-haftaligina-75040219/detay

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
« Yanıtla #11 : 18 Şubat 2012, 22:28:32 »

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 18 Şubat 2012, 23:29:25 »
Torpidoda lcd ekran takılı olan arabanın  bu olduğundan eminmisin Cox_Boy ? O araba da Kayseri'deydi ama sanırım başka bir arabaydı o. Gerçi bunun da torpidodan resmini göstermemişler.
evet emin o araç oldugundan ki ersanda demiş zaten

arkadaşlar aracın en son ilanı şu dur internette;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-nakit-ihtiyacindan-1-haftaligina-75040219/detay

bu araç bahsi gecen araç değil bu arac istanbuldan kayriye gitti zannedersem

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 18 Şubat 2012, 23:37:09 »
önceden de mersinden istanbula gitti, istanbuldaki sahibini tanıyanlar vardı forumda