Gönderen Konu: Bu Araba Bizden Birinin Mi??  (Okunma sayısı 15493 defa)

Çevrimdışı AhMeTH61

• Profili Görüntüle
Bu Araba Bizden Birinin Mi??
« : 07 Ekim 2007, 20:35:32 »

Çevrimdışı warlock

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: mk1 GL
Ynt: Bu Araba Bizden Birinin Mi??
« Yanıtla #1 : 07 Ekim 2007, 20:40:34 »
Ahahah evt truncu DX makina bu MKII nin araç hayırdır satışa çıkarmış... Yalana bak Türkiyede TEK bence hiç inandırıcı değil... :D
« Son Düzenleme: 07 Ekim 2007, 20:42:51 Gönderen: warlock »

Çevrimdışı AhMeTH61

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Ekim 2007, 20:42:12 »
biraz hayal kurayım dedim girdim araba sitelerine bi baktım bu araba :D

Çevrimdışı Firestarter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 07 Ekim 2007, 20:50:23 »
Allah allah. Bu aracı satılık görünce çok şaşırdım doğrusu ??? Uğur arkadaşımız niye satıyor aracını acaba ?

Çevrimdışı MK2 GTİ

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 07 Ekim 2007, 21:02:43 »
Ahahah evt truncu DX makina bu MKII nin araç hayırdır satışa çıkarmış... Yalana bak Türkiyede TEK bence hiç inandırıcı değil... :D
yalan konusmayı hıc sevmem elbette tr de 83 gti olabılır yuzlerce vardır benım aracım kadar temızını bulmak degıl tr de avrupada bıle zor sunu unutmakı restorasyon etmekle tek olunmaz onemlı olan orjınallıktır sen topladıgın araca ıstersen 15 mılyar harca yınede benım arabam gıbı olmaz rengınıde tutturamazsın keske taklıt etmeseydın satma konusuna gelınce 10000 euro yu getıren byursun sahıp olsun
1982 MK1 EG GTİ
1986 MK2 EV GTİ
1983 MK1 DX GTİ 1994 MK3 ABF GTİ MY LİFE GOLF GTİ

Çevrimdışı Firestarter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 07 Ekim 2007, 21:06:38 »
satma konusuna gelınce 10000 euro yu getıren byursun sahıp olsun

Bildigim kadarıyla sen aracı çok seviyordun, birşey mi oldu, satma nedenin nedir?

Çevrimdışı MK2 GTİ

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 07 Ekim 2007, 21:10:53 »
bır sorun yok sadece gelen teklıflerı degerlendırıyorum cok ılgınc armutluda ımarlı arsayla takas teklıfı geldı vs zaten tel nosu koymadım ıkı sene once de reklam için aramıslardı bu sıteden bu arada benım aracımın oldugu tr tunıng dergısı sahıbı olan varmı yaklasık 4 yıl oncesının sayısı
1982 MK1 EG GTİ
1986 MK2 EV GTİ

Çevrimdışı G60

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #7 : 07 Ekim 2007, 21:15:19 »
bır sorun yok sadece gelen teklıflerı degerlendırıyorum cok ılgınc armutluda ımarlı arsayla takas teklıfı geldı vs zaten tel nosu koymadım ıkı sene once de reklam için aramıslardı bu sıteden bu arada benım aracımın oldugu tr tunıng dergısı sahıbı olan varmı yaklasık 4 yıl oncesının sayısı

Tam tarihini verir misin derginin. İlk 1 senenin tüm sayıları vardı bende sanırım.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı MK2 GTİ

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 07 Ekim 2007, 21:18:21 »
Tam tarihini verir misin derginin. İlk 1 senenin tüm sayıları vardı bende sanırım.

tam net hatırlamıyorum fakat umranıye carefourda duzenlenen bır toplanmada cekılen fotolardı
1982 MK1 EG GTİ
1986 MK2 EV GTİ

Çevrimdışı G60

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 07 Ekim 2007, 21:46:08 »
Mayıs 2004 sayısı. Bu kıyağımı unutma, kolay kolay bulamazsın sanırım.  :saskin:
O zaman ki hali kötüymüş açıkçası. :)

"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı Firestarter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 07 Ekim 2007, 22:02:24 »
Bir gün tr'den bir mk1'i, bir dergi kapağında göreceğim hiç aklıma gelmezdi  :)

Çevrimdışı G60

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 07 Ekim 2007, 22:05:27 »
Kapak değil, buluşma sayfaları gibi bir yerde.

Çevrimdışı Firestarter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 07 Ekim 2007, 22:08:44 »
O zamanki halinde, ön taraf aynı benimkisi gibi duruyor  :)

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 07 Ekim 2007, 22:36:32 »
dergi bende mevcut bodrumda koli koli olan dergilerin arasında bir yerde denildiği gibi kapakta değil araç bi buluşmada yapılan güzeliik yarışması vb konusundaydı..hatta dergiyi aracn ne olduğunu çıkaramadım ama içindeki bi araç ve bu mk1 in resimleri felan vardır diye almıştım..( malum senelerdir bnmde bildiğim bi makine)ibo aklına gelmesine gerek yok zaten kapak olan tr yapımı bi mk1 var haa orjinalden yakından uzaktan alakası yok ayrı konu...bu sıra forumda kimse kimseye yazı yazamıyor ne işse herkes barut ve farklı anlamanın peşinde sanırsam...araca gelince gerçekten güzel bi makine bu çok açık gerçek,yalnız güzelde olsa bu kadar abartmayın olayı biri çıkar 10.000 dolar euro ytl neyse verir alır buda normal param olsa bende alırım altımdakine uğraşıp emek.para.zaman harcayacağıma hazırını alırım mantığıyla...bnm asıl anlamadığın konu varlocka yazdığın aracına 15000 ytl harcasan yine bnm aracım gibi olmaz lafı ben bunu anlamadım ndn olmaz?senin arabanın en ufak kazası yokmu,boyanan bi parçası felan hiçmi yok yada değişen yerleri vb..fabrikadan çıktığı haliylemi her parçası?ufak tefekte olsa işlem görmüş sağından solundan ozaman para harcanıpta aynısı yapılmış bi araç ndn seninki gibi olamıyor?aradaki farkı mrk ettim yanlış anlama ortamı germek felan değil amacım..msn de online olsan ordanda sorardım mrk ettim sadecei...bu sırada yanlış anlama ama bende boyatırsam kırmızı tonlarda yada gri boyatcam bizdemi taklit etmiş olucaz seni şimdi..