Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: benzin göstergesi cok oynak  (Okunma sayısı 5428 defa)

benzin göstergesi cok oynak
« : 08 Nisan 2012, 15:52:28 »
Merhaba arkadaslar,

MK1 MK2 de Benzin göstergesi sizde demi cok oynak? yani bayir yukari veya saga inerken hemen benzin seviyesi degisiyormu sizdede??

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
Ynt: benzin göstergesi cok oynak
« Yanıtla #1 : 08 Nisan 2012, 16:52:38 »
Asena bile eline su dökemez bizm benzin göstergesine..  Mekanik şamandıra sistemi olduğu için ibreye anında tepki veriyor normal bi durum bizim araçlarda yanlız en sevmediğim yanı çok çabuk düşüş tepkisi veriyor ama yükselme tepkisi benzin zamlarını insana çok hissettiriyor olması :D :D :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #2 : 08 Nisan 2012, 18:21:23 »
Demekki bu sorunu yaşıyan bi ben değilmişim  ;D Benimkisi sağa dönerken düşüyo sola dönerken fulleniyo  :D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #3 : 08 Nisan 2012, 18:26:46 »
Demekki bu sorunu yaşıyan bi ben değilmişim  ;D Benimkisi sağa dönerken düşüyo sola dönerken fulleniyo  :D

Sende düz git gökhan :D : D  :sevgi:
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #4 : 08 Nisan 2012, 18:48:51 »
Sende düz git gökhan :D : D  :sevgi:
Bursa yollarını bilmiyomuş gibi konuşma abi ya  :D

« Yanıtla #5 : 08 Nisan 2012, 19:56:36 »
Asena bile eline su dökemez bizm benzin göstergesine..  Mekanik şamandıra sistemi olduğu için ibreye anında tepki veriyor normal bi durum bizim araçlarda yanlız en sevmediğim yanı çok çabuk düşüş tepkisi veriyor ama yükselme tepkisi benzin zamlarını insana çok hissettiriyor olması :D :D :D

Harika :)

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #6 : 08 Nisan 2012, 21:54:45 »
Bursa yollarını bilmiyomuş gibi konuşma abi ya  :D

Şaka yapıyom lem GTI da az benzin oldumu kesiklik bile yapıyodu :D :D Tam böle L dönüş yapıcam artistik olsun pati ile bi asılıyodum rezil ediyodu adamı  :D :D
« Son Düzenleme: 08 Nisan 2012, 21:55:40 Gönderen: Mk1GTI »

« Yanıtla #7 : 08 Nisan 2012, 22:03:34 »
Merhaba arkadaslar,

MK1 MK2 de Benzin göstergesi sizde demi cok oynak? yani bayir yukari veya saga inerken hemen benzin seviyesi degisiyormu sizdede??

evet abi aynen cok oynakadamın sinirini bozuyor  :D
Şaka yapıyom lem GTI da az benzin oldumu kesiklik bile yapıyodu :D :D Tam böle L dönüş yapıcam artistik olsun pati ile bi asılıyodum rezil ediyodu adamı  :D :D
bu benimde basıma geliyor ama her zaman değil depo içindeki dalga kıranlarla alakalı bir durum mu acaba ?

« Yanıtla #8 : 08 Nisan 2012, 22:51:23 »
oh tamam o zaman, sorun benim Düldülde degil :)

« Yanıtla #9 : 08 Nisan 2012, 23:11:46 »
taner abi aynı soru için bende konu acacaktım masraf cıkar diye korktugum için açamamıştım  :) konuyu açman iyi olmus abi sayende içim rahatladı  ;D

« Yanıtla #10 : 08 Nisan 2012, 23:24:19 »

sıkıntı yok abi yola devammmmmm  :tamamdir  :tamamdir  :tamamdir

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #11 : 09 Nisan 2012, 13:50:56 »

Sen masrafsız bi cabrio aldın abicim  ::)

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #12 : 09 Nisan 2012, 14:14:02 »
evet abi aynen cok oynakadamın sinirini bozuyor  :D bu benimde basıma geliyor ama her zaman değil depo içindeki dalga kıranlarla alakalı bir durum mu acaba ?

Sorun pompanın tek olması ve aracın sağında olması.. 1.8 lerde deponun içine 2. pompa koyarak durumu düzelttiler ama 1.6 GTI larda az yakıt oldumu sağa sert döndümü pompa benzini çekemiyor.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #13 : 09 Nisan 2012, 14:31:07 »
Sorun pompanın tek olması ve aracın sağında olması.. 1.8 lerde deponun içine 2. pompa koyarak durumu düzelttiler ama 1.6 GTI larda az yakıt oldumu sağa sert döndümü pompa benzini çekemiyor.
Ek pompa koyma gibi bi durum olamaz mı Erşan abi ?