Gönderen Konu: ARKADAŞALR ÖN FREN MERKEZ PİSTONLARI YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR.  (Okunma sayısı 2465 defa)

Çevrimdışı rigocu

• Profili Görüntüle
 Merhaba arkadaşlar ön fren merkez pistonları arıyorum memleketim olan eskişehirde bulamadım .Elinde olupta yardımcı olmak isteyen arkadaşlar olursa çok memnun olrum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.vw golf m1980 mk1, ön fren merkez pistonları 44mm .

Çevrimdışı 3-rcn

• Mk1 Forever
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf Mk1
Kartal sanayide ruzgar ahmet var forumda telefonu olmasi lazim onu bul ara onda var
« Son Düzenleme: 30 Kasım 2011, 16:39:38 Gönderen: 3-rcn »
Fuck You New Model Cars I'm riding Mk1

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
2. eline arama linklerde telefon no var sıfırlarını sor baştan sonra 2. ellerini 10 katı fiyata üflemesinler..

ESİN
https://www.otoparcaevi.com/Default.aspx

BURCAN
http://www.otoparcasepeti.com/hakkimizda.asp?inf=24
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı 3-rcn

• Mk1 Forever
    • Profili Görüntüle
erşan abi ben sıfırını sormustum dunya para çekmişlerdi on fren merkezi tek yok çift alcaksın demişlerdi bende ruzgar ahmette almıstım

Çevrimdışı eses GTI

• Profili Görüntüle
selam kardeşim sanayide erkaraya baktın mı ben de eşkişehir deyim bir kalipiyerde iki tane olandan demi ben de var 2 takım olmalı 05064231651

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Ben genelleme olarak yazdım. Malum çoğu çıkmacının mantığı belli eski parça sıfırı bulunmaz fiyatı ne tutturursan. Aralarında çok nadir helalinden fiyat çekeni oluyor bunları bulmak zor, ama sıfrı olan bir malzemeninde 2. elini almanın bence iyi bir seçim olacağını düşünmüyorum en azından kendi açımdan..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı 3-rcn

• Mk1 Forever
    • Profili Görüntüle
oda ayrı bi konu abi :)

Çevrimdışı rigocu

• Profili Görüntüle
arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim yardımlarınız için. eskişehirli bir arkadaşımızda var galiba kendisiyle irtibata geçim görüşücem olmazsa önerilerinizi tek tek uygulayacağım  hepinize kazasız belasız günler dilerim.