Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: abilerim arabanın nazarı çıktı, daha bir tam gün olmadı  (Okunma sayısı 3342 defa)

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
            Az önce canımız tatlı çekti, çıktık tatlı alıcaz, 4-5 km filan dolaşıp bulamayınca, döndük geldik...
arabayı parkederken EL FRENİNİ çekmek için bir elimi attım...
EL FRENİ ZATEN ÇEKİKMİŞ... Bir indim arka lastiklerden dumanlar ve yanık kokusu... Çok ağır bir koku ve bir duman yoktu ama iş işten geçmişti...
Neye malolur, bileniniz var mı?

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
Ynt: abilerim arabanın nazarı çıktı, daha bir tam gün olmadı
« Yanıtla #1 : 14 Kasım 2008, 01:09:43 »
http://www.otoyedekparca.com/Ayrinti.php?urun=3887
Yanıt ve yorumlarınızı, önerilerinizi bekliyorum.... 'eşeklikte on numara: PANİK'

« Yanıtla #2 : 14 Kasım 2008, 09:55:54 »
Panik yok Çağlar...

Ali usta ya götür halletsin...
yan dükkandan beraber alın balataları. işçilik te 10 liradan fazla verme..  :tamamdir

El freni dediğim gibi tam noktasına gelmeden tam tutmuyor  :t
ELEŞTİRİ, GİZLİ HAYRANLIKTIR....

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #3 : 14 Kasım 2008, 11:40:06 »
O sitede çok pahalı... Gerek yok ordan almaya... balataları bi kontrol ettir belki bitmemişlerdir...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #4 : 29 Kasım 2008, 10:56:15 »
pek bisi olacagını zannetmiyorum bi seferde balata bitmede arabanın gidisinden farketmedin mi  ama sen genede göster :sevgi:

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
« Yanıtla #5 : 29 Kasım 2008, 18:44:02 »
Hallodu, patron... dedim ya nazarı çıktı, el freni telleri değişti, balatalar temizlendi filan... 90 liraya malodu ama.....