Gönderen Konu: Arkadaşlar artık benimde bir MK1 im var Ama Parçaya İhtiyacım var  (Okunma sayısı 4740 defa)

Çevrimdışı filizbilgisayar2006

• Mk1 e Selam Dolaşmaya Devam
    • Profili Görüntüle
slm arkadaşlar istanbrik tesisatı ve boya kauldan 1982 model Mk1 1,6 GLD aldım aracın motoru daha yeni toplanmış motorunda sıkıntı yok fakat elektrik boya kaportada sıkıntıları var öncelik gerektiren parçalar sigorta kutusu ön helozon yayları debrej teli ve güzel bir dreksiyon yardımcı olursanız sevinirim hepinizi çok seviyorum ayrıca bu araçlar ne kadar harikaymış ya istanbuldan konya akşehire 635 km yolu 55 ytl lik mazotla geldimm harikasın MK1 aşka geldii  ;D :tamamdir

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
slm arkadaşlar istanbrik tesisatı ve boya kauldan 1982 model Mk1 1,6 GLD aldım aracın motoru daha yeni toplanmış motorunda sıkıntı yok fakat elektrik boya kaportada sıkıntıları var öncelik gerektiren parçalar sigorta kutusu ön helozon yayları debrej teli ve güzel bir dreksiyon yardımcı olursanız sevinirim hepinizi çok seviyorum ayrıca bu araçlar ne kadar harikaymış ya istanbuldan konya akşehire 635 km yolu 55 ytl lik mazotla geldimm harikasın MK1 aşka geldii  ;D :tamamdir

Hadi hayırlı olsun güle güle kullan....

Keşke aracı almaya gittiğinde istanbuldan boş geri dönmeseydin....  İkitelli organize sanayiden OTO VEYSEL den Sigorta kutusu ve diroksiyonu... Aksaray ESİN ticarettende Geri kalan parçaları bagajına koyup giderdin...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

• Profili Görüntüle
kardeş ben istanbulu fazla bilmiyorum ondan dolayı gezemedim yardımcı olursanız artık sevinirim

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
        Hayırlı olsun araban. Ankara'da da  Şaşmaz'da VW parçacıları var. Ve Ostim'de ya da İvedik'te hurdacılar var.Arabanın fotolarını bekliyoruz.Bu arada kaça aldın aracı? Artık VW hastalığına yakalandın , kaçış yok  :) :tamamdir

• Profili Görüntüle
evet abi yakalandık araç kaparto boya istiyor yaptıracaz artık

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
          Hani resimleri bizim yeni elemanın?  :)

Çevrimdışı Golf_ld

• only VW
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf mk2 1,3 C
 allah kaza bela vermesin güle güle kullan kardeş
1984 1,6 şahin ,1979 1300 mirafiori,1968 w115 220 mercedes,1989 2,0 taunus gls,1990 mazda 323hb,1979 w123 mercedes,1986 kartal ,1997 daewoo tico, 1980 mk1 1,6 diesel golf, 1992 mk3 1,9td,1981mk1 1,6ld

• Profili Görüntüle
buraya nasıl resim ekliyecez tarif edebilirmisiniz :t

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
buraya nasıl resim ekliyecez tarif edebilirmisiniz :t
www.imageshack.us  sitesine gir.  Kullanacağın resmi ' browse ' bölümünü tıklayarak seç. Daha sonra  '2 host it '' yazan yeri tıkla. Yeni sayfa gelince altta  '' hotlinks for forum 1 '' e benzer bişey yazıyodu.  O kutucuğun içindekileri burada mesaj  yazdığımız yere kopyala. Sonra gönder.

Çevrimdışı TİMUR

• Profili Görüntüle
hayırlı olsun ALLAH kaza vermesin.millet biri daha kayış koparacak :)( hepimizi sevmek derken ne  dir kasıt? ;D)
« Son Düzenleme: 05 Kasım 2008, 21:54:15 Gönderen: TİMUR »
SCIROCCO  GTS MK2 1,8 8V

Çevrimdışı fatih_06

• Profili Görüntüle
hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin :tamamdir