Gönderen Konu: Arıza bu insanlar ya...  (Okunma sayısı 5566 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Arıza bu insanlar ya...
« : 29 Ağustos 2008, 14:20:43 »
Her ilanda mutlaka bir kusur var ve başı çeken ilanlarda bunlar.....

Alıcak adamın kafasını allak bullak ediyolar... TEMSİLİDİR demiş ama nekadar temsil ediyor acaba resimdeki o güzelim araçlar satılan araçları....  Arıza bunlar arıza... :D

http://www.sahibinden.com/degerinde_takaslik_temiz_mk2_wolkswagenWQQaXQQ10447240WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/takaslik_arabaWQQaXQQ10481261WQQpXQQdisplayitem
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı saydam

• Profili Görüntüle
Ynt: Arıza bu insanlar ya...
« Yanıtla #1 : 29 Ağustos 2008, 14:31:48 »
evet görmüştüm bunu, bende sinirlenmiştim temsili fotoğraf olurmu diye.
ama ne yapıcaksan oluyor böyle enteresan işler.

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 29 Ağustos 2008, 17:30:48 »
Fotoğraftaki cabrio Ahmetlerdeydi sanırım  :)
temsilinin kralı burda  :D

http://www.sahibinden.com/takaslik_arabaWQQaXQQ10481261WQQpXQQdisplayitem&keyword=golf%20cabrio
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 29 Ağustos 2008, 18:18:37 »
ben de amg koyacam temsili olarak ilk arac bi ara ahmet sitede satıyordu  :halazn:
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 29 Ağustos 2008, 21:31:08 »
ben de amg koyacam temsili olarak ilk arac bi ara ahmet sitede satıyordu  :halazn:

Sen hala konuşuyonmu nizam hadi git artık lem askere çabuk bitir gel..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı vw6n

• vw6n
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Toyota auris
« Yanıtla #5 : 29 Ağustos 2008, 23:17:16 »
Evet o fotoyu daha önce ahmet koymuştu.

Çevrimdışı ysnsrt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 29 Ağustos 2008, 23:29:35 »
Her ilanda mutlaka bir kusur var ve başı çeken ilanlarda bunlar.....

Alıcak adamın kafasını allak bullak ediyolar... TEMSİLİDİR demiş ama nekadar temsil ediyor acaba resimdeki o güzelim araçlar satılan araçları....  Arıza bunlar arıza... :D

http://www.sahibinden.com/degerinde_takaslik_temiz_mk2_wolkswagenWQQaXQQ10447240WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/takaslik_arabaWQQaXQQ10481261WQQpXQQdisplayitem
bn msj atmştm resm eklersen daha yararına olur diye! vaktm olmuyo diye cvp atmş!!!

Çevrimdışı SpAwNXSpideR

• MustanG YanlısI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 30 Ağustos 2008, 08:49:29 »
alacak adamında almaya vede ilana bakmaya zamanı olmaz ozaman bir insanb bukadar sorumsuz olur bence. ama sadece temsili resimle iş bitmiyo ki arkadaşlar daha bir çok sinir zıplatıcı ilanlar var.

-> İlana resim koymaz, araç özelliklerinden hiç birini seçmez ve açıklama kısmınada "motor iyi yada muayyer bir araç" yazar.
-> ilana te bir resim koyar ve başka bir çizgi bile çekmez.

Hatta şimdide yeni bir furya başladı arkadaşlar bilmem farkettinizmi, sahibinden artık 1983 mod. aşşağısı araçları klasik sınıfında topluyo tabi bizim yurdum insanıda aracın ilanı sırf kkasikte olmasın diye araç modelini 1983 olarak yazıyo bazıları açıklamada belirtiyo ama ona tamam ama b azıları hiç bişey yazmıyo doğal olarakda önceden golf ilanları arasında 83 modeli nadir bulunurken şimdi ortalık 1983 kaynıyo :( tabi bu durumda hiç iyi olmuyor...

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 30 Ağustos 2008, 09:19:19 »
Bende diyom aracın konsolu 80 öncesi arka stop lar falan nasıl 83 bunlar diyodum bak onu farkettmedim.. Sen yazdıktan sonra 81-83 arası girilmiyor oto 83 yapıyor ve tüm mk1 ler 83 olarak çıkıyor karşımıza :D İlginç olmuş buda...

Çevrimdışı fatih_06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 30 Ağustos 2008, 09:26:40 »
benim merak ettiğim konu bu adamları arayan soran oluyomu :D

Çevrimdışı SpAwNXSpideR

• MustanG YanlısI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 30 Ağustos 2008, 09:31:10 »
evet hatta öleki şimdi ilanda 83 azıyo dediğin gibi inceliyorum aracı hadi stopları büyütüyolar oradan tam anlaşılmıyo ama şimdi konsol 79 direksion tamponlar 83 stoplar 83 e ilandada 83 yazı ama adam açıklamaya araç 81 model demezmi e bende giriyorum EGM sorgulama sayfasına haciz neyim varmı diye orada da 78 yazıyo valla bazı ilanlar çok kafa karıştırıyo buna bi çözüm bulmak gerek. aslında buldum bir arkadaşımlar bunu yapıyoruz otürdeki ilanları hatalı bildirim olarak yönetime bildiriyoruz. arkadaşlar sizler bu tür ilanları bildirirseni sorunun bir nebze çözüleceğine inanıyorum.

Çevrimdışı SpAwNXSpideR

• MustanG YanlısI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 30 Ağustos 2008, 09:33:05 »
:D evet oluyo napim ama ya alıcam kafam karışıyo karar veremiom