Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: araç hakkında .........! yardım  (Okunma sayısı 2760 defa)

araç hakkında .........! yardım
« : 03 Eylül 2014, 11:18:23 »
arkadaşlar pazar günü 15 yaşında olan kardeşimi vag buluşmasına götürdüm çok etkilendi mk1 lere hasta oldu resmen şimdi bu ilanda kı aracı bulmuş http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-rabbit-177224968/detay illede alalım diyor  ehlıket almasına 3 yıl var 3 yılda toplamak kaydı ile  aracı almayı düşünüyoruz araç bedelı harıcınde arabaya 5000 6000 de harcaya bılırız  3 yıl içerisnde maksat ona 18 i ne gelınce bınecek bir araç olsun birde sanayının tozunu yutsun ustalarla uğraşsın  siz nedersınız bize bir yardımcı olurmusunuz düşüncelerinizi almak isterım

not : ayrıca en yakın arkadaşım kaporta boyacı kardeşim vw mekanikeri  (moıtorcu ) diğer arkadaşım oto eletrıkçi sanayi çevremız çok tüm arkadaşlarım sanayıde  bulunda bıze exra faydası olucak ılla kı ne dersınız alınırmı

Çevrimdışı 3-rcn

• Otomobil
    Golf Mk1
  • Mk1 Forever
Ynt: araç hakkında .........! yardım
« Yanıtla #1 : 03 Eylül 2014, 13:53:05 »
arac dıs hatları olarak duzgun duruyor amerikan tampon trde yok zahten ama sizin sanayideki arkadas cevreniz nekadarı anlıyor mk1 den basıt gibi duruyor ama daha öncelerinden arac ile baska ustalar oynamıs ise işiniz cok zor olabilir yinede bakılması gereken bi araç bence  :tamamdir
Fuck You New Model Cars I'm riding Mk1

« Yanıtla #2 : 03 Eylül 2014, 14:07:50 »
arkadaş çevremde bizzzat mk1 kullanıcısı var  ve tamırindende anlıyorlar  bizim kı düşünce düşünüyoruz tartıyoruz yorumlar değerli bizim için   olmazsa başka markalara yönelebılırız  yerlı olarak bakalım nasıp
ama mk1 ilk sırada

Çevrimdışı azap5555

• Otomobil
    1.2 tsi referance ibiza 2015
« Yanıtla #3 : 03 Eylül 2014, 16:54:27 »
kasa ile oynanmamışsa, az çürüklüyse alınabilir, yakından incelemek lazım foto ile çok bir şey anlaşılmıyor, değecek gibiyse dediğim kriterler açısından uzun soluklu ve bilinçli restore ile tanınmayacak derecede alımlı olabilir bence.

« Yanıtla #4 : 04 Eylül 2014, 10:30:34 »
tabiki fotoraf her zaman aldatır