Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: arabayı biraz alçaltmak istiyorum, nasıl yapılır, kaça malolur?  (Okunma sayısı 12327 defa)

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
biraz modifiye görünüm istiyorum, arabada, nasıl yapılır? yayları mı amörtisörleri mi değiştirmeli? sürtünme ya da yere vurma olayı olur mu?

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
Bursada Extreme-tuning Vogtland yay getiriyor Golf 1 ler için. Ellerinde varsa onlardan alabilirsin, 40mm olması lazım. Amortisör kullanman şart değil. Hiç zıplama istemiyorum sert olsun derse de İstanbul Oktaykan'dan Koni amortisör sorabilirsin.

http://www.x-tremetuning.com/shop/index.php?target=products&product_id=2473

Extreme telefon açıp, coilover veya amortisör-yay seti sorabilirsin getirip getiremiyorlar mı.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
abicim, nasıl bir görünüm olur? bi foto ekleyebilir misin?

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
abicim, nasıl bir görünüm olur? bi foto ekleyebilir misin?

40mm yayda 15" jant....

80mm alçaltılmışta 15" jant...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

mk1GTI  ebay.de de 40-40 mm vogtland lar var o yaylar senin resimdeki ilk resimdeki gibi mi oluo araçta ?yani birde hani 60-40 mm falan olanları varya o yüzden sordum.40 mm eğer ilk resimdeki gibiyse çok ii bence.

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
İlk takıldığında yüksek duruyorlar 300-400km kullanımdan sonra ilk resimdeki gibi aracın görünümüne geliyor... Ve tabi unutmadan 13" jant ve 175/70 lastikle araç yüksek gözükür....

15" jant ve 195/50 lastik ile ilk resimdeki görünüm oluyor tabi buna bide spor amortisör takarsan biraz daha düşüyor standart amortisör ile yukardaki gibi aynı...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

o zman ebay dakini almak daha hesaplı çünkü tr de bunlar 300 ytl ye yakın heralde.

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
aynı paraya mal olur hatta daha fazlasına... Tabi aldırıp getirecek birisi yok ise...
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2009, 23:01:28 Gönderen: Mk1GTI »

Merhaba kardes, ama dikkat edin, 60 - 40 yaylar original amasörlere uymuyor....40 evet ama 60 lik yaylar

tam yerine oturmuyor haber vereyim dedim..

selam sinan almanyadan.....
* L  E G E N D E   MK1 *

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
50 ve üstünde zıplamalar başlıyor normal amartisörde...  Eğerki aracım normal amortisörle gitsin diyosanız amortisör başlarını biraz kesip yeni diş açılıp bu işlem yapılıyor tabi normal amortisörün derbe emmesi bir spor amortisör kadar olmadığı için çamurluktan taşacak bir jant lastik için önerilmez..

vala benim bildigim aga amatisörlerin  yayı var ya onları canavar taşla kesiceksin biz hep sanayide öle yapıyoruz ama genede aklında bulunsun...

buda benım aracın ılk ve son halı bende kestırdım göztepeli kardesımın dedıgı gıbı gayette saglam ve sorunsuz oluyor ama dengelı olması sart tabı...

:tamamdir

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
buda benım aracın ılk ve son halı bende kestırdım göztepeli kardesımın dedıgı gıbı gayette saglam ve sorunsuz oluyor ama dengelı olması sart tabı...

:tamamdir

photoshop'ta mı kestirdiniz? resim photoshop  :)