Gönderen Konu: ankara yıldız sanayi  (Okunma sayısı 16372 defa)

Çevrimdışı ata666

• Profili Görüntüle
ankara yıldız sanayi
« : 03 Ekim 2007, 17:22:09 »
geçtiğimiz günlerde yıldız sanayiye gittim ostimin karşısında. abi millet yamyam olmuş yaa.golf 1 parçaları soruyorum hurdacılara varmı diye. adamlar yok liste yap getir bulalım, yok efendim var ama sana ne lazım deyip duruyolar. bende dedimki abicim benim şu anda acil bişeye ihtiyacım yok ama iyi sağlam  herhangi bi parçayı alabilirim diyorum. yok allah yok adamlar göstermedi parçaları iiyimi. kardeşim sanki gizli bi iş yapıolar da bende uğur dündarın ekibinden bi muhabirim göstermediler parça falan. ya ne istediğimi söyleyip getirecekeler yada yok göstermediler. yani demek istediğim bu olay bence nasıl kazıklarım stratejisi olmalı. önce ihtiyacını öğrenecek ve alma durumunun aciliyetini gerekliliğini öğrenecek sonrada afedersin geçirecek. bilmiyorum belkide paraoya yapmışımdır. paylaşmak istedim sizcede haklımıyım??
efsaneler ölmez şekilde değiştirmez.5 kapı GTİ

Çevrimdışı warlock

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: mk1 GL
Ynt: ankara yıldız sanayi
« Yanıtla #1 : 03 Ekim 2007, 18:15:33 »
Bismillah demişin daha dur daha çok kırmızı pancar gibi olacan bu konularda....  Sakın acele etme herşeyi zamana bırak, nekadar acele edersen okadar çok zararlı çıkıyor insan... Bi malzemeyi acele edip alıyorsun bi tomar para verip 2 gün sonra 10/1 fiyatına sıfırı denk geliyor işte ozaman çok kötü oluyor... Ben konsolu tam 2 yıl aradım hep temiz ve fiyat uygun olsun dedim ve bazı çakallar hep 250-350 arası fiyatlar istediler bende turşsunu kurun dedim hep ama allah büyük onları o fiyata satmaya çalıştığı ürünü ben bu işlere gönül vermiş ve herzamanda kendisine dua ediceğim birisinden sıfır kalitede 100 liraya buldum... Klasikle uğraşıyorsan ve zamanın bol ise acele etme mutlaka biyerlerden çıkar... Benim taktiğim her gittiğim şehirlerde zamanım varsa araştırma yapmak mutlaka bişeyler çıkıyor.... Benim araba sıfırlandı mesala ve şuan hiçbir eksik parçası yok ama genede orjinal ne parçası varsa denk geldikçe yedek olarak alıcam ilerisi için... 

Çevrimdışı chill

• Bal Kokar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 03 Ekim 2007, 20:56:44 »
 tayfuncum geçen cumartesi ben de oradaydım.bir kaç vw ci dolaştıktan sonra daha önce başka birinin tavsiye ettiği birine gittim.kayserili bir çıkmacıydı.yaklaşık bir 20-30dakika sohbet ettik.bana da sanki biraz pahalı söylüyor gibi geldi fakat vereceği her parçaya garanti verdi.16v motor istedim sıfır çalışır vaziyette getirtirim dedi.2000ytl falan istedi.fiyatları çok iyi bilmiyorum ama vw konusunda işinin erbabı gibiydi.bilmiyorum oraya girdinmi.adresini ve telefonunu vereyim bir liste yapıp  yanına uğra.diğerleriyle de bir karşılaştır derim. oto yusuf yıldız san.4.blok no:10   tel:354 51 52    :tamamdir
ASIL AZMAZ BAL KOKMAZ KOKARSA YAĞ KOKAR KÖKÜ AYRANDIR!

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 04 Ekim 2007, 00:07:40 »
geçtiğimiz günlerde yıldız sanayiye gittim ostimin karşısında. abi millet yamyam olmuş yaa.golf 1 parçaları soruyorum hurdacılara varmı diye. adamlar yok liste yap getir bulalım, yok efendim var ama sana ne lazım deyip duruyolar. bende dedimki abicim benim şu anda acil bişeye ihtiyacım yok ama iyi sağlam  herhangi bi parçayı alabilirim diyorum. yok allah yok adamlar göstermedi parçaları iiyimi. kardeşim sanki gizli bi iş yapıolar da bende uğur dündarın ekibinden bi muhabirim göstermediler parça falan. ya ne istediğimi söyleyip getirecekeler yada yok göstermediler. yani demek istediğim bu olay bence nasıl kazıklarım stratejisi olmalı. önce ihtiyacını öğrenecek ve alma durumunun aciliyetini gerekliliğini öğrenecek sonrada afedersin geçirecek. bilmiyorum belkide paraoya yapmışımdır. paylaşmak istedim sizcede haklımıyım??
ben seni uyarmaya çalıştım ;) telefonla ara ve istediin parçayı sor.telefon da pazarlık yap arabayı sakın gösterme :tamamdir

Çevrimdışı G60

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #4 : 04 Ekim 2007, 00:10:01 »
OTO Yusuf hatırladığım kadarıyla pahalı bir yer.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı VWci

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 04 Ekim 2007, 05:23:09 »
arkadaslar 2004 Aralik ayinda 1.8 16v motor sormustum 1.250 demisti. Simdi o motor 750 ye hatta 500 e bile dusmus olabilir..

Turkiye deki huradacilarin calisma mantigi yakaladin mi  :t mantigi ile calistigi icin...onlar pazarlik etmek felan zor...zaten cogu da laftan anlamaz...konusabilecek bir adam bulursan bile sansligin demektir....esnaflar mi yoksa baska bir seyler mi belli degil...

Çevrimdışı ata666

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 04 Ekim 2007, 09:31:41 »
Bismillah demişin daha dur daha çok kırmızı pancar gibi olacan bu konularda....  Sakın acele etme herşeyi zamana bırak, nekadar acele edersen okadar çok zararlı çıkıyor insan... Bi malzemeyi acele edip alıyorsun bi tomar para verip 2 gün sonra 10/1 fiyatına sıfırı denk geliyor işte ozaman çok kötü oluyor... Ben konsolu tam 2 yıl aradım hep temiz ve fiyat uygun olsun dedim ve bazı çakallar hep 250-350 arası fiyatlar istediler bende turşsunu kurun dedim hep ama allah büyük onları o fiyata satmaya çalıştığı ürünü ben bu işlere gönül vermiş ve herzamanda kendisine dua ediceğim birisinden sıfır kalitede 100 liraya buldum... Klasikle uğraşıyorsan ve zamanın bol ise acele etme mutlaka biyerlerden çıkar... Benim taktiğim her gittiğim şehirlerde zamanım varsa araştırma yapmak mutlaka bişeyler çıkıyor.... Benim araba sıfırlandı mesala ve şuan hiçbir eksik parçası yok ama genede orjinal ne parçası varsa denk geldikçe yedek olarak alıcam ilerisi için... 
valla haklısın kardeşim yavaş yavaş halletme yoluna gidecem.

Çevrimdışı ata666

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 04 Ekim 2007, 09:33:01 »
arkadaslar 2004 Aralik ayinda 1.8 16v motor sormustum 1.250 demisti. Simdi o motor 750 ye hatta 500 e bile dusmus olabilir..

Turkiye deki huradacilarin calisma mantigi yakaladin mi  :t mantigi ile calistigi icin...onlar pazarlik etmek felan zor...zaten cogu da laftan anlamaz...konusabilecek bir adam bulursan bile sansligin demektir....esnaflar mi yoksa baska bir seyler mi belli degil...

valla dostum çok haklısın adamlara bişey söylenmiyo ayrıca anlamıyorlarda.inatçılıkta da üstlerine yok.

Çevrimdışı ata666

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 04 Ekim 2007, 09:33:40 »
tayfuncum geçen cumartesi ben de oradaydım.bir kaç vw ci dolaştıktan sonra daha önce başka birinin tavsiye ettiği birine gittim.kayserili bir çıkmacıydı.yaklaşık bir 20-30dakika sohbet ettik.bana da sanki biraz pahalı söylüyor gibi geldi fakat vereceği her parçaya garanti verdi.16v motor istedim sıfır çalışır vaziyette getirtirim dedi.2000ytl falan istedi.fiyatları çok iyi bilmiyorum ama vw konusunda işinin erbabı gibiydi.bilmiyorum oraya girdinmi.adresini ve telefonunu vereyim bir liste yapıp  yanına uğra.diğerleriyle de bir karşılaştır derim. oto yusuf yıldız san.4.blok no:10   tel:354 51 52    :tamamdir
hakancım yardınların için çok saol

Çevrimdışı chill

• Bal Kokar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 05 Ekim 2007, 00:21:29 »
ne demek efendim,lafı olmaz ;)
ASIL AZMAZ BAL KOKMAZ KOKARSA YAĞ KOKAR KÖKÜ AYRANDIR!

Çevrimdışı fay78

• Tuna AKYÖN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 05 Ekim 2007, 08:33:57 »
Kaftici bunlar....
''AKTİF KALMAN DİLEĞİYLE  ™  sözünün gerçek sahibi....Harbi FENERBAHÇE'Lİ....

http://pic1.resimupload.com/r9/thumb_680654231.jpghttp://img393.imageshack.us/img393/2523/index3pq0.jpghttp://img408.image

Çevrimdışı warlock

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 05 Ekim 2007, 15:13:19 »
Araba sahibi olarak kendinizi parça ararken pek araya sokmayın.. Sanayiden bir tamirci devreye girerse bu durumlarda fiyatları direkman yarıya inerler...

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 05 Ekim 2007, 16:11:10 »
Araba sahibi olarak kendinizi parça ararken pek araya sokmayın.. Sanayiden bir tamirci devreye girerse bu durumlarda fiyatları direkman yarıya inerler...
eğer tamirci ile hurdacı şirket diillerse tabi ;)

Çevrimdışı warlock

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 05 Ekim 2007, 16:30:00 »
Orasını bilemem :D Büyük şehirlerde tanıdığınız olması şart..