Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ANKARA 'daki mk1 ler TOPLANSIN  (Okunma sayısı 12295 defa)

ANKARA 'daki mk1 ler TOPLANSIN
« : 06 Şubat 2008, 14:04:38 »
 :) ARKADASLAR bı ankaralı  golf sahıbı olarak bı toplanma gunu olusturalım derım Ankara golfler dıyarı zaten nerdeyse her mahallede bı mk1 e rastlamak mumkun özellıkle bu sıteye uye olan arkadaslarla ırtıbata gecmek adına... bı pejocular,bmwcıler gıbı bı gurup olalım derım en azından ayda bır toplu pıknıklere gıtmek yada bulusmak hoş olur sızler ne dersınız bılmıyorum ama eğer boyle bı gurup olusturursak hoş olur  :saygılar

Ynt: ANKARA 'daki mk1 ler TOPLANSIN
« Yanıtla #1 : 06 Şubat 2008, 14:11:43 »
bence çok güzel olur

« Yanıtla #2 : 06 Şubat 2008, 23:29:56 »
Hadi bakalım. :)

« Yanıtla #3 : 06 Şubat 2008, 23:36:27 »
güzel güzel biz gelemiyoz ama foto isteriz foto  :D :D

« Yanıtla #4 : 06 Şubat 2008, 23:45:52 »
insallah refık kardes arabana hasta oldum :) allah kaza bela vermesın toplantı resımlerınızde gordum canlı albenısı yuksek bı arac masallah

« Yanıtla #5 : 06 Şubat 2008, 23:58:26 »
insallah refık kardes arabana hasta oldum :) allah kaza bela vermesın toplantı resımlerınızde gordum canlı albenısı yuksek bı arac masallah
sağol abide senin cabrioda güzel :sevgi: :sevgi: :sevgi:

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
« Yanıtla #6 : 07 Şubat 2008, 17:30:28 »
başkan  bende de  golf  2  var  bende  gıttıgınız  yerlere  gelmek  isterim  ankarad  genelde  nerde  buluşuyorsunuz
TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

« Yanıtla #7 : 07 Şubat 2008, 21:33:58 »
 ismail kardes ankaradakı golfculerı bır araya getırmek ıstıyorum bunun ıcınde yardımlarınızı beklıyorum önemlı olan bırlık beraberlık gerısı yalan zaten daha ortada bır sey yok fakat gecen sene bı tertıp duzenlenmıs burdan dığer arkadaslarda bıze yol gosterebılır bu ısı yapan arkadaslar bıze yardımcı olabılırler hatta ve hatta yenıden bı tertıpı onlarda duzenleyebılırler... :)

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
« Yanıtla #8 : 08 Şubat 2008, 19:06:27 »
valla  başkan genelde  işimden  dolayı  fazla  sosyal  birisi  değilim  ama golf  ü  aldıktan  sonra  bu  siteyle  tanıştım  şöyle  bakıyorumda  aramızda  kötü  insan  oacagını  düşünmüyorum  bu  yüzden  ankarada  eger  bir  yerlere  gidilmesi  gerekiyorsa  toplanılacakca  gelirim  ben armada  avm de  çalışıyorum  yolun  düşerse  ugra  bi  çayımı  iç ( chıcco)  toplanmak  içinde  fazla  bir  sey  yapmaya  gerek  yok  zaten  bir  yer  bir  de  saat  söylensin herkes  oraya  gelsin  öyle  değilmi  ama

« Yanıtla #9 : 08 Şubat 2008, 20:01:09 »
ismailcim ilk fırsatta uğramaya calışacam yanına aslında doğru söyluyorsun fakat önemli olan golfcu arkadasları bı araya getırebıllmek olay sadece mk1 mk2 değil golfe gönül vermiş tüm arkadaslarıda aramızda görmemiz sonucta birlik ve beraberlıkten güç doğar :) :tamamdir

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
« Yanıtla #10 : 08 Şubat 2008, 20:03:25 »
beklerim ağbi  bir de  bir  sey  soracam  on  farlara  cıtayı  nerden  bulabilirim ankarada  tanıdık  varmı

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
« Yanıtla #11 : 08 Şubat 2008, 20:03:53 »
gittigidiyorda  yok 

« Yanıtla #12 : 08 Şubat 2008, 20:14:27 »
abi ivedıkte hurdacılar sitesıne gıdeceksın orda golfcu ahmet usta var adresı tam bılmıyoırum ama adamın dukkanı dağ gibi golf parcaları ıle dolu özellıkle ön panjurları ordan bulabılırsınız cunku bende benım kucuk farı oradan bulabıldım ivedik hurdacılar sitesıne gıtmelısın bence :)

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
« Yanıtla #13 : 08 Şubat 2008, 20:15:23 »
teşekkürler  ağbi   grsrz