Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Golf MK1 'in ilk prototipleri (EA 266 ve EA 276) ,fotoları ve bilgiler...  (Okunma sayısı 6785 defa)

İtalyan  otomobil tasarımcısı  Giorgetto Giugiaro  tarafından dizayn edilen MK1 Golf ilk olarak 1974 yılında üretildi.Ama 1974'den önce Golf MK1 e temel olan   EA 266 ve EA 276 prototipleri  çoktan ortaya çıkarılmıştı.EA 266 ve EA 276 prototipleri ,Golf  Mk1'e temel oluşturmuşlardır. Bilgi için ; The Mk1 Golf Owners Club: You are using an invalid IP

Çoğumuzun bilmediği, güzel bir paylaşım. Ellerine sağlık.

Nerden nereye  :)

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

iyiki bu modeller mk1 olarak cıkmamıs cok kötuler gercekten :D

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
Vayy tşk  güzel paylaşım,ilk defa görüyorum bunları
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

paylaşımın için teşekkürler :)

Olsun , prototipler de güzel.  :)

paylaşım için saol...ben  75-83 mk 1 ii tercih ederimm  :) :tamamdir

eskiler bayaa çirkinmiş ama onlar olmasaydı belki mk1 ler bu kadar güzel olmazdı

Bence 1966 ve 1969 yılına göre  güzel dizaynlar.

daha önce başka bir sitede görmüştüm... ama ikinci fotodaki jantlar dikkatimi çekmemişti... sizede ats gibi gelmedi mi... paylaşım için teşekkürler...

Golf 1  de benim bildiğim kadarıyla bir İtalyan tarafından dizayn edilmiş bir araç.