Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Acillll Yardım.....  (Okunma sayısı 3590 defa)

Acillll Yardım.....
« : 16 Mart 2008, 11:19:09 »
Sayın arkadaşlar gecen gece eskısehır yolunda arabayı bıraz zorladım daha doğrusu yarıstım  :) eve dönüştü direksiyonda cok fazla bi ağırlık hıssetmeye basladım ve bı anda dıreksıyondan sesler gelmeye basladı sağa sola cevırdıkce surtunme seslerı gelmeye basladı ve dıreksıyon kamyon dıreksıyonu gıbı ağırlastı benim korkum dıreksıyonun mılınde bulunan dişlilerin zarar görmesi sizce bu konu ne olabılır rot basları diskler yenı elden gecmıstı ama sesın kaynağı dıreksıyon kutusundan gelıyor yardımcı olursanız sevınırım  :saygılar

Ynt: Acillll Yardım.....
« Yanıtla #1 : 16 Mart 2008, 11:45:08 »
direksiyon ponpası arızalanmış da olabilir ???
My Cars Audi & Vw Germany Style

« Yanıtla #2 : 17 Mart 2008, 00:02:03 »
Direksiyon ile rot arasındaki bir parçadan dolayı yapıyor o sesi. Direksiyonu biraz daha zorlarsan sağa veya sola, o parça kırılır ve direksiyon da boşluk olur. Acilen, fazla zorlamadan bir yere göster.

« Yanıtla #3 : 17 Mart 2008, 21:32:17 »
Sehan , direksiyon kutun arızalanmıştır veya eskiden olan bir arıza ağırlaşmıştır büyük ihtimal.Bir an önce baktır,bazen tamir ediyolar bazen de aynısından bul diyolar.Artık şansına.

« Yanıtla #4 : 18 Mart 2008, 18:21:20 »
senin arabada hidrolik varmıydı?

« Yanıtla #5 : 18 Mart 2008, 19:37:28 »
 İlginiz için teşekkür ederim  :) cihan benim direksiyon yarım hıdrolık aldığım zaman göstermıstım servıstende aldığım adamda öyle dedı   :saygılar