Gönderen Konu: Acil!!!  (Okunma sayısı 7292 defa)

Çevrimdışı gokhan54

• Profili Görüntüle
Acil!!!
« : 30 Nisan 2012, 03:05:33 »
Sevgili mk1 hastası olup tedavisini tamamlamaya doymamış hepsi bir hayalin peşinde koşan abilerim kardeşlerim  >:D bana acilen lazım olan araştırıp bulamadığım parçalar aşağıdaki gibidir.

1. Golf MK 1 arka bagaj kapısı
2. Golf MK 1 ön arka tampon ("krom var" diyenin ölüsüne dirisine her cuma namazında dua edeceğime garanti veririm)
3. Golf MK 1 logolu logosuz farketmez tek far panjur takımı
4.Golf MK 1  torpido göğüs komple varsa devir saati olan seriden
Eksikler göz önüne geldikçe liste güncellenecektir.
Zeytin  ( 1982 Golf 1.6 GTI: )

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
Ynt: Acil!!!
« Yanıtla #1 : 30 Nisan 2012, 03:13:59 »
krom tampon var bi arkadaşımda :) numarasını vereyim isterseniz görüşün

Çevrimdışı gokhan54

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 30 Nisan 2012, 03:32:30 »
krom tampon var bi arkadaşımda :) numarasını vereyim isterseniz görüşün

:) ben ölüsüne dirisine dua ederim diyorum sen istersen diyosun stak :) abi alayım numarayı şimdi arasam mı acaba :) diye düşünürüm sadece

Çevrimdışı satarfaction

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 30 Nisan 2012, 04:00:47 »
bana mail adresini versene yarın sana bagaj kapağı ile ilgili mail atarım.bagaj kapağı dolumu olcak boş mu ???

Çevrimdışı gokhan54

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 30 Nisan 2012, 05:34:43 »
bana mail adresini versene yarın sana bagaj kapağı ile ilgili mail atarım.bagaj kapağı dolumu olcak boş mu ???

[email protected]     bagaj kapağı konusunda dolu olmasına gerek yok sanırım çıkandan malzemeleri aktarabiliriz derim ben

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #5 : 30 Nisan 2012, 10:11:45 »
Plastik tamponlar burcan a haftaya gelicek 120 TL gibi fiyatları.  Krom tamponda bulsan bulsan izmirde emin küçükte bulursun.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı mami6848

• Sen Yetkili bi Abiye benziyosun :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 30 Nisan 2012, 10:20:33 »
tampon plastik istersen 150 tl ye hemen sıfır var pm attım aynı zamanda.

Çevrimdışı oldboy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 30 Nisan 2012, 15:12:41 »
Plastik tamponlar burcan a haftaya gelicek 120 TL gibi fiyatları.  Krom tamponda bulsan bulsan izmirde emin küçükte bulursun.
tampon plastik istersen 150 tl ye hemen sıfır var pm attım aynı zamanda.
Arkadaşlar bahsi geçen tamponlar yine kısa tip olanlardan mı? (Erşan, senin eski maverickteki tip ama krom olmayanlar mı bunlar?) Eğer öyleyse ben de talibim -krom olmayana tabi-

Çevrimdışı oldboy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 30 Nisan 2012, 15:16:18 »
Kastettiğim buydu

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 30 Nisan 2012, 15:54:25 »
Kısa tip olanlar oldtimer dediğimiz demirler Siyah veya crom oluyor..  Plastikler bildiğimiz standart 78 sonrası olanlar.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı oldboy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 30 Nisan 2012, 15:59:14 »
Kısa tip olanlar oldtimer dediğimiz demirler Siyah veya crom oluyor..  Plastikler bildiğimiz standart 78 sonrası olanlar.
Ben bu işi çözene kadar site kapanacak herhalde :) Peki Erşan bu siyah oldtimerı bulabilir miyiz? Yoksa ben de krom olanlara talip olabilirim. Tabi önce Gökhan arkadaşımız görüşsün ona göre ben sıraya gireyim.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 30 Nisan 2012, 20:10:29 »
siyah la crom olan aynı tip sadece biri siyah boyalı diğeri crom kaplı.. TR de sıfır olarak satan yer izmirdi başka yerde bildiğim kadarı ile yoktu ama ist. oto2000 mi oda getirtebiliyordu tabi 2 yıl önce üretimi bitene kadar.. Artık toptancıların stokları ve özel üretim yapan yerlerde var yurt dışında..  En son crom tamponun sıfırı 276€ ları görmüştü almanyada tanesi.

Şimdi elimde 1 takım sıfır crom olsa 600 tl den aşağı satmam çok değerlendiler.  >:D
« Son Düzenleme: 30 Nisan 2012, 20:11:30 Gönderen: Mk1GTI »

Çevrimdışı oldboy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 30 Nisan 2012, 20:31:39 »
siyah la crom olan aynı tip sadece biri siyah boyalı diğeri crom kaplı.. TR de sıfır olarak satan yer izmirdi başka yerde bildiğim kadarı ile yoktu ama ist. oto2000 mi oda getirtebiliyordu tabi 2 yıl önce üretimi bitene kadar.. Artık toptancıların stokları ve özel üretim yapan yerlerde var yurt dışında..  En son crom tamponun sıfırı 276€ ları görmüştü almanyada tanesi.

Şimdi elimde 1 takım sıfır crom olsa 600 tl den aşağı satmam çok değerlendiler.  >:D
Ne diyorsun be Erşan. 600 kafa ha. İyiymiş ben almayayım. Neyse girişimci arkadaşları beklemeye devam.

Çevrimdışı 3-rcn

• Mk1 Forever
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf Mk1
« Yanıtla #13 : 30 Nisan 2012, 21:03:32 »
ist bitane bulup olcuyu kendim alabilecegim olsa ben yapcamda her yer hazır lazerci ve cakacı sadece teknik resimni yapmam lazım internet bulduklarım var ama gozumle gormem lazım :)
Fuck You New Model Cars I'm riding Mk1