Gönderen Konu: acil mars motoru  (Okunma sayısı 6373 defa)

Çevrimdışı ugurkrdg

• Profili Görüntüle
acil mars motoru
« : 09 Ocak 2012, 01:45:33 »
arkadaşlar havalar soğudu çalışma sorunu başladı kızdırma buji leri değişti olmadı akü dedik akü aldım bugün bu seferde mars motoru isteksiz çalışıyor yavaş dönüyor çalışıyor araba geziyorum geliyorum tekrar deniyorum giv giv ediyor ama sanki zor dönüyor önceden araba çalışınca mars dururken civv sesi geliyordu acil cevap verirseniz sevinirim araba dururken binmemek kötü oluyor

Çevrimdışı 90khan

• Ne mutlu Türk'üm diyene!
    • Profili Görüntüle
Ynt: acil mars motoru
« Yanıtla #1 : 09 Ocak 2012, 02:26:26 »
kömürleri bitmiş olmasın

Çevrimdışı ugurkrdg

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 09 Ocak 2012, 13:16:04 »
komurler yenı degıstı dıslı sorunu var dıyolar

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 09 Ocak 2012, 16:02:55 »
Eğer marşa basarken vıjjj diye kaçırma sesi yapıyorsa sorun dişlidedir ama yavaş dönmesinin sebebi dişli olamaz  :saskin: Benim marş motorum orjinal ama ağır çeviriyor ne kadar bakım yaparsam yapayım sonuç yine aynı olucak yeni tip şanzumanlı dinamo takınca sorun ortan kalkar  ;)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı ugurkrdg

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 09 Ocak 2012, 18:16:13 »
bugün mars dışlı si ve burçlar değişti nasıl oldu bilmiyorum ama yarım turda çalışıyor bakalım sabah ne olacak ısıtma buji lerine baktırdim akü yeni yarın sabah da sorun olacak mi sorun olursa motor da var bir şey artık şarj dinamosu 14.5 çıktı normal dediler

Çevrimdışı ugurkrdg

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 09 Ocak 2012, 18:18:57 »
peki başka mars motoru oluyor mu elektrikçi olmaz dedi çıkma bulursun falan dedi uyumlu olan var mi başka bilgi olsun diye mars dışlı 13 euro 30 tl falan 3 tane burç 10 tl parça 40 falan tuttu haberiniz olsun

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #6 : 09 Ocak 2012, 18:49:39 »
Sıfırı satılıyor. Çıkmasını alıp dert etmeye gerek yok.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 09 Ocak 2012, 18:51:32 »
Başka araçların marş motorları ön kapağı değiştirilerek uydurulabiliyor  ;)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 09 Ocak 2012, 19:34:39 »
Bir arkadaş transporterınkini takmıştı galiba Leylek Gti a yanlış hatırlıyorda olabilirim.
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #9 : 09 Ocak 2012, 20:32:08 »
Üniversal sistemler sorun yok. VW bu.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı ugurkrdg

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 09 Ocak 2012, 22:46:54 »
teşekkürler arkadaşlar artık nasıl oldu bilmiyorum ama çok tatlı bir ses çıkmaya başladı. Bilseydim daha önce yaptırırdim konuyu kapatabilirim ama nasıl

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 09 Ocak 2012, 23:48:47 »
kapatmana lüzum yok böyle kalsada olur çok sevindim olayın çözüm bulmasına.  :tavkiss: :tamamdir :sevgi:
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı eses GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 10 Ocak 2012, 00:58:59 »
Marş motorunda iki burç vardır 3. neredeymiş? zor olan ise şanzuman tarafındaki burcun değişmesidir ve elektrikçi ustalar hep ertelerler iyi o deyip geçiştirirler olayı 14  12 bocsh tip burçtur o. Birde marş motoru yavaş çevirmesini bir sebebide aküde sıkıntı yoksa tabi aküden şanzumana bağlanan örgü kablonun tellerinin kopmasıdır incelen kablo direnç yaparak akım azalmasına sebeb olur.

Çevrimdışı ugurkrdg

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 10 Ocak 2012, 10:49:18 »
usta git burç dışlı al gel dedi 2 tane mars motoruna 3. Şanzimanin dedi zaten onu çıkarmaya epey bi uğraştı akü yu dün aldım 72 lik mutlu zaten önceden akü problemi diyordum akü yu değiştirdim ama çıkan ses bi hızlı bi yavaş dönmesi kafama takılmıştı bugün sabah az önce inip çalıştırdım 20 saniye işittim tek marsta 2 3 saniye de çalıştı