Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 75 model golf mk1 satın aldım  (Okunma sayısı 4086 defa)

75 model golf mk1 satın aldım
« : 08 Mart 2014, 00:29:14 »
Meraba arkadaşlar bugun  75 model golf mk1 satın aldım muaynesi 1 ay önce bitmiş ve bakım isteyen bi arac firenleri cok zayıf muayneden gecirmek içn neler yapmalıyım ve nekadar tutar ortalama
şimdiden teşekkür ediyorum hayırlı geceler herkese..

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
Ynt: ..
« Yanıtla #1 : 08 Mart 2014, 00:38:59 »
öncelikle hoşgeldiniz. varsa aracın fotoğrafları görmek isterim :) hayırlı olsun mk1'iniz. mk1'in özellikle 77 öncesinde fren sorunu hep var sanırım. varsa imkan diskleri ve balataları komple yenileyip kampanaya torna yapılarak ve fren yağı bakımıyla problemsiz hale geleceğini düşünüyorum. yada bulunursa mk2lerin fren tertibatı geçirilebilir. muayene konusunda da ön muayene istasyonları var oralara gidebilirsiniz yada http://www.vwtr.net/forum/genel/muayenede-hafif-agir-ve-emniyetsiz-kusurlar-t32146.0.html linkinden konulara bakıp eksiklerini giderebilirsiniz.

« Yanıtla #2 : 09 Mart 2014, 03:26:33 »
resim yuklemeyi denedim pek anlamıyorum boyle seylerden :D
okadar duzgun bi araba degl ve muayne kırıterlerine getirmek için baya ugraşmam gerekiyo anlaşılan parca sıkıntısı yaşıyorum :D
motorda üfleme yağ yakma gibi sorunlarda var modelinden sebep olduğu belli tabi ama farklı özel yağlar varmış dumanı filan azaltan nekadar doğrudur siz biliyomusunuz ?

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #3 : 09 Mart 2014, 04:28:03 »
Bunu yapan katkilar var da kullaniciya fayda sağlamaz. Genelde uc kagitci saticilar yapıp motoru sorunsuz gösterir.  O motor da alanin elinde patlar. Yani bunlar fayda degil zarar getirir.

Frenler elektrik ve aydınlatma, lastikler, avadanliklar muayenede olagan Şüpheliler
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

« Yanıtla #4 : 10 Mart 2014, 18:18:51 »
hayirli olsun.muayenesiz satis yapilamiyor yasadan oncemi aldiniz? motor uflemesi falan muayenede kusur sayilmaz. fren bakimlarini aydinlatma sistemini silecek tertibatini yaptirirsan aracin muayeneden gecer. geri kalanini yavas yavas toparlarsin.

Çevrimdışı zappoy

Otomobil
    Golf 2
  • Vw
Ynt: 75 model golf mk1 satın aldım
« Yanıtla #5 : 10 Mart 2014, 22:28:59 »
Hayirli olsun bu muayene olayini bende merak ettim satis yasaklandi diye duymustum kesin satilmiyomu bilgisi olan varmi
Gti

« Yanıtla #6 : 11 Mart 2014, 10:30:14 »
Hayırlı olsun fotoları merak ettim :-)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #7 : 11 Mart 2014, 21:22:25 »
yasa ne zaman değişti arkadaşlar?
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı brkdmr38

• Otomobil
    "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
« Yanıtla #8 : 12 Mart 2014, 07:19:21 »
Mart 7-8 de  yururluge gırdıgını okudum gazetede Tolga hocam
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.