Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: VW See-Golf,1983 MK1 .Orijinal ve o bir deniz aracı... fotolar ve biraz bilgi.  (Okunma sayısı 9188 defa)

1983'te dizayn edilen bu deniz aracı bir Golf MK1 Cabriolet'in  deniz aracına çevrilmesiyle oluşturulmuştur.     
      4 silindirli 1781 m3  hacminde bir motora sahip olan See-Golf MK1  , suda 30km/h yapabilmektedir.

Buyur... Bizimkisi düz yolda gidemez, bunlar denizde gidenini yapmışlar.  ;D 

Not: "Bizimkisi düz yolda gidemez" derken, espri amaçlı yazdım. Kimse o lafa güvenerek hemen beni pistlere davet etmesin.  :saygılar

Aslında bu model bize lazım.Nasıl olsa bizim yollar delik deşik. Hem araba dökülmez,hem biz yorulmazdık  :)En azından bu modelle İstanbul,İzmir'deki arkadaşlar rahat ederdi . ;D

En önemlisi de, trafiğe çözüm olurdu.

getirin bakiyim şu yandaki kayıkları benimkide yüzecek mi bakalım ;D yalnız benim araç 30km yi geçer ;)

yok daha neler
adamlar bide suda giden mk 1 ler üretmişler :sevgi: :sevgi:
yakında herhalde havada giden mk1 ler üretirler ;D ;D

vay yavrum vayy  :) adamlardaki hayal gücüne bakın yaaaa :o  :)

:saygılar

bende kanatları yaptım iniş takımları kaldı uçuracam mk1 i :D

Ne akla hizmet eder bilmem ama; bence adamlar arabasından ne kadar istifade edeceğini iyi hesaplamış zamanın da... ;D
Sahip olduklarını kendilerinin en önemli yanı sayanlar genellikle sahip olduklarından daha değerli olamazlar.

Adamlar boşa  gelişmemişler teknolojide ...