Gönderen Konu: 1982 Golf 1.6 Benzinli Fiyat  (Okunma sayısı 3379 defa)

Çevrimdışı savasgti

• Profili Görüntüle
1982 Golf 1.6 Benzinli Fiyat
« : 13 Eylül 2012, 10:08:35 »
Malumunuz 1.6 Turbo Dizel kaçmıştı aracı ikinci kez kaçırdım. Nasıl oldu derseniz alan kişi esnafmış 6000tl ye almış tekrar satılığa çıktı. 6400 e bıraktı o akşam aile yemeğine gideceğiz diye bakamadım ertesi gün satıldı. İlk satıldığında çok üzülmüştüm ama allah bana kısmet etmeyecek belliki o arabayı üzülmenin bi anlamı yok o nedenle. Şimdi bir tane 1.6 benzinli buldum orjinal yeşil değişen yok diyor bu müşteriye kaça satılır sizce arkadaşlar.

Çevrimdışı Blackbird

• Profili Görüntüle
Ynt: 1982 Golf 1.6 Benzinli Fiyat
« Yanıtla #1 : 13 Eylül 2012, 14:43:45 »
Kısmet kaçana üzülmeye gerek yok, neyin hayır neyin şer olduğunu bilemiyoruz biz belkide böylesi hayırlıydı.

Mk1 e burdan para biçmek pek gerçekçi olmaz, fiyatını belirleyen bir sürü kriter var.   Uğraşmaya değecek olanlar 4 - 6 arası diyebiliriz, eli ayağı toparlanmışlar 6-8 arası.

Çevrimdışı fatih_06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 13 Eylül 2012, 20:16:15 »
bizim araçlarda ince eleyip sık dokumak biraz zor oluyor temizi iyi fiyat ediyor ama en temizinede alınca mutlaka bi şekilde masraf yapılıyor. o yaşta değişeni olmayan bi araba bulmuş olman iyi bi avantaj eğer çürük çarık yoksa yada fazla değilse motor ve yürüyen aksamıda düzgünse bence  en kötü 5  en çok 7 binlira aracın durumuna göre verilebilir

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #3 : 13 Eylül 2012, 21:13:43 »
Malumunuz 1.6 Turbo Dizel kaçmıştı aracı ikinci kez kaçırdım. Nasıl oldu derseniz alan kişi esnafmış 6000tl ye almış tekrar satılığa çıktı. 6400 e bıraktı o akşam aile yemeğine gideceğiz diye bakamadım ertesi gün satıldı. İlk satıldığında çok üzülmüştüm ama allah bana kısmet etmeyecek belliki o arabayı üzülmenin bi anlamı yok o nedenle. Şimdi bir tane 1.6 benzinli buldum orjinal yeşil değişen yok diyor bu müşteriye kaça satılır sizce arkadaşlar.

Sarı çizmeli mehmet ağa sanırım köyde şuan ama genede bilinmez nerden çıkacağı misali olmuş bu başlık :D :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı savasgti

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 14 Eylül 2012, 00:58:24 »
Aslına bakarsanız bu sekilde soru sormanın araba fiyatı konusunda yanlış oldugunu en iyi bilen ben olmalıyım. Nedeni ne gelince de bazıları bilir sitedeki arkadaşların ben bilgisayar programcısıyim ama aynı zamanda basta babam olmak üzere 1987 den bu yana da araba alım satımı ile uğraşıyoruz. Fakat mk1 piyasa aracı degil bizde genelde piyasa aracı alıp satıyoruz. Uzun lafın kısası mk1 hepinizde olduğu gibi bende de hastalık ve bu taa 2000 senelerine dayanıyor ayrıca evde artık sürekli binmeye bı araba olsun istiyorum ve bunu cok ani bisi olup sattığımda karda zararda etmek istemiyorum. Bu piyasa araştırması o yuzden :). Neyse en temizi ben size link vereyim. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-1982-golf-2-orjinal-99112701/detay

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
« Yanıtla #5 : 14 Eylül 2012, 08:05:25 »
Araç hakkında hiç bi bilgim yok ama golf mk1'e Golf Mk2[vede bu kayseri galericisi] diyen zihniyet o arabanın her yerinin orjinal olduğunuda iddaa eder.Bir Kayserili olarak iyice baktırın
« Son Düzenleme: 14 Eylül 2012, 09:11:30 Gönderen: brkdmr38 »
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 14 Eylül 2012, 11:16:02 »
Kayseri kayseri :) :)  Araç ankaradan olması lazım hatta bi ara forumdan bi arkadaşındı..  Mk1 resimlerle ilanlarla ne olduğu anlaşılmıyor.. Canlısını görmek lazım..  Ben şasilerinden işlem görmüş mk1 lerden uzak duruyorum ama mk1 alıcaksanız yolları tırmalamak ve masraf yapmak gerek. Aynen dediğin gibi piyasa arabası değil o yüzden ayağına gidip ya herru ya merru :)
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı savasgti

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 14 Eylül 2012, 15:57:53 »
Dün aradım adam tam Kayserili bu gun alırsan 4500olur diyor bende 4000 verdim olmaz dedi

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 14 Eylül 2012, 19:58:10 »
Telefonda fiyat konuşmak yanlış aslında.. Satan 5500 der ben telde pazarlığı varmı derim adam yaparız bişeyler der bende aracı bi göreyim bakalım ne yaparız onu söylerim derim :D  6000 denilen araçlara gittim 2000 vermem dedim döndüm geldim o yüzden dereyi görmeden paçayı sıvamamak lazım.

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 14 Eylül 2012, 21:09:34 »
Telefonda fiyat konuşmak yanlış aslında.. Satan 5500 der ben telde pazarlığı varmı derim adam yaparız bişeyler der bende aracı bi göreyim bakalım ne yaparız onu söylerim derim :D  6000 denilen araçlara gittim 2000 vermem dedim döndüm geldim o yüzden dereyi görmeden paçayı sıvamamak lazım.

sonuna kadar katılıyorum :D benımde basıma geldı aynı durum :D
Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.