Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: mk1 dizel mi benzinli mi  (Okunma sayısı 10542 defa)

mk1 dizel mi benzinli mi
« : 03 Ekim 2014, 23:13:32 »
arkadaşlar bayramdan sonra golf1 almayı düşünüyorum benzinli mi dizel mi olanı daha iyidir benim için yakıt önemli değil sadece motoru bana arıza vermesin bunu istiyorum birde bizim burada dizelini yapabilirler mi bilmiyorum++olarak da dizelde sıkıntı çıktığında işimi bırakıp 100 km denizliye gidecek vaktim yok

yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler :melek:

Ynt: mk1 dizel mi benzinli mi
« Yanıtla #1 : 14 Ekim 2014, 14:55:24 »
arkadaşlar bayramdan sonra golf1 almayı düşünüyorum benzinli mi dizel mi olanı daha iyidir benim için yakıt önemli değil sadece motoru bana arıza vermesin bunu istiyorum birde bizim burada dizelini yapabilirler mi bilmiyorum++olarak da dizelde sıkıntı çıktığında işimi bırakıp 100 km denizliye gidecek vaktim yok

yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler :melek:
elimde restore edip yeniden toplamak için aldığım mk1 im var. motorunu sıfır yaptırdım. (1.6 turbo dizel piston takıldı. orjinal otomatik lifterli kapak takıldı)  2015 şubata kadar muayenesi var. Düşünürseniz uygun fiyata vereceğim.

« Yanıtla #2 : 25 Kasım 2014, 17:00:01 »
elimde restore edip yeniden toplamak için aldığım mk1 im var. motorunu sıfır yaptırdım. (1.6 turbo dizel piston takıldı. orjinal otomatik lifterli kapak takıldı)  2015 şubata kadar muayenesi var. Düşünürseniz uygun fiyata vereceğim.
fiyat nedir?

« Yanıtla #3 : 07 Aralık 2014, 17:13:07 »
fiyat nedir?

Hocam ben de düşünürüm bir sorun çıkmazsa sömestr da almayı planlıyorum
aracın fiyatını pm atarsanız sevinirim ve fotoğrafı ilanı vs varsa

Soruya gelicek olursak ben de ikisi arasındayım takipteyim konuyu

« Yanıtla #4 : 31 Mart 2015, 21:39:21 »
cevap veren olmadı bende dizelden korktuğum için benzinli 1.3 mk1 aldım sıkıntı yok ALLAH a şükür  :halazn: