Gönderen Konu: Farklı Golf Mk1 Çeşitleri...  (Okunma sayısı 53034 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
Ynt: Farklı Golf Mk1 Çeşitleri...
« Yanıtla #84 : 15 Şubat 2011, 20:38:31 »

16 S hatırası. ;) :D
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #85 : 15 Şubat 2011, 21:02:51 »
Ben TR'de hiç 16S yok biliyordum arkadaşla muhabbet arasında geçti onun bi arkadaşı komple 16S motoru getirtmiş şuanda bir MK1 üzerindeymiş ama kim bilir o MK1 hangi şehirde hangi yolda belli değil  :p
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #86 : 21 Şubat 2011, 02:34:43 »
Ben TR'de hiç 16S yok biliyordum arkadaşla muhabbet arasında geçti onun bi arkadaşı komple 16S motoru getirtmiş şuanda bir MK1 üzerindeymiş ama kim bilir o MK1 hangi şehirde hangi yolda belli değil  :p
Belki bir köşede sonunu bekliyordur. :'( :-X
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı mk1gti09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #87 : 21 Şubat 2011, 09:46:22 »
16 S dış görünüm extra olarak BBS edition..Bu sayede görsel olarak daha iri..Trde 16 S var mıdır bilinmez..Benim mk1 GTi BBS edition yalnız motoru eg..Görsel olarak aynı..Hatta altında BBS'nin yazısı mevcutur..Merak ettiğim forumda başka mk1'de BBS edition göremedim..Durumlarım iyi olursa nasip olursa tamamen 16s'e çvirmeye düşünüyorum..16s üst kapakla bunu çözersin..Bunu ancak Fransada çözebiliriz  ;)

Çevrimdışı mk1gti09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #88 : 21 Şubat 2011, 10:02:01 »
Göstermek istedim..Malzemesi plastik kaza esnasında kolay kolay zarar görmüyor..Bunu kendi mk1 toplarken çektim..

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #89 : 21 Şubat 2011, 10:35:58 »
Bende onu merak ediyorum işte abi eski videolara fotolara bakıyoruz sürüyle BBS edition Pirelli Edition Nikelaj tamponlu MK1'ler var şimdi mumla arıyoruz onları nerde o MK1'ler  :(

Çevrimdışı mk1gti09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #90 : 21 Şubat 2011, 11:02:56 »
Bende onu merak ediyorum işte abi eski videolara fotolara bakıyoruz sürüyle BBS edition Pirelli Edition Nikelaj tamponlu MK1'ler var şimdi mumla arıyoruz onları nerde o MK1'ler  :(
Aslında kardeşim eskiden de bu modellerde nadirdi..Şöyle düşün 3.20 alırken M teknik olarak aldığında baya bir fark ödemen gerekiyor..Bizim Gtilerde öyledi..BBS edition,Pirelli edition..İlk sahibine kalmış..Tabi editionlar 81-83 arası çıkmaya başlamış..Mk1 gti ilk çıktığında Almanyada hemen alma gibi durumun olmuyodu..Siparişle sırayla..Çünkü talep hattinde fazlaydı..Almanya o yıllarda gerçekten mk1 cenneti oldu..Vede o yıllarda kaza oranıda arttı bunu unutmamak gerek  :D

vallahi ben mk1mi alırken bbs editon beni çarptı aldığım adam araçın tam olarak ne olduğunu bilmiyordu oda şansıma  :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #91 : 21 Şubat 2011, 11:07:02 »
Aslında kardeşim eskiden de bu modellerde nadirdi..Şöyle düşün 3.20 alırken M teknik olarak aldığında baya bir fark ödemen gerekiyor..Bizim Gtilerde öyledi..BBS edition,Pirelli edition..İlk sahibine kalmış..Tabi editionlar 81-83 arası çıkmaya başlamış..Mk1 gti ilk çıktığında Almanyada hemen alma gibi durumun olmuyodu..Siparişle sırayla..Çünkü talep hattinde fazlaydı..Almanya o yıllarda gerçekten mk1 cenneti oldu..Vede o yıllarda kaza oranıda arttı bunu unutmamak gerek  :D

vallahi ben mk1mi alırken bbs editon beni çarptı aldığım adam araçın tam olarak ne olduğunu bilmiyordu oda şansıma  :D
;D Valla iyi şansmış sendekide böylesine temiz bir MK1 herkese nasip olmaz her hangi bir resto işleminden falan geçirdin mi  :-X

Çevrimdışı mk1gti09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #92 : 21 Şubat 2011, 11:16:18 »
;D Valla iyi şansmış sendekide böylesine temiz bir MK1 herkese nasip olmaz her hangi bir resto işleminden falan geçirdin mi  :-X
2005'te aldım şu an bendeki 6. yıllı..Tabi restore ettik..Çalışmayan aksamları vardı onları yaptık..Komple elden geçirdik..Anlıcağın baya manevi anlamda etkileşim içine girdik..Maddiyata geç manevi anlamda daha çok  :D Eski sahiplerini  öğrendim..İlk sahibi bildiğim kadarıyla doktormuş garajda uzun süre yattığını biliyorum..Bu arada sanırım forumda benim adımı bilen yok..Fazla takılmadığımdan kaynaklanıyo..Bana Ali diyebilirsin kardeşim  ;)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #93 : 21 Şubat 2011, 17:49:02 »
2005'te aldım şu an bendeki 6. yıllı..Tabi restore ettik..Çalışmayan aksamları vardı onları yaptık..Komple elden geçirdik..Anlıcağın baya manevi anlamda etkileşim içine girdik..Maddiyata geç manevi anlamda daha çok  :D Eski sahiplerini  öğrendim..İlk sahibi bildiğim kadarıyla doktormuş garajda uzun süre yattığını biliyorum..Bu arada sanırım forumda benim adımı bilen yok..Fazla takılmadığımdan kaynaklanıyo..Bana Ali diyebilirsin kardeşim  ;)
Ali abi resto derken farıydı stopuydu değil kaporta boya yapıldı anlamında sormuştum :tamamdir

Çevrimdışı mk1gti09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #94 : 21 Şubat 2011, 21:13:09 »
Ali abi resto derken farıydı stopuydu değil kaporta boya yapıldı anlamında sormuştum :tamamdir
Yaptık tabi yoksa bu duruma gelmezdi  :D