Gönderen Konu: Ankara da bu aracı bilen ¿  (Okunma sayısı 2621 defa)

Çevrimdışı deep16

• Profili Görüntüle
Ankara da bu aracı bilen ¿
« : 18 Şubat 2012, 15:42:49 »
arakadaşlar ankaradaki bu aracı bilen gören yada bakmaya gideniniz varmı durumu hakkında blgisi olan ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-Volkswagen-golf-1-6-1983-model-tertemiz-68185784/detay/

İlan No  68185784
« Son Düzenleme: 18 Şubat 2012, 15:48:41 Gönderen: deep16 »

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Ynt: Ankara da bu aracı bilen ¿
« Yanıtla #1 : 18 Şubat 2012, 18:04:46 »
Muayene yoksa fiyat çok yüksek.. Artık araba alınacaksa muayenesi en az 1 yıl olmalı. Sahibindende bir sürü araç satılık ve yarısından çoğunda muayene yok ve fiyat yüksek..  Tamam araçlar klasik ama neyine güvenip fiyat abartılıyor orası tartışılır..

"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 20 Şubat 2012, 03:37:40 »
Muayene yoksa fiyat çok yüksek.. Artık araba alınacaksa muayenesi en az 1 yıl olmalı. Sahibindende bir sürü araç satılık ve yarısından çoğunda muayene yok ve fiyat yüksek..  Tamam araçlar klasik ama neyine güvenip fiyat abartılıyor orası tartışılır..

hepsi haşat araçlar verdikleri fiyatın yarısı anca ederler.
Yapsalar toplasalar senin benim gibi Erşan abi tamam hakkı ama 5 para etmez araçlara 10 para istiyorlar.
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı fatih_06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 20 Şubat 2012, 20:37:27 »
etlikte idi sonra çankaya tarafına satıldı şimdi gölbaşına gitmiş alanlar çabucak satmak istiyor ben etlikte yakından görmüştüm derli toplu duruyordu ama göründüğü kadar güzel değildi avantajı TD motor olması ama 4.500 gibi bi rakama bırakılmıştı

Çevrimdışı deep16

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 21 Şubat 2012, 01:07:16 »
hımm.. sağol fatih bende en fazla 4buçuk verebilrim demiştim kabul etmedi.fazla zorlamaya gerek o zaman.

Çevrimdışı deep16

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 21 Şubat 2012, 01:08:29 »
hepsi haşat araçlar verdikleri fiyatın yarısı anca ederler.
Yapsalar toplasalar senin benim gibi Erşan abi tamam hakkı ama 5 para etmez araçlara 10 para istiyorlar.

muayeneyede 4-5 ay vardır sanırım ben iyi fiyat vermişim ozaman.