Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ( Yeni Resim Syf. 2'de ) Fiber Ön Plaka ve Sis Üstü Izgara İptali  (Okunma sayısı 12120 defa)

Ynt: Fiber Ön Plaka ve Sis Üstü Izgara İptali
« Yanıtla #14 : 12 Ocak 2012, 23:46:15 »
güzel fikir iyi çalışma olursa yaza bende düşünebilirm.
Büyük imza.

Çevrimdışı rsb

Ynt: ( Yeni Resim ) Fiber Ön Plaka ve Sis Üstü Izgara İptali
« Yanıtla #15 : 13 Ocak 2012, 08:52:32 »
6N de son nokta :) başka değişik fikri olan varsa  çalışma yapayım hepimiz görelim ...
sis ızgarası ve sis üstü çıtayı siyah folyo ile  birleştirilebilir .. görsel olarak  1/1 aynısı olmasada bu havayı yakalar aşagı yukarı ...

« Son Düzenleme: 13 Ocak 2012, 08:55:25 Gönderen: rsb »

şimdi süper olmus... boya sıkıntısı olmasa bende hemen yaptıracagımda boya sırıtır dıye yanasmıorum...

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
cordoba alt lip takılllmalıı poloyaa.......
Exclusive Garage

Çevrimdışı rsb

bilal nerden ne kadara bulurum lip i  geçende topkapı teknik oto sanayine baktım bulamadım .. fiyatla beraber adres verirmisin ?

Çevrimdışı rsb

şimdi süper olmus... boya sıkıntısı olmasa bende hemen yaptıracagımda boya sırıtır dıye yanasmıorum...

boya sıkıntısı derken ? tam anlamadım .. güzel bi görüntü oluştu bence yapmalısın

tampon işlem gördükten sonra mecbur boyanmak zorunda kalacak..kaporta ıle tampon arasında boya farkı olmasndan korkuyorum sonra sırıtır falan

Çevrimdışı rsb

valla ben sol ön çamurluğu boyattım zerre kadar fark olmadı kaldıki kırmızı en çok sırıtabilcek renklerden  ;) boyadan sonra komple saglam bi pasta üstünede cila sonra  canavar gibi olur ...

SİZ NE DİYOSUNUZ SAĞ TARAFI KOMPLE BOYATTIM SERVİS ANLAMADI :d :D :D :D
Büyük imza.

Çevrimdışı rsb

ALLAH izin verirse bu hafta içi   gerçekleşmeye başlıcak hayalim :)

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
6N de son nokta :) başka değişik fikri olan varsa  çalışma yapayım hepimiz görelim ...
sis ızgarası ve sis üstü çıtayı siyah folyo ile  birleştirilebilir .. görsel olarak  1/1 aynısı olmasada bu havayı yakalar aşagı yukarı ...

Kesinlikle budur...Ama orayı birleştirsen ne ile kapatacaksın...Orjnal kapak bulabilsen süper ötesi olur.Olmadı en kötü ihtimall bal peteği denilen hadise ile kapatabilirsin...
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı rsb

ya abi  arayı kapatma işlemi yalan olcak gibi geliyo :( boya ile  arada kalan parçayı  boyadım  ama çok saglıklı bi işlem degil . uzaktan  bu görüntü varda yakından ne b*k olduğu belli oluyo :) :)  muhtemelen  sis üstü ızgarayıda fiber doldurcam  . bu kadartatlı olmasada guzel bi görüntü olcak gene ..

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
Aslında o kısmı (yerse  ;D) kesebilir ve o iki kanalı komple birleştirebilirsin. Ardından dediğim gibi bal peteği sac ile kaplarsın olur. Ama görüntü bakımında gel girme bu işlere derim. Üst ince kanalı kapat ve boyayıp bırak.Tamam diğer görüntü çok daha iyi ama ne yapalım eldeki şartlar bu diye avuturuz kendimizi  ::) Birde son olarak tampon altı karlığıda gövde renginde boya derim.Ben yaptım hiçte fena olmadı... ;)
« Son Düzenleme: 02 Nisan 2012, 14:50:20 Gönderen: relaxizmir »
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı rsb

ben  daha büyük bir karlık alma taraftarıyım .. ve arabada  kırmızı siyah btünlüğüü oldugu için  karlıgı siyah bırakıcam büyk ihtimal yada parlak  piano siyah yapıcam ...