Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Yeni nesil Peugeot Partner Tepee  (Okunma sayısı 106549 defa)

Ynt: Yeni nesil Peugeot Partner Tepee
« Yanıtla #14 : 15 Nisan 2008, 14:46:57 »
Sevgili abilerim, kardeslerim Partner Tepee hakkinda yeni gelismeler var mi acaba bilgisi olan var mi?
Pug a mail attim arac ne zaman gelecek acaba bilgilerinizden yararlanmak isterim...
daha belli bir şey yok ben sana haber veririm merak etme  :tamamdir

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #15 : 15 Nisan 2008, 14:49:30 »
Mini cargoya yoğunlaştıkları için bu yeni segmetle uğraşıyorlar yandan camlı ve camlı çıktı.

« Yanıtla #16 : 15 Nisan 2008, 14:59:26 »
Bu arada yeni kangoo mayis ayinin ilk gunlerinde ulkemize gelecek.Ticari arac alacaklar biraz sabretsinler partnet tepee ve yeni kangoo incelenmeden ticari alinmaz :)

« Yanıtla #17 : 19 Mayıs 2008, 12:06:54 »
Mayis bitmek uzere ama yeni kangoo halen gelmedi.Sozde mayis basi gelecekti.
Bilgisi olan var mi?

« Yanıtla #18 : 19 Mayıs 2008, 21:40:21 »
Halil araştırmaların ve paylaşımların için teşekkürler. Oktay ın da dediği gibi arac aynı görüldüğü şekilde piyasa sunulursa ve fiyatı da cazip olursa rakabeti sağlar. Bütün araçlar reklamlarında en üst segmenti sunarlar satışa gelince bir çok eksiklik ve sonunda hayal kırıklığı söz konusu olabiliyor. Araca gelince çok hoş ve etkileyici bir tasarım, sağlam olduğunu pek sanmıyorum peugeot un tüm modellerinde olduğu gibi. Teşekkürler !

« Yanıtla #19 : 20 Mayıs 2008, 13:43:21 »
Halil araştırmaların ve paylaşımların için teşekkürler. Oktay ın da dediği gibi arac aynı görüldüğü şekilde piyasa sunulursa ve fiyatı da cazip olursa rakabeti sağlar. Bütün araçlar reklamlarında en üst segmenti sunarlar satışa gelince bir çok eksiklik ve sonunda hayal kırıklığı söz konusu olabiliyor. Araca gelince çok hoş ve etkileyici bir tasarım, sağlam olduğunu pek sanmıyorum peugeot un tüm modellerinde olduğu gibi. Teşekkürler !

Rica ederim begenmenize sevindim.
Pug un saglamlik ve kalite anlaminda eksiklikleri muhakkak ki var rakiplerine gore.Fakat bu tarz hafif ticari araclarin su anda hicbirisi 4/4 luk degil.Muhakkak rakiplerine gore artilari eksikleri olabiliyor.Peder bey ticaretle ugrastigi icin hafif ticari aliyor surekli.Benim amacim aldigi aracin benim de kullanabilmem bir binek otomobil kadar olmasa da ona yakin bir konfor degeri yol ozellikleri sunabilmesi.Yeni partner bu anlamda citayi yukseltecek gibi gorunuyor ama tabi erken konusmamak lazim.Once yeni kangoo gelecek partner in gelmesine daha zaman var.Fakat Renault sozunde durmadi.Mayis in ilk gunlerinde arac gelecekti fakat mayis nerdeyse bitiyor daha herhangi bir haber cikmadi.Arac gelir gelmez hem kangoo hem de partner test surusu yapar buraya daha detayli bilgiler eklerim.
Hosca kalin...

« Yanıtla #20 : 24 Mayıs 2008, 12:21:50 »
Mayis bitmek uzere ama yeni kangoo halen gelmedi.Sozde mayis basi gelecekti.
Bilgisi olan var mi?
dün reklamını gördüm televizyonda çıktı herhalde !

« Yanıtla #21 : 25 Mayıs 2008, 14:32:31 »
dün reklamını gördüm televizyonda çıktı herhalde !

Evet bende gordum reklamda az once Renault'un sitesine baktim.Arac nedense gozume cok kotu geldi :) Zaten benim yeni kangoo da sevdigim sey aracin ic mekaninin diger ticarilere gore daha kaliteli gorunmesi.yeni kangoo Multix in fiyati 27 den basliyormus.Paket1,Paket2 vetekno paket alinanca 31-32 civarina cikar fiyati.Bu fiyatta gayet iyi.Kotu olan sey aracin tasarimi :) Bu hafta ici Antalya ya gidecegim sanirim ilk isim yeni Kangoo yu test etmek olacak.Detaylari ogrendikce buraya aktaririm.
Hosca kalin.

« Yanıtla #22 : 19 Haziran 2008, 18:18:05 »
yeni peugeot partner şu an istanbulda bayilerce test ediliyor, fakat daha satışa sunulmadı.

« Yanıtla #23 : 19 Haziran 2008, 19:58:41 »
yeni peugeot partner şu an istanbulda bayilerce test ediliyor, fakat daha satışa sunulmadı.

Evet Istanbula gelmis.Citroen in bana verdigi bilgiye gore partnerle kardes olan berlingo nun agustosta satisa sunulmasi yonundeydi.Sanirim partnerde berlingo gibi agustosta satisa sunulur.Ticari arac almak isteyenler acelesi yosa bu iki araci beklesinler derim.Yeni kangoo ve bu iki arac ticarilerde yeni bir yol cizecek gibi gorunuyor.Su anki rakiplerine oranla epey yenilik ve konfor ekipmanlari sunuyorlar...

Çevrimdışı burak_37

• volumeııııııı[]ı bassııııııı[]ı treableııııııı[]ı
« Yanıtla #24 : 01 Temmuz 2008, 16:07:29 »
arkadaşlar sohbet koyu hemen giriyim dedim:Dbu resimdeki partnerlerin dış tasarımı türkiye yollarında olmayacak gibi gözüküyor hatta hiç olmaz bence.ama motor gücüyle caddy ide geçmekte:D75ps 90 ps ve 110 ps olacakmış bildiğim kadarıyla.ama donanaımlarıyla üst sıraya oturmuş durumda kangoya gelirsek araba iyi ama içi bomboş:Dsadece klima ayarları ve radyo cd si var:D ama partnerden çok tutulacağı kesin niye diye sorarsanız benzini koklayarak yakması ve parçasının ucuz olması

« Yanıtla #25 : 01 Temmuz 2008, 23:39:51 »
ben bir hafta önce gördüm kango yu pek bi oyuncak gibi duruyo caddy nin yanında da çok ufak kaldı ayrıca  :o

« Yanıtla #26 : 09 Eylül 2008, 23:37:37 »
emeğine sağlık halil abi. bu araçlar devrime başladılar artık vw den de yeni caddy bekkliyoruz ama 1 sene den erken cıkarmazzlar gibi.hadi hayırlısı.en erken 2010 sanki:D

« Yanıtla #27 : 15 Ekim 2008, 09:25:02 »
Arkadaşlar Partner tepee yi test ettik.Test aracımız 1.6 90 hp premium modeldi.Yani orta donanım.Aracın performansı fena değil.90 hp olmasına rağmen gayet iyi hızlanıyor.Kasayı rahatça kaldırıyor.Frenleri gayet güzel.İyi bir dozlanma yapıyor ve abas-esp ile birlikte uyum içinde çalışıyor.Test aracını biraz zorladık ve yol tutuşunu beğendik.Bir ticari araca göre gayet güzel şekilde ilerliyor.
Aracın en beğenmediğim yanı vitesi.Vites geçişleri sert ve sorunlu.Kemikli bir vitesinin olmamasından dolayı vites yolları nereye gideceğini sapıtıyor.Belki de aracın bu olumsuzluğu beni araçtan soğutmaya yetti diyebilirim.
Arka diz mesafesi-ön diz mesafesi gayet başarılı.Aracın ses yalıtımı da şimdiye kadar bindiğim ticarilerin hepsinden de iyiydi.130-140 km hızlarda bile gayet iyi bir yalıtım yapıyor.Sanki c segmenti bir otomobilin içindeymişsiniz izlenimi canlandırıyor.Sürüş pozisyonu-koltukların sertlik ayarıda gayet iyi.Herşeyiyle beğendiğim araç dediğim gibi vites geçişleri yüzüden benim gözümde epey bir puan kaybetti.
1.6 110 hp premium pack yani full model metalik renkle birlikte 36 bin ytl ye geliyor.Ne yazikki 110 hp yi test edemedik, ellerinde yoktu.Filo indirimiyle 34500 ytl civarına geliyor.90 lık full model filo indirimiyle 31500 civarına geliyormuş.Full modelin standart donanımları gayet başarılı.Fakat araçta çelik-alaşım jant ne yazıkki bulunmuyor.
Ben aracı tavsiye ederim gayet başarılı buldum.Özellikle konfor yönünden bir ticari araca göre çok çok iyi olduğunu tekrar belirtmek istiyorum...