Gönderen Konu: Yakıta Yakıt Filtresine Dikkat  (Okunma sayısı 3690 defa)

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
Yakıta Yakıt Filtresine Dikkat
« : 12 Ekim 2009, 19:42:01 »
Başka şehirlerde oturan iki arkadaşım  ..... ofisinden. Yakıt aldılar. İkiside Direkten döndü.

Biri 10tl lik benzin aldı Kırşehirde. Yakıt filtresi tıkandı. Pompa mahvoldu Allahtan enjektörler kurtuldu. Pompa temizlendi ayar yapıldı düzeldi golf4.

Aynı ay içerisinde yine .....ofisinden Kayseride  Benzin aldı eski ev arkadaşım. Fabia sı var. Bugün tamire gitti. Adamlar hayatlarında o kadar pis bir yakıt filtresi görmediklerini söylemiş. O daha Şansızdı Lamda Sensörü gitti. Temizlettik filan buradan yardım aldım yok olmadı. 270tl lamdaya bayıldı. Onunda tek sevinci enjektörler kurtuldu. Aracı Şehirler arasında anlık göstergede 6.0lt nin altına inmiyordu tıkanıklık ve lamda yüzünden. Şimdi 3.8lt 80km hızla.

"YAKIT ALIRKEN FİŞ ALIN. GÜVENİLİR YERDEN ALIN. BAŞINIZA BÖYLE BİRŞEY GELİRSE YETKİLİ SERVİSE ÇEKİN RAPOR TUTTURUN. DEPODAKİ YAKIT ÖRNEĞİNİ ALIN. O ZAMAN PAŞA PAŞA ÖDEMEK ZORUNDALAR. HATTA TAZMİNATLA ARACINIZIN SIFIRINA KOVUŞABİİRSİNİZ."

Benzin filtresini 30-40binden fazla kullanmayın
« Son Düzenleme: 12 Ekim 2009, 22:03:14 Gönderen: 06onur »
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı TankJR

• Profili Görüntüle
Ynt: Yakıta Yakıt Filtresine Dikkat
« Yanıtla #1 : 12 Ekim 2009, 22:59:16 »
GÜVENİLİR YERDEN ALIN.

Bu Çok Önemli...Bir Kere Çok Ters Yerdeydim Farklı 1 Yerden Aldım LPG'yi Suç Atmıyayım Ama Arabayı Rölantide Öyle bir Öksürtüyoduki Zaman Zaman O LPG nin Üstüne 3 Kez Bildigim Yerden Aldım o Öksürügü Yeni Yeni Toparliyor.
Shell Fulsave Benzin
Shell LPG

Bilindik Yerden Devamli Kullanuyorum Memlunum

İi Forumlar...
Almanya'ya Kısa Bir Ara.İtalya'ya Merhaba :)

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 12 Ekim 2009, 23:52:49 »
haberlerde kayseri konya yolundaki 3 kağıtçı benzincileri izlemediniz heralde

iki depoları var ve birbirlerine uzaktan kumanda kontrollü bağlantıları istedikleri zaman kaçak istedikleri zaman normal yakıt satıyorlar.kimbilir başka nerelerde vardır.
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 13 Ekim 2009, 00:41:10 »
Büyükçekmecedeki ofistede aynı problem yaşandı çok kez, oradanda almayın..
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 13 Ekim 2009, 08:36:40 »
aydın amca kaçak petrol getirip satıyor yıllardır. bunu yeni mi öğrendiniz  ;D ofisten değil benzin su bile almam.
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #5 : 13 Ekim 2009, 15:26:31 »
haberlerde kayseri konya yolundaki 3 kağıtçı benzincileri izlemediniz heralde

iki depoları var ve birbirlerine uzaktan kumanda kontrollü bağlantıları istedikleri zaman kaçak istedikleri zaman normal yakıt satıyorlar.kimbilir başka nerelerde vardır.

kesin onlardır. Ne s.... inasanlarımız var. Para için analarını satacaklar neredeyse.
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di