Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Alarmın sesini nasıl susturabilirim(mick mick kısmını)  (Okunma sayısı 2746 defa)

Çevrimdışı samsam

• Sade'yim Sade'sin Sade'yiz.
Aile arabası olarak Vectra vardı eskinden o da açarken kaparken öterdi, hiçbir mudahale yapmadan nasıl olduysa o ses kesildi, şimdi ki polo'da aynı dertten müzdaribim oturduğumuz yer sağı solu açık dağ başında bir site sabah erken çıkıp gece geç gelen biriyim ötme sesi beni rahatsız etmesede komşuları bir hayli rahatsız ettiğinden şüpheleniyorum yankı yapıyor ve bir hayli ötüyor, diyeceksiniz ki git Alarm servisine anlat derdini, bir düğme ile ufak birşey yapmak mümkünse çok güzel olur, servis bana çok ters kalıyor,alarm markası da utes diye bir firma.

+ olarak birde kapalı otopark kısmı var orda da  bir hayli yankı yapıyor :) belki başkalarını hiç rahatsız etmiyordur ama benim pek hoşuma gitmiyor insanların bakması gece kapatırken yankı yapması vs. en güzeli sessiz olanları aslında sadece far yansa idi hoş olurdu.

Bir hiçim ben, sıfırım..
Toplarsan etkisiz, çarparsan yutan olurum!
Bölersen sonsuz, çıkarırsan kendin olurum! Sıfırım ben, ben bir hiçim!

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
Ynt: Alarmın sesini nasıl susturabilirim(mick mick kısmını)
« Yanıtla #1 : 27 Ekim 2007, 08:31:41 »
çok basit yöntemler var .
1. uzaktan kumanda üzerinde 2 den fazla buton varsa bunlardan biri sessiz alarm içindir.
2. uzaktan kumanda üzerinde 2 buton varsa açma veya kapama butunlarına çift basmayı dene dinmi?
3.motor kaputunu açıp alarm sesini veren sirenin kablosunu ayıra bilirsin yada oto elektirikçiye uğra  derdini anlat  yardıncı olur.