Gönderen Konu: 307 için POLO dan vazgeçilir mi?  (Okunma sayısı 20562 defa)

Çevrimdışı onort

• Profili Görüntüle
Ynt: 307 için POLO dan vazgeçilir mi?
« Yanıtla #42 : 26 Mart 2008, 21:43:59 »
arkadaşalr ben pejo 307 dekullandım,megan da kullandım bi citreon kaldı kullanmadığım...şimdi 2004 basic polo var
çok memnunum
ayrıntı onda
konfor onda
malzeme kalitesi onda
karşılaştırılmaz ben üst segment alt sement dinlemem eğer büyüklük bi araç için üstü segmentlik kriteriyse o zaman kamton alalım yada otobüs ....bence araç vw dir.bundan sonrada bundan başka araç almam yada honda başka alternatif yok....iyi günler

Çevrimdışı KKTC_EVREN

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 01 Nisan 2008, 16:39:31 »
 Yaklasık 1ay once 2004 model pejo 307 aracımı satıp 2002 model Volkswagen polo aldım , Sana yardımı dokunacagına inandıgım 1-2tavsiyede bulunabilirim ,

Öncelikle kim ne derse desin polo+3500 ytl = 307 teklifi cok iyi bir teklif, yok Volkswagen ii arabaymısda pejo diyilmis , dedikleri kesinlikle dogru fakat arada km ve yıl farkı var, satarkende ona gore satarsın ,

Pejo (Fransız ) arabaları cok problemli arabalar (106 dısında) ben 307 kullanıpta cok iyi araba diyenini gormedim , yaklasık 3sene kullandım ve sayısız defa servise gittim, serviste malum her geldigimde 500ytlden aşagı gondermedi beni,, hatta 1forumda 3aylık 307nin 25kere servise gittigini okumustum,

Şu an Volkswagen kullanıyorum , modeli 2yıl dusuk, iç dizayni olarakta pejo kat kat ustundu, ama wolkswageni rutin bakımı dısında hiç tamirhaneye goturmedim ,

307nin en kronik sorunu, frene bastıgında balatalardan ses gelmesi, arac 3aylıkken baslayan bu problemi servise goturup dindirmek istedim ama servisindeki adam bana pişkin pişkin bu özellik her arabada var! biz balatalara bilmemne maddes koymuyorus o yuzden dedi ve sorunun cozulemeyecegini soyledi, 28bin ytl para ver bide frene basınca gıcırtı sesi dinle, vay anam vay,

Ben arkadasımın tavsiyesine uydum , wolkswagene gectim , alalı henuz 1ay olmadı ama sorunsuzlugun keyfini cıkarıyorum.. Sonuc olarak,

Eger pejonun sorunlarına katlanabilirsen teklif mantıklı ,yok wolkswagenin sorunsuzluguna alıstım diyorsan yola devam ..

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 24 Nisan 2008, 22:18:44 »
kardesim bi keskin viraja mesele ist da oturanlar bilir umranşiyeden cık ısıklardan bizim fsmye baglayan yol var bostanco ankara fesm kavacık die
git 140 kmh la polo la gir bide aynı hızla 307 le saten en buguk fark orda ben binmem sahsım adına 3007 ye cabuk taklaya gelio cadde bostan s virajında takla atan aracların bi cogu 307 ve doblolar:D:D:D:D

Çevrimdışı uqur

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 28 Nisan 2008, 20:03:25 »
99 golf comfortline mi vereyim 307 yi alayım gel sen bana bi kıyak yap aramızı buluver.benim golf iki parça boyalı 17 '' jantlar ve lastikler yeni.değişen yok servise gösterir.ayrıntıları konuşuruz olursa tşkler.