Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: vw sevgisi  (Okunma sayısı 5723 defa)

vw sevgisi
« : 17 Nisan 2008, 15:20:07 »
ilk arabam uno'ydu. Onu çok zor bir dönemimde almıştım. çok severek kazasız belasız birşekilde kullandım. Ama ailece vw aşığıyız. Babam, abilerim... Bense parasal açıdan uygun olmadığım için sadece ilanlara bakıp geçiyordum. Bundan iki ay önce de yeni araba alamayacağım için arabamın tüm bakımlarını yaptırıp kuzu kuzu kullanmaya başladım. fakat oda ne??? Babamın katkılarıyla 2007 trendline sahibi oluvermişim. Allahım ben yıllarca arabamı kullanmışım. Meğerse arabayı at gözlükleriyle kullanıyormuşum. Süperrrrr. Her şeyi çok güzel... Fakat insanlarda bir karalama var neden anlayamıyorum. Neredeyse yanlış seçim yaptım zannedeceğim. Unonun bakımını yaptırdığım usta poloların hiç tutulmadığını söyledi. Eğer öyleyse bu forumdaki bu kadar insan neyi paylaşıyor anlamadım. Hepimiz polomuza aşığız değilmi???
Kazasız günler...
Gölgeler düşse de yüreğinin üstüne
Güneşini sakın söndürme
Eğer umut yoksa  Yaşam çok uzak kalır insana. Unutma; Senden birtane daha yok bu dünyada... Gülümsemeyi asla unutma

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
Ynt: vw sevgisi
« Yanıtla #1 : 17 Nisan 2008, 15:45:35 »
valla polo sevgisi bendede var ama servislerine olan nefretim sevgimden daha büyük :D :D :D

« Yanıtla #2 : 17 Nisan 2008, 16:24:26 »
Acarlar demeyin ne derseniz deyin bana...fındık bu arada radyonda next tuşuna bastığında otomatik frekans sırasına göre gidiyor mu? yoksa sadece ben de problem kafayı yicem yakında :o
« Son Düzenleme: 17 Nisan 2008, 16:26:08 Gönderen: aec1905 »

« Yanıtla #3 : 17 Nisan 2008, 16:40:58 »
sevgili aec 1905  daha önceki şikayetini okudum. Fakat genellikle cd dinlediğim için farkında değilim. zaten akşam bir bakıp sana dönecektim.
Gölgeler düşse de yüreğinin üstüne
Güneşini sakın söndürme
Eğer umut yoksa  Yaşam çok uzak kalır insana. Unutma; Senden birtane daha yok bu dünyada... Gülümsemeyi asla unutma

« Yanıtla #4 : 17 Nisan 2008, 16:42:13 »
sevgili fındık teşekkür ediyorum :) bekliyorum

« Yanıtla #5 : 17 Nisan 2008, 21:15:28 »
uno'dan POLO'ya... tabii ki büyük uçurum var bence de.. evet hepimiz polo'larımız çok seviyoruz..sen de kullandıkça daha da seveceksin..Bakma burda sinirle yazdığımız "kötü" sözler servis dönüşü anlarımıza denk geliyor. :)

varmı plo gibisi
« Yanıtla #6 : 18 Nisan 2008, 16:02:25 »
evet arkadaşlar bende 1 seneden beri polo open air kullanıyorum.arabam harika.benim ebatlarıma göre biraz ufak gibi geliyor fakatbence büyük kasa araçlara göre içi daha ferah.arabamı satmayı model yükseltmeyi düşünüyorum.alıcılar bazen soruyor satmamak için bir sürü kusurlar sayıyorum...
ne yapayım kıyamıyorum

« Yanıtla #7 : 18 Nisan 2008, 16:18:10 »
Arkadaşım senin usta kısaca saçmalamış.. Tartışmaya bile değmez.. Sen keyfine bak..

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
« Yanıtla #8 : 18 Nisan 2008, 17:58:51 »
Usta r12 Toros mu kullaniyor :D

« Yanıtla #9 : 19 Nisan 2008, 19:16:33 »
selam arkadaşlar belki usta polonun arızasını gideremeyeceğini ve para kazanamayacağını düşünmüştür.

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
« Yanıtla #10 : 19 Nisan 2008, 22:50:09 »
Usta r12 Toros mu kullaniyor :D
yapma hocam r 12 toros efsanedir ve piyasada satılan tüm arabalardan nerdeyse çok daha iyidir en azından servis derdi yok kendin sök kendin yap işin şakası bir yana bizim pololar çok iyide işte adına yetkili servis denilen yerler illallah ettirmiş durumda herkesi öyle olmasa insanlar forumda birbirine yardım etmeye çalışmazdı dimi ama :D :D :D :D

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
« Yanıtla #11 : 20 Nisan 2008, 21:36:52 »
Yetkili servisler çok can yakıyor ya.. İlk aldıgımda airbag lambası yanıyordu.Servisde baktılar koltugun altındaki kablo değişecek dediler 320 ytl para istediler. Benim elektrikçi ustaya götürdüm , koltugun altındaki kablo çıkmış , sadece yerine takıp bi daha çıkmasın diye lehimledi.. Hatayı bilgisayardan sildi.. Sadece 10 ytl aldı.. Yetkili servis kablo değiştirecekti ba ba ba ba :D Bunun gibi şeylerde insanın elinide cebinide yakıyor acımıorlar..

« Yanıtla #12 : 25 Nisan 2008, 16:57:06 »
öncelikle herkese merhabalar arkadaşlar yetkili servis denilince dayanamadım müsade ederseniz yazmak istedim. 1.4 Trendline 2007 mevcut haziran ayında almıştım ve geçen stop edilmiş anahtarı üzerinde radyo açık bırakıp indim ve 10 dakika sonra marşa bastıktan sonra radyo giriş kodu istedi ve bir daha çalışmadı kodu o anda bulamadım ve o gece o şekilde bıraktım ancak sabah tekrar çalıştırdığımda radyo saat gibi çalışıyordu hiçbir işlem yapmadan sonra bir ara fırsatını bulup servise gittim ve en son çare PC ye bağladılar akünün 9 voltun altına düştüğünü olması gereken 9 volt göstermediğini o yüzden şarja bağlamaları gerektiğini aracımı o gün bırakmamı istediler ve öyle yaptık ertesi gün aracı almaya gittiğimde pc ye tekrar bağladıklarını ve hata göstermediğini söyleyip aracı teslim aldım ancak bu kez sabahları ilk çalıştırdığımda sarsılarak çalıştığını fark ettim ilk fırsatta gideceğim fakat çözüm bulunacağını zannetmiyorum ve tüm gün serviste asker oluyoruz.