Gönderen Konu: vw forumdaki tüm kardeşlerime .....!  (Okunma sayısı 7905 defa)

Çevrimdışı uygaraga

• Profili Görüntüle
vw forumdaki tüm kardeşlerime .....!
« : 28 Mart 2014, 08:40:49 »
yıllardır vw forumda  bir çok muhabbetimiz oldu kimi arkadaşımızın sorunlarına çözüm bulduk hep bereber, birimizin bilmediği bir konuyu diğer abimizden kardeşimizden öğrendik . bu forumda dostluk insanlık kardeşlik hiç bir yerde yok

bunu neden yazdım ford araba aldığım için bir kaç defa ford foruma girdim hiç bir soruya cevap bulamadım ve insanlar tecrübesiz ve mantıklı değil bizim forumumuzda herkes en az bir konu hakıında bilgi sahibi ve bilgilerini fotoraf yoluyla veya tek tek tane tane açıklıyarak yardımcı oluyor .

burdan beni tanıyan tanımayan tüm kardeşlerime aBilerime dostlarıma teşekkür etmek istedim böyle bir forumun üyesi olduğumdan çok mutluyum

herkese allah sağlık sıhat verısn  tekerine taş deymesin saygılarımla    UYGAR BİRİNCİ
« Son Düzenleme: 28 Mart 2014, 09:11:12 Gönderen: uygaraga »

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
Ynt: vw forumdaki tüm kardeşlerime .....!
« Yanıtla #1 : 28 Mart 2014, 13:30:35 »
Allah razı olsun Uygar abi  :tamamdir  :sevgi:
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı chemisamet

• DAS AUTO
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 Bora 1.6 SR
« Yanıtla #2 : 28 Mart 2014, 13:38:31 »
senın muhabbetıne de doyum olmuyor uygar abı bıtsese askerlık bı daha bulussak .. :sevgi:

Çevrimdışı uygaraga

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 28 Mart 2014, 13:54:20 »
her zaman beklerım samet 

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #4 : 28 Mart 2014, 14:02:29 »
ya sorma Tam üstüne bastın aslında. Forumla alakalı olarak; çok sahipsiz gibi durması ve son olarak geçmiş verilerin silinmesi sıkıntısı dışında burada herkes olabildiğince mütevazi olmaya çalışıyorlar. Bunu neye göre söylüyorum? Tabiiki diğer forumlara göre. Örneğin Son araba arayışımda Dizel bir araba için falanca forumda  başlık açtım 1 hafta içinde ne ölücüğüm kaldı, ne bilgisizliğim kaldı (beni tanıyan tanır bir arabaya en az 2 sene binerim)  en sonunda fake olarak "ahada bu arabayı aldım sizce iyi yapmışmıyım" diye mesaj attım. abovv! Daha önce arabayı övenler birden kötülemeye başladılar. İşin rengi belli olunca "Şayze" dedim çıktım forumdan.  
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı uygaraga

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 28 Mart 2014, 16:05:09 »
sen rahat ol hasanım senı bilen biliyor

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #6 : 28 Mart 2014, 22:10:59 »
bende sizler gibi düşünüyorum, lakin 1,5 - 2 yıl önce daha iyi bir birliktelik vardı.!  paylaşımlar, buluşmalar çok daha fazlaydı,  şu sıralar bu muabbetler face üzerinden daha çok yapılıyor,   face üzerinden yapılmasında bir sakınca görmüyorum fakat artı bilgi olarak da burada bir konu açılır ise daha geniş bir buluşma yada paylaşım olabilir düşüncesindeyim
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
« Yanıtla #7 : 28 Mart 2014, 22:21:00 »
bende sizler gibi düşünüyorum, lakin 1,5 - 2 yıl önce daha iyi bir birliktelik vardı.!  paylaşımlar, buluşmalar çok daha fazlaydı,  şu sıralar bu muabbetler face üzerinden daha çok yapılıyor,   face üzerinden yapılmasında bir sakınca görmüyorum fakat artı bilgi olarak da burada bir konu açılır ise daha geniş bir buluşma yada paylaşım olabilir düşüncesindeyim

:tamamdir :tamamdir :tamamdir kesinlikle. forumda şu sıralar ilginç üyeciklerimizde var :D renk katıyorlar tabiiki ama bazıları hakkaten kötü renkler :) benim ilk arabamı aldığım dönemlerde ve daha araba aradığım dönemlerde forum gerçekten çok daha kaliteliydi.

Çevrimdışı KIRKBİR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 28 Mart 2014, 23:53:48 »
Teşekkürler, saygı sevgi eksik olmasın.en önemlsi samimiyet..

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #9 : 29 Mart 2014, 13:05:19 »

Faceye gel hacı ortam güzel :)
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #10 : 29 Mart 2014, 17:31:43 »
Faceye gel hacı ortam güzel :)

hacı biz senle face de tanışmadık ki..!!  :t   :D
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı fatih_06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 31 Mart 2014, 02:11:37 »
vw insanlari daha ilimli olarak birlestiriyor. bi cok arac formunda herkes kendi araclarini överken vw forumlari baskalarinin projeleriyle daha mutlu oluyor. herseyden once arada ticaret yapilan malzemeler olsada ilk oncelik bilgi paylasimi olup para kismi daha sonraya kaliiyor. bir cok kisiden parca almak istedigimde kesinlikle benim isimi görmeyecek: malzemeleri satmaya kalkmadilar hatta daha farkli sekilde yardimci oldular.
   keske bu birlik beraberlik bozulmasa. bir cok bilgi sahibi olan kisiler sacma sebeplerden dolayi siteye girmiyor bence guzel bi calisma yaparak gene eskisi gibi forumu canlandirmak gerekiyor. küsler barissin darginliklar duzelsin.
    kimlerin elinde imkan varsa biraz feragat ederek hata yapanlar hatasini kabul ederek hakli olanlar biraz haklarindan vazgecerek soguk duvarlari aradan kaldirmak gerekiyor.

Çevrimdışı KIRKBİR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 07 Nisan 2014, 13:53:19 »
EVET ARKADAŞLAR SAGOLUN GÜZEL..YAZILAR.

Çevrimdışı uygaraga

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 07 Nisan 2014, 15:06:38 »
ne varsa bizim forumda var