Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: vw arabadan Kiaya geçtim.  (Okunma sayısı 11205 defa)

Ynt: vw arabadan Kiaya geçtim.
« Yanıtla #28 : 15 Aralık 2012, 22:27:43 »
hayırlı olsun allah kaza bela vermesin kimseye aldırma kia anadolu grubuna aittir serviste vs asla sıkıntı yaşamazsın çelik motor bünyesindedir hundaiden sağlamdır kıyaslanamaz bence güven veren bi araç tekrardan hayrılı günlerde kullanman dileğiyle :)
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı rene

• Otomobil
    Jetta Tdi
« Yanıtla #29 : 19 Aralık 2012, 12:16:28 »
Hayırlı olsun bence Kia  Honda ve Toyota seviyesine geldi tek problem kaliteyi arttırdıkça fiyatlarıda aynı oranda artış gostermeye başladı 50bin+ bir fiyata aldınız sanırım iyi günlerde kullanın araç çok güzel hele 17 jantlı sunrroflusunu bizim burda biri aldı cidden hasta olduk arabaya ama 60 bine yakın bir fiyata almışki az değil :)

« Yanıtla #30 : 20 Aralık 2012, 10:27:47 »
hayırlı olsun allah kaza bela vermesin kimseye aldırma kia anadolu grubuna aittir serviste vs asla sıkıntı yaşamazsın çelik motor bünyesindedir hundaiden sağlamdır kıyaslanamaz bence güven veren bi araç tekrardan hayrılı günlerde kullanman dileğiyle :)

Teşekkür ederim güzel dilek ve temennilerin için. Hundai ile düşüncelerinize katılıyorum. ALmadan önce onuda test ettim hundainin içine binince malzeme kalitesi beni pek sarmamıştı. Ceed bay kendini geliştirmiş okuduklarım ve incelediklerim kadarı ile. Saygılar
Golf: O bir tutku

« Yanıtla #31 : 20 Aralık 2012, 10:31:17 »
Hayırlı olsun bence Kia  Honda ve Toyota seviyesine geldi tek problem kaliteyi arttırdıkça fiyatlarıda aynı oranda artış gostermeye başladı 50bin+ bir fiyata aldınız sanırım iyi günlerde kullanın araç çok güzel hele 17 jantlı sunrroflusunu bizim burda biri aldı cidden hasta olduk arabaya ama 60 bine yakın bir fiyata almışki az değil :)

Tşk ederim güzel dileklerin için. Ben Benzinlisini aldım bulunduğum yerde(erzurum) da bir kaç arkadaş dizelin donduklarından bahsedince benzinlisini alldım, tüpe de uyumlu olduklarından bahsetti yetkili satıcı. Fiyat olrakta 48 500 aldım. Bahsettiğiniz gibi sonruflusu baya bir gösterişli ve dikkat çekici. . Saygı ve sevgi ile kendinize iyi bakın

« Yanıtla #32 : 20 Aralık 2012, 10:38:11 »
kardeşım gule gule kullan allah kaza bela vermesın ............ben bır arabada ılk ön konsola bakıyorum ve bu kıanın on kısmı o göstergeler falan muthıs yapmıs 10 uzerınden 10 verebılecegım araclardan ılerleyen zamanlarda yakıt konusunda da bılgı verırsen mutlu edersın bızı

« Yanıtla #33 : 20 Aralık 2012, 10:54:33 »
kardeşım gule gule kullan allah kaza bela vermesın ............ben bır arabada ılk ön konsola bakıyorum ve bu kıanın on kısmı o göstergeler falan muthıs yapmıs 10 uzerınden 10 verebılecegım araclardan ılerleyen zamanlarda yakıt konusunda da bılgı verırsen mutlu edersın bızı

Tşekkür ederim kardeşim. Konsol konusunda haklısınız baya ilerletmişler. Sürücüye ayrı bir keyif katıyor özelliklede f1 vites olayı sank,..

Rodaj süresinden biraz yakacaklarını bahsettiler sonrasına düşecek dediler. Verileri tam otursun bilgileri paylaşırım...

Saygılar...

« Yanıtla #34 : 06 Ocak 2013, 03:58:29 »
Hayirli ugurlu olsun..
Kazasiz belasiz cezasiz..
Beni pek acmayan araclar, yani pek benlik seyler degil :)
Konuyu okurken lastik sesi cok geliyor demissiniz o dikkatimi cekti.
Bu olay yeni civicler vs vs bircok aracta mevcut. Sizin aracinda muhtemelen davlumbaz icleri vs bombos sacdir muhtemelen..
Wûrth vs gibi kaliteli markalarin arac alti icin sprey puturleri var, onlardan alip davlumbaz iclerini falan guzelce temizletip ve kesinlikle iyice kurutup uygulatabilirsiniz.. muhtemelen derdinize derman olur :)