Gönderen Konu: Sivas'ın yollarına çıkayım dağlarına...  (Okunma sayısı 6190 defa)

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
Sivas'ın yollarına çıkayım dağlarına...
« : 12 Haziran 2008, 00:42:09 »
Arkadaşlar bugün iş çıkışında gittim sanaiiye arabamın ön takımlarını kontrol ettrdim çok şükür  maşallahı var tam not aldı.Oradan çıktım gittim Türkyılmaz'a orjinal bakım parçalarını aldım ve ustama gittim.Hava filtremizi,yağımızı,yağ filtremizi güzelce yeniledik.Aldığım fren balatalarını eskileri daha yarısına bile gelmediği için,artan 700 ml yağım ve gerek ihtiyacım olmayan arka fişek tablalarımla beraber bagajıma yerleştirdim.Artık arabam yola hazır :tamamdir Yarın sabahta güzel bir iç dış yıkama ile son hazırlıklarımızı tamamlayıp Sias'a doğru yola çıkacağım. :saygılar Bu önümüzdeki 2 hafta boyunca kalan derslerimi vermek için uğraşıcam ve inşallah alnımın akı ile mezuniyet belgemi alıp Ankara'ya dönücem. Orada olduğum süre içerisinde Sivas'lı arkadaşlarla da tanışmak isterim. Telefon numaram 0505 318 23 76

Çevrimdışı AhMeTH61

• Profili Görüntüle
Ynt: Sivas'ın yollarına çıkayım dağlarına...
« Yanıtla #1 : 12 Haziran 2008, 00:57:09 »
Hadi yolun açık olsun abi.  :tamamdir

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 12 Haziran 2008, 02:44:53 »
Gel abi gel.. Bekliyoruz :) Kampüsde ora cafe.nin önünde görürsün muhtemelen beni yada benim aracı.. Görüşelim tanişalim.. ;(

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 12 Haziran 2008, 03:44:06 »
Gel abi gel.. Bekliyoruz :) Kampüsde ora cafe.nin önünde görürsün muhtemelen beni yada benim aracı.. Görüşelim tanişalim.. ;(

Hemen tanırsın sende benim arabayı büyük ihtimalle,kampüste olduğum sürece ya Ora cafenin etrafında olurum ya da iibf'nin önünde. Gördüğün yerde bi mesaj çek hemen gelirim arabanın yanına.Neyse kardeş ben yatayım artık,malum yarın yol uzun.Cümleten ii geceler

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 15 Haziran 2008, 14:27:09 »
ve artık Sivas'tayım:) yoğun sınav trafiğim nedeni ile pek fazla dışarı çıkamıyorum arabamda genelde polisevinin önünde yatıyor :( Emre cumartesi günü Ora cafede bayağı bi takıldım belki gelirsin diye umdum ama göremedim.eğer buralardaysan haber ver

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 15 Haziran 2008, 15:34:43 »
Abi ben buralardayım hatta dün müydü emin değilim polis evinin önünde senin aracı gördüm sanırım. Gördüğümde aklıma gelmemişti senin olacagı dedim bu kimmiş golf 3 falan :) Görüşelim uygun bi zamanda :)