Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: TRAFİK sigortası ile ilgili merak ettikleriniz  (Okunma sayısı 46273 defa)

Ynt: TRAFİK sigortası ile ilgili merak ettikleriniz
« Yanıtla #14 : 16 Eylül 2014, 18:58:46 »
Bu sene aracım yolda arıza yaptı kaskom yoktu çekici parası ödedim. O aracı sattım yeni araç aldım geçen ay. Eskiden trafik sigortası yaptırırken en ucuzu olsun derdim. 1 ay önce yaptırdığım trafik sigortası yaptırdım 176 tuttu dedim çekici hizmetide koyun dedim fiyat 206 oldu ve çekici hizmeti veren bir sigortam oldu. Trafik sigortasına çekici hizmeti eklenenildiğini bilmiyordum. Benim gibi bilmeyenler için paylaştım

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

« Yanıtla #15 : 17 Eylül 2014, 09:36:03 »
Bu sene aracım yolda arıza yaptı kaskom yoktu çekici parası ödedim. O aracı sattım yeni araç aldım geçen ay. Eskiden trafik sigortası yaptırırken en ucuzu olsun derdim. 1 ay önce yaptırdığım trafik sigortası yaptırdım 176 tuttu dedim çekici hizmetide koyun dedim fiyat 206 oldu ve çekici hizmeti veren bir sigortam oldu. Trafik sigortasına çekici hizmeti eklenenildiğini bilmiyordum. Benim gibi bilmeyenler için paylaştım
iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Hangi sigorta şirketi?
« Son Düzenleme: 17 Eylül 2014, 09:36:34 Gönderen: serhaty »

« Yanıtla #16 : 17 Eylül 2014, 13:12:31 »
saol faydalı bılgı

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #17 : 10 Aralık 2014, 10:15:53 »
çekici detayı çok gerekli. yazın hararet müşiri arızasından araç  hararet yaptı. hemen kapattık. komple yol yardımı olduğundan hem çekici ile aracım bulunduğum noktaya en yakın servise çekildi. hem de benim ve ailemin taksi ile 180 kilometre mesafeden evime ulaşımım sağlandı. her gün lazım olan bir durum değil neticede. Allah lazım etmesin. ama lazım olduğunda da olması güzel.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #18 : 13 Aralık 2014, 11:23:36 »
arkadaşlar 31 aralıkta sigortam bitiyor. geçen sene 175 liraya yaptırmıştım. önceki gün generali sigortadan aradılar. 118 liraya çekici dahil fiyat verdiler. tabi arada acente olmaması beni korkutuyor. Allah vermesin kaza bela anında seni doğru yönlendirecek tecrübeli bir acente ile çalıştığını bilmek güven verir insana. bu noktada çok kararsız kaldım. çalıştığım acenteye uğradım nazları da geçtiğinden yoğun olduklarını hafta içinde tekrar uğramamı söylediler. dolayısıyla fiyat alamadım. ama 118 lira da çok iyi bir fiyat.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı Prokizya

Otomobil
    1999 Golf 4
« Yanıtla #19 : 10 Nisan 2015, 22:51:45 »
arkadaşlar 31 aralıkta sigortam bitiyor. geçen sene 175 liraya yaptırmıştım. önceki gün generali sigortadan aradılar. 118 liraya çekici dahil fiyat verdiler. tabi arada acente olmaması beni korkutuyor. Allah vermesin kaza bela anında seni doğru yönlendirecek tecrübeli bir acente ile çalıştığını bilmek güven verir insana. bu noktada çok kararsız kaldım. çalıştığım acenteye uğradım nazları da geçtiğinden yoğun olduklarını hafta içinde tekrar uğramamı söylediler. dolayısıyla fiyat alamadım. ama 118 lira da çok iyi bir fiyat.

Sigortanızı nereye yaptırdınız ? Generali herkesi arıyor sanırım. Arkadaşımıda aramışlar. Bu ucuzluğun sebebi nedir acaba ? Acente kârını almasa yine bu fiyat olmamalı, eğer diğerleri aşırı kâr almıyor ise tabi.

Çevrimdışı haldun

Otomobil
    Golf
« Yanıtla #20 : 04 Şubat 2016, 12:38:59 »
yazılanları okuyorum da geçen senenin fiyatları nerede şimdiki fiyatlar nerede? geçen https://www.sigortam.net/zorunlu-trafik-sigortasi-fiyatlari sitesinden 12 şirketin teklifini verdiler en ucuz teklif bile geçen senenin en az iki katıydı. acenteler falan zaten çok daha berbat durumda.