Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Teyp,anfi,kolon Vs... montaj işlemleri  (Okunma sayısı 30392 defa)

Ynt: Teyp,anfi,kolon Vs... montaj işlemleri
« Yanıtla #14 : 12 Temmuz 2007, 20:38:23 »
Yok be abi soğutmaya gerek yok o zaman teybide soğutalım o da ısınıyor, Aşırı ısınıcak bi cihaz değil eğer d sınıfı gibi çok güçlü bi anfi olsaydı ısınma yapabilirdi. Ama bunlar kapasitör isteyen aşırı yüklemeli cihazlar değil,böyle bi sistemde aşırı bi sıcaklık olmaz.
« Son Düzenleme: 19 Mart 2008, 11:03:42 Gönderen: volksport »

Çevrimdışı mcsahan

• onsekiz at, onaltı valvit
« Yanıtla #15 : 12 Temmuz 2007, 20:40:50 »
zamanında az biraz uğraştım bende tesisatlarla, amfiler ısınınca keserdi sesi. sonra fanlı cihazlar çıktıda rahatlamıştık biraz:)

« Yanıtla #16 : 12 Temmuz 2007, 20:42:56 »
zamanında az biraz uğraştım bende tesisatlarla, amfiler ısınınca keserdi sesi. sonra fanlı cihazlar çıktıda rahatlamıştık biraz:)

Isı korumalı sistemler bunlar,aşırı yüklenip ısınınca akımı keser. Mete abi bizde işte kendimizce uğraşıyoruz. Maddi açıdan biraz masraflı zevkler :o :o :o

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #17 : 13 Temmuz 2007, 19:42:07 »
jameson usa 900 model bi anfi var aracımda jameson omasına rağmen gerçekten çok güzel 5 çıkış tüm sistemi besliyor ayrıca ne sorun yarattı 2 senedir ne başka bir şey tavsiye ederim...

« Yanıtla #18 : 13 Temmuz 2007, 20:31:10 »
eyvallah Escocem bende Sierra Hurricane markasını herkese tavsiye ederim gerçekten piyasadaki fiyatına göre en guzel performansı  veren cihazlardan biri, Malzeme ve işçiliğide çok güzel ürünlerin.

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #19 : 13 Temmuz 2007, 22:41:02 »
evt sierralarda güzel ürünler gerçekten fiyat kalite oranına göre...bu sıra cadence in basları hoşuma gidior birde aldık taktık jbl ile kicker arasında bir ürün litresi iyi tutturulursa...sieranın bi bası var modelini bilmiyorum 25 cm olmasına rağmen gerçekten çok ii çalıyor dibe boyuna göre çok ii giriyor ;)

Çevrimdışı kursadgolf

• nesiller boyu golf
« Yanıtla #20 : 16 Eylül 2007, 16:26:25 »
vidyo yokmu vidyo?? sesini duyalım su aletlerin  :D
GOLF
   LİFE

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #21 : 16 Eylül 2007, 16:33:30 »
youtube da istemediğin kdr var..

« Yanıtla #22 : 19 Eylül 2007, 12:32:37 »
vidyo yokmu vidyo?? sesini duyalım su aletlerin  :D

Kursad ne videosu nen silivri bulusmasında sen vardın uzatsaydın kafanı içeri doğru.

Çevrimdışı canted

• efsaneler ölmez yanlızca şekil degiştirir
« Yanıtla #23 : 27 Ocak 2009, 00:24:27 »
selamun aleyküm arkadaşlar bende poloma yeni bi tesisat baglamak istiyorum 2 gün içinde elime geçicek şuanda teyibim hazır çalışır vaziyette sony xplod cdx gt 222  buna 1 adet 1200 wat bas ve 1 tanede amfi baglamak istiyorum arkada 2 adette oval kolonum var 6985 lerden
baglantıyı nasıl yapmalıyım  yardımcı olursanız sevinirim
açılmamış kanatların büyüklüğü bilinemez

« Yanıtla #24 : 27 Ocak 2009, 15:57:06 »
Çok güzel paylaşım, teşekkürlerimi iletiyorum kardeşim...