Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: sizce boyatmalımıyım  (Okunma sayısı 4981 defa)

sizce boyatmalımıyım
« : 20 Nisan 2008, 17:49:48 »
arkadaşlar dün durup duruken bi bisiklet geldi arabaya aynanın altına sürttü,,,ben arabada yan tarafta dururken...aynanın altında çok fazla olmasada arabaya yandan bakıldığında belli olan bir göçük meydana geldi..ustalar ancak boyanabilir diyor lokal olarak..arabaya şimdiye kadar hiç boyasürülmedi...ne yapayım sizce...iyice bakmayınca belli olmuyor ama ben görüncede rahatsız oluyorummm..iki arada bi derede kaldım...sizce lokal boyatsam çok fazla değer kaybı olurmu..ya yarı canım gitii sanki..cevaplarsanız sevinrim..teşekkürler...

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
Ynt: sizce boyatmalımıyım
« Yanıtla #1 : 20 Nisan 2008, 17:52:22 »
Boyacı gerçek boyacı ise belli olmaz boyanan yer ama çıraklıktan mekan açtı ise karşıdan çakar hemen.  Arabayı kısa vadede satmayı düşünüyorsan boyatma derim... Ama ben buna daha en az 2-3 sene binerim diyosan boyat..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı HellHound

• Muharrem
« Yanıtla #2 : 20 Nisan 2008, 18:23:06 »
Göz zevkini bozuyosa boyat kesinlikle...Değer kaybı fln da olmaz...Garanti olsun diye boyanmadan önce detaylı bir kaç resminide çek...Satarken de Boyalı diye almayan olursa bırak çizilmiş vs fakat orjinal olanlara baksınlar...

« Yanıtla #3 : 20 Nisan 2008, 18:24:39 »
bende park ederken ön tamponu sürttüm geçen hafta.tamponda bir tanesi 15cm öteki 5 cm lik iki çizik var.çizikler bariz belli oluyor araba 2 aylık.bende kararsızım boyatayımmı boyatmayayımmı diye.sizce ne yapayım?

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
« Yanıtla #4 : 20 Nisan 2008, 21:33:28 »
 Tamponları boyatabilirsin hocam problem olmaz. Ama kapıda çizik mi var göçük mü var anlamadım. Boyada bişey yoksa autoking gibi yerler vakumla çıkartıyor. Ama boya istiyorsa bence hiç boyatma çünkü satarken ister istemez alacak adam huylanır. Fotoğrafları göstersen bile.. Boyatmayıp öyle satarsan alan memnun bile olur orjinal diye.. Tabiki bu benim fikrim..

« Yanıtla #5 : 20 Nisan 2008, 23:23:51 »
ya aslında mantık olarak düşünceniz doğru ama
bide tam aynanın altında
insan her bindiğinde gözüne batıyo
ooof of...şu bisikletli ....

« Yanıtla #6 : 20 Nisan 2008, 23:25:43 »
Nazarlık olsun.

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)