Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Sıfır km Kuşlar :)  (Okunma sayısı 10056 defa)

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
Ynt: Hollanda kuş üretimine başlıyor :)
« Yanıtla #14 : 08 Ocak 2013, 17:09:23 »
magirus mu kaldı artık bizim muhittet minübüsçüler mercedes kullanıyorlar 1 sene servis ve yağ filtre değişimi ücretsiz :)

Pendik-Kadıköy (mavi, beyaz şapkalılar) Gebze-Harem ve ara hatlar uuuuu kaynıyo kaynıyo..
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

« Yanıtla #15 : 08 Ocak 2013, 17:10:28 »
orada da 2. el de beyaz renklere daha fazla para istiyorlar mıdır acaba? :D

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #16 : 08 Ocak 2013, 17:12:05 »
Pendik-Kadıköy (mavi, beyaz şapkalılar) Gebze-Harem ve ara hatlar uuuuu kaynıyo kaynıyo..

onların son zamanları artık :)
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #17 : 08 Ocak 2013, 17:16:27 »
normal değil mi hasan hoca, arkadan itiş faktörü, "yan"cı bir nesil yetişiyor

"Yancı" derken ? ;D ;D  ...

Yancı demişken aklıma geldi Geçen hafta Şahinin birini duvara çaktım. Hava güzeldi motosikletle eve dönüyordum her zaman kullandığım bir alt geçit var oradan 20-30 geçiyordum yollar kaygandı hava karanlık, sonra alt geçide beyaz bir şahin yanlaya yanlaya geliyor baktım o sol arka bagaj benim üstüme doğru geliyor. Gaza yüklendim kenardan sıyırdım korna bastım ve kavga etmek için motoru kenara çektim ve ne göreyim  Drift yapan egende heyecan yaptı olacak, tam arabayı toparladı derken bu sefer arka sağ çamurluğu alt geçidin duvarına sürttü, Dengesini yitiren ve hali hazırda zaten dengesiz olan kuş serisi aracımız iyice sapıttı ve bu sefer bodoslamadan tahminimce yine 20-30 km bir hızlar tünelin benden taraftaki duvarına girdi.. Zaten ön falan kalmadı o kadarcık tıklamaya. Tıklama diyorum çünkü o kazada reno bile o kadar yamulmaz aga. Kavga etmeye gerek kalmadan yavaş yavaş evimin yolunu tuttum.. Benim yerimde araba olsaydı kesin çarpardı zaten.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
Ynt: Sıfır km Kuşlar :)
« Yanıtla #18 : 08 Ocak 2013, 20:14:48 »
çaktım deyince ne bileyim sıkıştırdın filan sandım. kızmaya hazırlamıştım kendimi. ama okuyunca anladım ki adamın zaten çakılacağı varmış. beter olsun.

hele ki motor diyorsun. internette gördüğüm bir motor kazası var. adamın kazadan sonraki haline içim bir tuhaf oluyor. içler acısı bir hale geliyor.

seneler önce ehliyetimi babamın aracında almıştım. 94 model şahin. ya gençtik araba yeniydi vs. ama trafikte hiç taşkınlığım olmadı. istisnası evin hemen yanındaki lisenin toprak futbol sahasında sıfır çizmek el freni çekmek vs oldu. e haliyle trafiğe kapalı alanda. ben anlamıyorum bu gerzomatları. (şahin vs değil trafikte kuralsız giden herkes)
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
Ynt: Sıfır km Kuşlar :)
« Yanıtla #19 : 08 Ocak 2013, 20:43:20 »
Bildiğim kadarı ile tofaş afrika ülkeleri için hala üretiyor.Daha geçen mevzusu olmuştu. ;D