Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: serviste kullanılan yağ ve dışarıda satılan yağ  (Okunma sayısı 33325 defa)

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
Ynt: serviste kullanılan yağ ve dışarıda satılan yağ
« Yanıtla #42 : 11 Mart 2014, 21:33:54 »
Aynen Murder bunu söylemeye çalışıyorum. Hatta ve hatta MANN filitrenin firmalarla yaptığı bir anlaşma vardır. 10 sene boyunca bu ürünü dışarı veremezsin der sadece ben kendim yedek parça olarak satabilirim der ama o ürün herkesin elinde gezer...
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #43 : 11 Mart 2014, 21:37:36 »
emre, süleyman kendisinin bu yağ temin ettiğini söylüyor. normalde dışarıda herkeste bulunmaz ama ben bulurum demek istiyor. heryere verilmiyor sanırım doğru ama bulunmuyorda değil bulunabiliyor bir şekilde. anladığım kadarıyla böyle demek istiyor süleyman :)

Bundan sonra bu yağı soranları Süleyman Bey'e yönlendiriyorum, boşuna yetkili servise para kazandırmayalım  :tamamdir

Yani sonuç ? piyasada bulunabiliyor mu bulunamıyor mu ? Bunu tüm yağ satıcıları ve piyasadaki etkin kişiler bilirki bu tür servise özel yağ vs bir durum sadece ticari bir satış pazarlama politikasıdır. İsterseniz size şöyle bir imkanda sunabilirim bizm amerikan menşei li bir firmamız var yağ aldığımız onların kendi laboratuvarlarında sevise özel dediğiniz ve piyasada satılan yağları analiz ettirebiliriz. Sonuçta yağ aynıdır sadece ambalajı farklıdır. Kaldıki istanbulda sadece 5 tane servis biliyorum ki açık yağ kullanıyorlar. Sanmayın ki servisler dört dörtlük yerler ;) Bu yazdığım ayrı bir tartışma konusudur tabi.

Standart ürünle Professional ürünün farkını görmek için analiz yaptırmaya gerek yok, ürün döküman sayfasına bakmanız yeterli. Bütün taknik özellikleri orada yazıyor  ;)
Akıl yaşta değil baştadır.

• Tam Gaz Kumburgazzzz
« Yanıtla #44 : 11 Mart 2014, 21:39:26 »
Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

O yazan speclere inanmayın ben bizzat tutuşma sıcaklıklarını denettirdim shell hariç alayı yalan çıktı.

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
« Yanıtla #45 : 11 Mart 2014, 21:44:07 »
Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

O yazan speclere inanmayın ben bizzat tutuşma sıcaklıklarını denettirdim shell hariç alayı yalan çıktı.

Sayenizde dünyanın en büyük yağ şirketlerinin yalancı olduğunu öğrendik, bilgilendirme için teşekkürler. ???

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #46 : 11 Mart 2014, 21:44:44 »

aha. eline sağlık Süleyman Bey. ben bunu dedim. bir örnekle kullandım adımız deterjancıya çıktı.  ;D ;D ;D
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

• Tam Gaz Kumburgazzzz
« Yanıtla #47 : 11 Mart 2014, 21:46:32 »
edincol yalancı değiller sadece kelime oyunu vs. ile yapılan ticari kazanımlar bunlar.

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
« Yanıtla #48 : 11 Mart 2014, 21:51:15 »
edincol yalancı değiller sadece kelime oyunu vs. ile yapılan ticari kazanımlar bunlar.

Evrakta sahtecilik yapmanın ve tüketiciyi yanıltmanın suç olduğunu biliyor musunuz ?

• Tam Gaz Kumburgazzzz
« Yanıtla #49 : 11 Mart 2014, 21:54:33 »
evet biliyorum hatta ve hatta hakkında akaryakıt kaçaklığından dava açılmış biri olduğumuda biliyorum :D Yağ satışında yapılan usulsuzlukler akaryakıt kaçakçılığına girer.

• Tam Gaz Kumburgazzzz
« Yanıtla #50 : 11 Mart 2014, 21:57:13 »
Eğer senin dediğin gibi olsaydı bankalar faizin fazini alamazlardı bu devletçe suç ama işin içine para babası şirketler girdiğinde o iş öyle olmuyor işte. Çünkü senin standartları belirleyen kuruluşun yani tse bu şirketin labaratuvarını denetleyecek ekipmana sahip değil :D Ne kadar komik değil mi :D o adam oraya ne yazarsa ona inanmak zorunda yani.

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
« Yanıtla #51 : 11 Mart 2014, 22:10:59 »
aha. eline sağlık Süleyman Bey. ben bunu dedim. bir örnekle kullandım adımız deterjancıya çıktı.  ;D ;D ;D
Züğürt tesellisi de bu olsa gerek.

Eğer senin dediğin gibi olsaydı bankalar faizin fazini alamazlardı bu devletçe suç ama işin içine para babası şirketler girdiğinde o iş öyle olmuyor işte. Çünkü senin standartları belirleyen kuruluşun yani tse bu şirketin labaratuvarını denetleyecek ekipmana sahip değil :D Ne kadar komik değil mi :D o adam oraya ne yazarsa ona inanmak zorunda yani.

Paralel yapının yağ sektörüne de sızdığı söyleniyor? Yağ dökümanlarına montaj yapıyorlarmış? Yıllardır yağ sektörününde olan bir kişiden yağ mühendislerinin bile dinlendiğini duymuştum.  Bu konularda bilginiz var mı ?

• Tam Gaz Kumburgazzzz
« Yanıtla #52 : 11 Mart 2014, 22:14:43 »
doğrudur erdincol çünkü biz cahiller hiçbirşey bilmiyoruz sizler hereyi bilen ulu insanlar iyiki varsınız ;)

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #53 : 11 Mart 2014, 22:26:22 »
doğrudur erdincol çünkü biz cahiller hiçbirşey bilmiyoruz sizler hereyi bilen ulu insanlar iyiki varsınız ;)

:tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
« Yanıtla #54 : 11 Mart 2014, 22:31:48 »

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2238/erol-buyukburc-saksi-degilim-ben  :tamamdir

• Tam Gaz Kumburgazzzz
« Yanıtla #55 : 11 Mart 2014, 22:40:07 »
Bu başlıkta tartışma ortamı kalmadığında yazmıyourum artık :D