Gönderen Konu: Servisin terbiyesizliği...>:(  (Okunma sayısı 5968 defa)

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Servisin terbiyesizliği...>:(
« Yanıtla #14 : 04 Mayıs 2012, 22:13:54 »
benim 10 kişi tarafından darp edildim ve ölüm raporum var beyin kanaması gecirdim adamlar 1 yıl 10 ay 5 gun hapiscezası aldılar bud 5 yıl süre ile ertelendi hukukta cok acık var iyi bir avukatla hiç ceza bile almazsınız yada dediğiniz gibi yüze vurmazsanız ceza  almazsınız ki cıplak elle döversenizde sorun yok
onur sen gel onu bana sor. haftada iki gün duruşmadayım, adamın yemediği bok kalmamıs, ama bütün hukuk kuralları suç işleyenlere çalışıyor, bazen sinirden karşımızdakini boğasımız geliyor hakimle ama elden gelir bişi yok. kanunlar böyle. sabıkası yoksa, yada olsa da belli şartlar dahilinde mecburen hükmün açıklanması geri bırakılıyor yada erteleniyor.

Çevrimdışı azap5555

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 1.2 tsi referance ibiza 2015
« Yanıtla #15 : 05 Mayıs 2012, 00:08:25 »
böyle insanları ve servisleri deşifre edelim ki yaptıklarının cezasını çeksinler.ben zaten usta kısmına temkinli yaklaşıyorum, çeşit çeşidini gördükten sonra.

Çevrimdışı bermuda24

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 05 Mayıs 2012, 09:51:15 »
şikayet dilekçesi bıraksanız iyi olur bence  ;)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #17 : 05 Mayıs 2012, 10:24:05 »
En güzeli çalıştığı işyerine gerekli bilgi verilmesi.. Öküz herzaman öküzdür bir mecburiyet varkı o ustayı elinden çıkartmıyorlardır ama böyle şikayetler doğrultusunda işverende yeni kalifiyeli elaman bulduğunda (buda çok zor ama) mutlaka değerlendirecektir..  Hepimiz bir çalışan bireyiz yeri geliyor müşterilerimizle ters durumlara düşüyoruz ama özellikle en büyük erdem MÜSTERİ HERZAMAN HAKLIDIR politikasını göz önündü bulundurmaktır...

Bende bir bayan müşterim ile daha 2 gün önce sinir krizleri geçirdim bide üstüne okkalı küfür yedim ama alnım açık yaptığım işlerin herzaman arkasındayım ama müşterimin sorunlu HP Pavilion DV6000serisi AMD CPU ve NV ekran kartlı laptopu doğuştan sorunlu bir model olduğundan yapılan işlemler sonucu 1 haftalık testleri başaraması müşterimin 1 hafta FACEBOOK ve TWIT inden uzak kalması ve bundan sonrada uzun bir süre giremeyeceği gerçeği müşterimi deli etti.. Ve bu yapılan işlem kolay bir işlem değil Hem işlemci hemde Ekran çipini BGA ile değiştiriyoruz yaptığımız işçilik zaten ağır ve risk taşıyan işlemler ama nedense müşterilerimiz hep bizlerde bir sihirbazın asası varmış gibi bir hokus pokus ile işi hallettiğimiz sanıyorlar. :-X
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı ceceduman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 05 Mayıs 2012, 18:41:35 »
arkadaşlar tamda yazıcaktım ki bu videoyu buldum işte size anlatmam gerekini fikret hocam açık ve net anlatmış

http://www.uzmantv.com/boksorlerin-sokak-kavgalarina-karismasi-yasak-mi

bu yüzden biz öyle her haa dediğimiz zaman kavga edemiyoruz ettiğimiz zaman sıradan kavgalardan daha agır tahrıbata yol açıyoruz bu yüzden yasak yasa öyle diyo.. etsekde suçluyuz biliyiyoruz hak ediyolar ama napalım  :-\  en güzeli şikayet etmek amaaa adamın zaten torpili varsa seni kim duyucak...