Gönderen Konu: selam arkadaslar vento ile ilgili bilgisi olan varsa buraya  (Okunma sayısı 2594 defa)

Çevrimdışı emirhan

• Turboo İntercooler
    • Profili Görüntüle
selam  arkadaşlar ilk önce size olan sorum forumda benden başka ventosu olan yokmu ? 
ikinci sorum neden türkiyede az vento waar
3 sorum amerikada olması lazım vento aynı tip jetta diee geçtigini gördm neden ?
4. çüsü neden sitemizde ventoya ilgi yok ?
cvabları payalşırsak mutlu olurum

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
Ynt: selam arkadaslar vento ile ilgili bilgisi olan varsa buraya
« Yanıtla #1 : 24 Temmuz 2007, 22:52:38 »
Mesela Jetta ile Bora aynı araçtır, Bazı ülkelerde bu tip araçların isimleri farklı geçebiliyor, Vento konusunda fazla bilgim yok.

Çevrimdışı htssalla

•  
  • bizim araba :D
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Ekim 2008, 17:04:37 »
slm emirhan vw vento gl 1.6 executıve kullanıcısıyım,, bildiğim kadarıyla jetta-bora-vento dönüşümlü olarak üretiliyo gerçi hala makyajlanmış şekilde üretimde olan boralar var ama mesela vw'nin arjantin sitesinde türkiyede ki jetta orda vento olarak satılıyo bence bi 7-8 yıl sonra tekrar türkiye de vento üretilir bi de şöyle bi bilgim var tabi doğru olmayabilir kesin olarak bilmiyorum ama vw türkiyede tam anlamıyla 1994 yıllları civarında varlık göstermiş ki vento en son 1997 model var,, 1998 yılında bora üretime geçmiş az olmasının sebeplerinden biri de bu bence...

Çevrimdışı mikail

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 18 Ocak 2009, 12:34:29 »
bendede vento 1.8 executıve var cok memnunum gercı benım cok hırpalanmıs ama yınede memnunum bende bıraz genclıgın verdıgı tezcanla baya bı hor kulklandıgım zamanlar olmasına ragmen arac cok dayanıklı oldugunu sergılıo suanda aracı tam anlamıyla toplamaya karar verdım parca sıkıntım pek oluo zaten mklll lerle aynı bıcok aksamı tavsıye adılecek bı arac ama bılene vw yabancısı bı kıs o aracta bıraz zorluk ceker bence