Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: sahin ferrariye çarparsa  (Okunma sayısı 5831 defa)

sahin ferrariye çarparsa
« : 05 Aralık 2006, 23:54:59 »
Bostancı’da Hüseyin Arslan adlı sürücü, cumartesi günü saat 21.00 sıralarında Şahin marka otomobiliyle önünde giden 180 bin YTL’lik Ferrari’yi seyre dalınca olan oldu.

Bu sırada kız arkadaşı ile gezmeye çıkan Mirzat Şimşek’in kullandığı 34 KEN 34 plakalı Ferrari 355 Spider aniden fren yaptı. Şahin’in sürücüsü Hüseyin Arslan, frene basmasına rağmen duramayınca Ferrari’ye çarptı. Kazada, Ferrari’nin arka tamponu kırıldı, kaportası ezildi. Şahin’in ise sadece farı kırıldı. Kazanın, sürücüleri şoke eden bir başka yönü ise son model spor otomobilin de, Şahin’in de kaskosunun bulunmaması oldu.

Şahin’in sürücüsü Hüseyin Arslan, hasarı ödemesinin mümkün olmadığını, Ümraniye Oto Sanayi Sitesi’nde tanıdıkları olduğunu, Ferrari’yi tamir ettirebileceğini teklif etti. Mirzat Şimşek ise teklifi kabul etmeyerek rapor tutturdu. Otomobili yeni aldığını söyleyen Mirzat Şimşek, "Kaskoyu yaptırmaya fırsat kalmadan kaza oldu. 45 bin YTL’lik hasar var" dedi

Şahin’in sürücüsü Hüseyin Arslan ise "Önümde giden Ferrari’ye bakarken bir an daldım, frene basmama rağmen duramadım. Hasarı karşılayacak gücüm yok" diye konuştu.

bu ferrarinin arka tamponu 45.000 ediyorda kendisi nasıl 180.000 ???

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
Ynt: sahin ferrariye çarparsa
« Yanıtla #1 : 06 Aralık 2006, 00:14:08 »
Türkiyedeki haberlerin ciddiyetini gösteriyor o 45.00YTL...Tamamen uydurmuş yazan ;) .

Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #2 : 06 Aralık 2006, 04:44:48 »
komedi

« Yanıtla #3 : 06 Aralık 2006, 06:15:53 »
bencee 45000 ytl hasar yoktur ferrari de....alti ustu bir tampon ve boyasi....

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #4 : 06 Aralık 2006, 10:33:45 »
bencede yoktur..
illa bi abaracak bızım medyamız

« Yanıtla #5 : 06 Aralık 2006, 14:55:14 »
yazık olmuş şahine :)

« Yanıtla #6 : 06 Aralık 2006, 16:06:13 »
Şahin’in sahibinden para almayacak 6 Aralık 2006

Orhan SAAT/İSTANBUL

Galerici Mirzat Şimşek, 10 gün önce satın aldığı Ferrari’sine, Şahin otomobiliyle arkadan çarparak yaklaşık 45 bin YTL’lik hasara neden olan Hüseyin Arslan’ı affetti.

Şimşek, Arslan’ın trafik sigortasının kapsam dışı bıraktığı masrafı kendi ödeyeceğini söyledi. Kazanın ardından Ferrari’yi tamir ettirmek için Bostancı Sanayi Sitesi’nde bir atölyeye götüren Mirzat Şimşek, cumartesi günü Bostancı Şemsettin Günaltay Caddesi’nde meydana gelen kazayla ilgili şunları anlattı: "Arkadaşımı evine bırakacaktım. Arkadan bir ses duyunca, dikiz aynasından baktığımda Şahin otomobili gördüm. Biri kamera şakası yapıyor zannettim. Otomobilden inip sağımda solumda kamera aradım. Ancak bana çarpan arkadaşın heyecanını görünce yeni aldığım otomobilin göze geldiğini anladım. Bazı vatandaşların ’Otomobilini bıraksan ödeyemezsin’ diye takılmaları nedeniyle çarpan arkadaş için durum içinden çıkılmaz bir hale gelmişti. Sonunda zabıt tutturduk. Doğalgaz işinde maaşlı çalıştığını öğrendiğim Hüseyin Arslan’a ’Sen merak etme sigortanın kapsam dışı bıraktığı bölümü ben öderim’ dedim."

Hürriyet

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #7 : 06 Aralık 2006, 16:28:10 »
İnsaflıymış gene ;) .Tabi 45.000YTL hala atmasyon.Maksimum 10.000YTL diyorum ben :) .
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı corrado

• amca
« Yanıtla #8 : 06 Aralık 2006, 18:14:34 »
sigortanın kapsam dışı bıraktığı kısmı demiş ama
sigorta zaten 11000 ytl ye kadar ödüyor bildiğim kadarıyla.
demekki 11000 ytl den fazla.
tabi şöylede olabilir.
masraf aslında 10000 den azdır.
11000 ytl den fazla gösterip cebindende para çıkmadan bu işi kapatırlar.
zaten galerici imiş  bu işin kompetanıdır.hallederler her türlü.
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

Çevrimdışı spy

« Yanıtla #9 : 06 Aralık 2006, 21:53:00 »
komple boyaya sokacaktı sanırım arkadaş ;D

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
« Yanıtla #10 : 07 Aralık 2006, 13:46:12 »
tabi ya her türlü hallederler
ama rakamları abartmışlar o da ayrı bir komedi
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif