Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Plakamın boyası atıyor ama enteresan bi şekilde beyaz kısmı :S  (Okunma sayısı 5053 defa)

Merhaba arkadaşlar plakamın boyası atıyor ama alışılmışın dışında siyah degilde beyaz kısmı  :o bi iki boyacıya götürdüm ama bu farklı bi boya fosforlu bizde yok dediler bi taneside bunun üzerinde koruma tarzı bişi olası lazım bunda o yok dedi  ??? tam bitanesi ben boyarım dedi oda ama kalın yapamam ince olur dedi onuda ben istemedim nasıl hallolurki bu?
Alınık araba var mı? :) Golf 4 olur 6 olur polo olur...

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
Yeniden bastırın olsun bitsin  ;)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Yeniden bastırın olsun bitsin  ;)

en mantıklısı 20 tl miydi öyle bişy sanrm

:tamamdir boşuna dememişler bi bilene sor diye :) sonrada kalınlaştırırım :D

app bastır gitsin

app :)
http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/07-vp-703-t29100.0.html

Dünya kadar malın olacağına fındık kadar Turbon olsun

app yi bende düşündümde muayenede yada çevirmede sıkıntı olabiliyomuş diye duydum aslı varmı bilmem. Orjinalleri yanında dolaştır diyo kimi ama oda sallanacak ses yapacak falan hiç sevmem

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
Bursa da heykel caddesinde çok çeviriyolar beni APP zannediyolar en güzeli orjinalini bastırmak  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Gecmis olsun.
plakanız yoldan gelen tas, hidrolik veya asit gibi maddelerden oturu boyası atıyor gibi gorunuyor.
Yenisini bastırın tertemiz olsun.
Saygılar
1.Arac VW 1302S           1972-----3.Arac VW Golf Cl  Mk2  1984
2.Arac VW Golf Gti Mk1  1981-----4.Arac VW Jetta C Mk1  1982

Tüm cevaplar için teşekkürler arkadaşlar. yenisini bastırmak için hangi evraklarla nereye başvurmalıyım peki?  :)

Onceden eski plakalarla trafige gidip ordan bi kagıt alınıp plaka bastırılıyor ve sonra trafıkten muhurlenıyordu.
Su an nasıl bılmıyorum.
Bılen yaptıran arkadaslar soylesınler veya en yakın trafıge gıdıp sorabılırsınız.
1.Arac VW 1302S           1972-----3.Arac VW Golf Cl  Mk2  1984
2.Arac VW Golf Gti Mk1  1981-----4.Arac VW Jetta C Mk1  1982

Onceden eski plakalarla trafige gidip ordan bi kagıt alınıp plaka bastırılıyor ve sonra trafıkten muhurlenıyordu.
Su an nasıl bılmıyorum.
Bılen yaptıran arkadaslar soylesınler veya en yakın trafıge gıdıp sorabılırsınız.
teşekkürler pazartesi hallederim inşallah

pHocam bende yeni plaka çıkartacağım pazartesi günü.Benden size bir tavsiye.Yeni plakayı alın.Kalın harfler ve rakamlarla yapıştırma yapın.Sonra oto boyacısında üstüne vernik attırın.Gece karşısına geçip saçlarınızı tarayabilirsiniz.

bahsettiginiz bu harf ve rakamlar bildigimiz reklamcıda basılanlar degil mi?