Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Petlas mı yoksa Starmaxx mı?  (Okunma sayısı 54829 defa)

Çevrimdışı metalteo

• ilker
Petlas mı yoksa Starmaxx mı?
« : 19 Nisan 2012, 13:58:02 »
Arkadaşlar Golf 4 üme lastik alacağım. Günlük 10km yapıorum ev iş arası uzun yol ise senede 1 kez ve gidiş dönüş toplam 700km yapıorum hem bunun için hemde maddi olarak bu lastikleri düşünüyorum bir çok yerde olumlu yorum okudum. ikiside ayni fabrikanın ürünü oldugunu biliyorum kullanan arkadaşların tavsiyesini bekliorum.

Petlas 225/45/17  185 Tl

Starmaxx 225/45/17 175 Tl

Ynt: Petlas mı yoksa Starmaxx mı?
« Yanıtla #1 : 19 Nisan 2012, 14:29:30 »
Starmaxx işini görür diye düşünüyorum
Fazla yol yapmıyorsunuz zaten
Fazla yol yapıyor ve performans arasaydınız biraz fazla verin kaliteli alın derdim

Devir ekonomi devri deyip bende Debica aldım mesela  :)
Sen YOLCU Bu Yalan Dünya Hancıdır...

« Yanıtla #2 : 19 Nisan 2012, 14:35:18 »
ben birçok passat ın altında gördüm starmaxx ve petlas hatta lüks bir bmw nin altında bile gördüm starmax ı ..
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı metalteo

• ilker
« Yanıtla #3 : 19 Nisan 2012, 15:05:57 »
Şehir içinde kullanıyorum ve sakin kullanıorum onun için bu lastikleri tercih ettim zaten jant takıp 3cm düşecek araç daha dikkatli ve sakin kullanmam gerek ;) benim asıl merak ettigim 2 lastik arasında ki fark nedir starmaxx 10-15 tl daha ucuz ama daha iyi diyorlar.

Çevrimdışı metalteo

• ilker
« Yanıtla #4 : 19 Nisan 2012, 21:57:59 »
yokmu yav sitede kullanan  :D

« Yanıtla #5 : 19 Nisan 2012, 22:05:24 »
ben yeni aldim kullaniyorm :D v desen kullaniyorm ben yagmurda yol tutmuyo dediler ama ole problem yasamadim memnuunum
ikiside ayni fabrikanin urunu herseyiyle ayni o aradaki 15 20 tl fark tamamen bayi ile alakali :D

Çevrimdışı metalteo

• ilker
« Yanıtla #6 : 19 Nisan 2012, 22:33:42 »
ben yeni aldim kullaniyorm :D v desen kullaniyorm ben yagmurda yol tutmuyo dediler ama ole problem yasamadim memnuunum
ikiside ayni fabrikanin urunu herseyiyle ayni o aradaki 15 20 tl fark tamamen bayi ile alakali :D

Yağmur da dünyanın en iyi lastiği olsa güvenmem yavaş giderim ne olacağı belli olmuyo çukurları felan göremiyorsun.

Petlas mı aldın hocam?
« Son Düzenleme: 19 Nisan 2012, 22:33:58 Gönderen: metalteo »

Çevrimdışı metalteo

• ilker
« Yanıtla #8 : 19 Nisan 2012, 22:47:00 »
bende starmaxx alacağım galiba cvp için teşekkürler.

Çevrimdışı mussel

• Otomobil
    A4 B7 2.0 TFSİ AVANT QUATTRO
« Yanıtla #9 : 19 Nisan 2012, 22:57:17 »
Bence bulabilirseniz yokohama alın derim.Aşağı yukarı fiyat aynıdır 15 inçte.Şu an rahat 50 bin yapılmış 5-6mm diş derinliği var.Mükemmel yol tutuş her şartta kar dahil.C drive serisi kullanıyorum.Michelin felan solda sıfır kalır bu lastikte isterseniz bi rot-balanscıya sorun derim.Mutlaka biliyorlardır.Balonmuş,tel atmaymış kolay kolay yapmaz.Kesin tavsiyemdir,araştırın ve fiyat alın.Bulursanız kaçırmayın derim.Petlas felan hikaye yani. :)
03.06.2005

Çevrimdışı metalteo

• ilker
« Yanıtla #10 : 19 Nisan 2012, 23:04:49 »
Bence bulabilirseniz yokohama alın derim.Aşağı yukarı fiyat aynıdır 15 inçte.Şu an rahat 50 bin yapılmış 5-6mm diş derinliği var.Mükemmel yol tutuş her şartta kar dahil.C drive serisi kullanıyorum.Michelin felan solda sıfır kalır bu lastikte isterseniz bi rot-balanscıya sorun derim.Mutlaka biliyorlardır.Balonmuş,tel atmaymış kolay kolay yapmaz.Kesin tavsiyemdir,araştırın ve fiyat alın.Bulursanız kaçırmayın derim.Petlas felan hikaye yani. :)

aklımda bulunsun sağolasın. 225/45/17 alacağım lastik ölçüsü berki 215 de olabilir

Çevrimdışı ogretmen_ankara

• 2001 Golf Comfortline Red
« Yanıtla #11 : 20 Nisan 2012, 08:49:03 »
aracımı aldığımda üzerinde sıfır starmax vardı, lastikçiye gittim bu marka nedir diye, abi petlasın yan ürünü dedi, değiştireim mi diye sordum, hiç gerek yok, gerçekten memnun kalırsın demişti, o gün bugün 35 bin km oldu 2 senede...evet gerçekten iyi

Çevrimdışı metalteo

• ilker
« Yanıtla #12 : 20 Nisan 2012, 09:28:26 »
aracımı aldığımda üzerinde sıfır starmax vardı, lastikçiye gittim bu marka nedir diye, abi petlasın yan ürünü dedi, değiştireim mi diye sordum, hiç gerek yok, gerçekten memnun kalırsın demişti, o gün bugün 35 bin km oldu 2 senede...evet gerçekten iyi

Asker de şöfördüm aracımda ki lastik petlasti ve iyiydi bir sorun yaşamadım. Aklıma yattı starmax.

Peki 215/45/17 mi

yoksa 225/45/17 mi alsan yakıtta çok fark eder mi?

« Yanıtla #13 : 20 Nisan 2012, 10:23:15 »
ikisi de aynı bilader petlasın fabrikasında tapılıyor starmaxx
HAYAT 3000DEV/DK 'DAN SONRA BAŞLAR