Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Banana silecek hakkında yorumlar...  (Okunma sayısı 16928 defa)

Çevrimdışı Sile-R

• ABF
Ynt: Banana silecek hakkında yorumlar...
« Yanıtla #14 : 17 Şubat 2008, 02:02:14 »
Sistem ilk çıktığında kolları ve bağlantı noktaları farklı olarak otomobillerin üzerinde geliyordu, uyumlu olan markalarda tüketicinin değiştirdiğini giren firmalar, şimdi eski tip sileceklere uyanlarını çıkattılar, her gün farklı farklı otomobillerde bu ürünü kullanıdğım için başarılı olduğunu söleyebilirim, özellikle kollar da yeni ise, demeyin keyfine... Tabi ben para verdiğim ürünün kaliteli ve uzun ömürlü olmasını tercih ederim genelde.

Nonanem ya da anlamsız markaların kaliteleri hakkında bilgim yok, üretim prensibi aynı olada da silicek silgis yapımında kullanılan plastik önem gerektiren bir üretim ister... Ucuz ve kötü silecek silgisi camınızı bir süre iyi silebilir ama uzun vade de pahalı ve orjinal camımıza zarar vermemeli...
...

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #15 : 17 Şubat 2008, 08:07:26 »
bugün yeni silecek taktım caddy  ve  caravelle modeli (otomobilim)

Çok temiz ve sesiz siliyor.Yanlız cam üzerinde leke,reçine,kuş pisliği olmamasına dikkat ediniz.
Her ne kadar silecek ölçüsü önemli olsada,montajını ve ölçüsünü bir kaç tane test ederek alınız,çünkü sileceğin uç kısımları camın bombeliğinden dolayı boşta kalabilir.Silecek klipsleri kilitli ve kilitsiz olmak üzere iki çeşit olarak var,kilitli olanını almanızı tavsiye ederim.

Geçen hafta t5 e taktığım sileceği değiştirdim (iade yazılı olan) şimdi takılı olan daha iyi yumuşak ve ses çıkartmıyor ayrıca kilidi de var.

« Son Düzenleme: 17 Şubat 2008, 09:14:12 Gönderen: wow »

« Yanıtla #16 : 18 Şubat 2008, 20:46:15 »
  Yorumlarınız için teşekkurler, bugun silecekleri taktım(37.5cm), gerçekten fark ediyor, cama guzel yapışıyor, arka silecek için uygun boyut bulamadım ama onuda bir ara halledicem, yarında resim atarım, göruntude çok bozukluk yaratmadı bence  :) İş yapmaya gelince harbi harbi siliyor...
« Son Düzenleme: 18 Şubat 2008, 21:25:35 Gönderen: volksport »

« Yanıtla #17 : 18 Şubat 2008, 21:22:01 »
ben iki turlusunude kullandim..

Orjinal T seklinde olani da Bosch un aerousunuda....ikisi de iyi...yaz gelince gene T leri takarim....

« Yanıtla #18 : 19 Şubat 2008, 18:09:14 »
Fotoraflarıda atalım...

Önceki standart tip silecek

Sonraki Banana tip silecek

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #19 : 19 Şubat 2008, 19:21:02 »
Hayırlı olsun temiz,sessiz ve sorunsuz görevini yapsın.

« Yanıtla #20 : 19 Şubat 2008, 19:25:09 »
Hayırlı olsun temiz,sessiz ve sorunsuz görevini yapsın.

eyvallah sağolasın, sen şahittin zaten oktay abi o gun yenikapıdan gelirken yagmurda ömürleri bitmişti... ;)