Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Hitkosei Hafif Alasimli Jant  (Okunma sayısı 16162 defa)

Hitkosei Hafif Alasimli Jant
« : 09 Şubat 2008, 01:28:53 »
Merhaba arkadaslar.Asagida fotoda ve linkte goreceginiz janti 3-5 gun once internette gezinirken gordum.Markasi Hitkosei modeli ise 838.Bugun 2004 megane sahibi olan bir arkadasima gosterdim.Jant 17" ve arkadasiminda cok hosuna gitti.Fakat bu jant markasi hakkinda detayli bilgiye sahup degilim.Bildiklerim sadece internet uzerindensinirli kaliyor.Acaba icimizde bu marka jant kullanan yada bilgisi olan arkadaslar var midir?Nedir ne degildir biraz fikir edinmek istiyoruz.Ayrica fiyat hakkinda yorum yapar misiniz?Fiyati kdv dahil 1092 ytl.Buyrun jant:

Janti buldugum ilgili link:
ElifTuning.com | Oto Aksesuar, Tuning, Modifiye, Oto Müzik Ses, Xenon Far,

Saygilar.

Ynt: Hitkosei Hafif Alasimli Jant
« Yanıtla #1 : 09 Şubat 2008, 01:43:43 »
Kosei' den sonra, birde Hitkosei çıktı. Bakalım bundan sonra daha neler çıkacak.  :)

Çevrimdışı PoloGTI

• Otomobil
    Vw Polo 6N2
  • Ersan
« Yanıtla #2 : 09 Şubat 2008, 10:18:07 »
Abi Sedan mı Hachback mi?
Vw Polo 6N

« Yanıtla #3 : 09 Şubat 2008, 13:16:12 »
Arac sedan.2004 model full dizel.Zeytin gri renginde.

« Yanıtla #4 : 09 Şubat 2008, 13:57:29 »

Meganın orjinal jantına benziyor neredeyse aynı serviste 160 YTL tanesi....Bence değmez o paraya

« Yanıtla #5 : 09 Şubat 2008, 14:06:22 »
Meganın orjinal jantına benziyor neredeyse aynı serviste 160 YTL tanesi....Bence değmez o paraya

Sevgili Coskun abicim arkadasimin araci zaten full model ve resimdeki gostermis oldugunuz 16" 215 tabanli lastik ve jantlar var.Ben sahsen cok begeniyorum megane jantlarini ama bu jantlar daha cok housmuza gitti.Megane 6 kollu bu jant 5 kollu ve jant cok guzel parliyor.Yani resimden oyle anlasiliyor.Birde jantin tabani siyah olunca aracin rengide zeytin gri yani koyu gri oldugu icin epey yakisacagini dusunuyoruz.Tabi ben olsam da aracimda alasim jant varken gidip tekrar jant almam ama arkadasim su anda aracinda olan jant ve lastikleri 800 liraya satacak musteri bulmus (jant ve lastiklerin durumu cok iyi).Yani 800 liraya jant ve lastikleri satinca 17" e uygun olan lastikleri o paradan almis oalcak.Cebinden sadece jant parasi cikmis olacak.Fakat bu hitkosei neyin nesidir tam olarak bilgilenmek istiyoruz ve yardimlarinizi bekliyoruz.

Saygilar.

« Yanıtla #6 : 10 Şubat 2008, 00:10:34 »
Bana kalırsa o iki jant arasında, dünya kadar fark vardır.  :)

« Yanıtla #7 : 10 Şubat 2008, 00:59:03 »
bencede alakası yok bende biraz arastırdım pahalı bi jant herkez satıyo ama kullanan biri daha iyi bilir pahalı die iyi olcak sartı yok ama güzel jant gercekten jant satan arkdaslara sorarım genede

« Yanıtla #8 : 10 Şubat 2008, 18:55:58 »
bence 1100 ytl gibi bir rakama cok daha iyi bir jant alinabilir, google.de arat Halilim, birsuru internet sitesi var jant satan, sana bir ornek asagidaki site ve eger yanlis kopyalamadiysam adresi 17 hitkosei modelleri direk acilacaktir tikladiginda,

http://www.e-lastikci.com/main/products.asp?cat_ID=55&sub_cat_ID=85

bildigim kadariylada hitkosei uzakdogu markasi, ben acikcasi pek tavsiye etmiyorum, bircok jant markasi var artik jantcilarda, bir uzakdogu furyasi aldi basini gitmekte, jant onemli, Allah muhafaza kaza aninda muhim birsey (Allah kimseye gostermesin tabikide). Toora, O.Z, Keskin, AEZ, Speedline, Momo gibi markalardan birinden sasmamanizi onerecegim, ayrica ve ayrica jantin agirligi da cok onemli, malum birde dizel aracta kullanilacak, ince eleyip sik dokumanizi tavsiye edecegim sizlere...
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

« Yanıtla #9 : 10 Şubat 2008, 18:59:00 »
http://www.e-lastikci.com/main/product_detail.asp?pro_ID=291&sub_cat_ID=8&cat_ID=35

ayrica bu jant megan sedanda bana kalirsa yikar gecer ortaligi ve ayricada ismi yeter :)
not : ayni sitede momo corse jant var, hem ici siyah olan hemde normal renk olan, bu sitede 17 jantlari secersen hepsi geliyor, bakip bilgi alabilirsiniz...
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

« Yanıtla #10 : 10 Şubat 2008, 21:30:27 »
Metin abicim cok tesekkur ederim degerli fikir ve gorusleriniz icin.
Vermis oldugunuz linkteki momo jant benimde cok hosuma gidiyor.Aklimdan cikmis bu jant :)
Hatirlarma icin tesekkurler.Arkadasa gosterecegim.
Saygilar.