Gönderen Konu: Özel Plaka  (Okunma sayısı 4805 defa)

Çevrimdışı dgncn_1907

• Profili Görüntüle
Özel Plaka
« : 11 Mayıs 2011, 23:41:23 »
Beyler özel plaka almak için yapmam gerekenler nelerdir. ? Her harfin verildiği bi karakol varmış sanırım. Ben oraya gittiği zaman yapmam gerekn işlem nedir? Bana o plakayı verirler mi. Ve özel olcağı için benden isteyecekleri ücret aşagı yukarı nedir

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ynt: Özel Plaka
« Yanıtla #1 : 12 Mayıs 2011, 10:17:58 »
Beyler özel plaka almak için yapmam gerekenler nelerdir. ? Her harfin verildiği bi karakol varmış sanırım. Ben oraya gittiği zaman yapmam gerekn işlem nedir? Bana o plakayı verirler mi. Ve özel olcağı için benden isteyecekleri ücret aşagı yukarı nedir

muameleci ile yapsan daha iyi olur zaman sıkıntın var ise
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı Onamdar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 12 Mayıs 2011, 11:02:56 »
nasıl bi özel plaka istediğin harf kombinasyonu için diyosan bağış yapmanı istiyolar bi tanıdığım (adı koray) 35 kry alabilmek için 250 liralık bağış yapmasını istemişlerdi polislerle alakalı bi derneğe
Buda benim araç...Pasta cila+ plasti dip ile jant boyanması

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #3 : 12 Mayıs 2011, 13:25:17 »
işini muameleci hallederse daha iyi olur.. içerideki adamları daha fazla olduğu için çok sıkıntı yaşamazsın.. okunabilir plakalar çok pahalı CAN CEM EDA ALP vs... Ziraat bankasına karayolları adına bağışta bulunuyorsun 2.500 tl gibi bir ücreti var.. plaka boşta ise senin olabilir.. ayrıca trafik kaydının açılacağı yer önemli istediğin plakanın başlangıç harfinin bulunduğu şubede işlemleri halletmen gerekir.. örneğin C için küçükçekmece gibi  ;D
yeni yine yeniden..!! 8)