Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Şikayetçi Olduğunuz Firmalar  (Okunma sayısı 1991 defa)

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
Şikayetçi Olduğunuz Firmalar
« : 02 Eylül 2012, 22:53:02 »
Arkadaşlar arabanın sigortasını yaptırdığım yer olan "Dev Cihan Sigorta"'dan yediğim kazıktan dolayı bu konuyu açmak istedim. varsa sizinde zarar gördüğünüz yada şikayetçi olduğunuz firmalar yerleriyle birlikte yazın ki birimizin daha canını yakmasınlar. Benim olayım şöyle: Daha önce ventonun sigortasınıda bu firmadan yapmıştık. sigorta süresi bitmeden önce araba satıldı ve onun sigortasını yeni aldığım golfe aktarmak istedim. öyle bişeyin olmayacağını ve onun yerine bize kalan sürenin karşılığında paranın bir kısmının ödeneceğini söylediler. Bende kabul ettim. Bilgisayardan baktı ve bize 93 lira geri ödeme yapacaklarını söyledi sigortacı hanımefendi. Golf'ün sigortası içinde 93+200TL istediler. hasarsızlık şu bu 290 liraya yapılacağını söyledi. bende kabul ettim ve işlemler yapıldı. imzamıda attım. sıra tahsilata geldi ve benden 230TL istedi. o neden diye sordum. öncekinde size zaten indirim yapmışız dedi. bende bana 200 lira ödeyeceğimi söylediniz ondan hiç bahsetmemiştiniz dedim. kafasını yan çevirdi. ödemiycem vazgeçtim yaptırmaktan dedim. 93TL geri ödememi yapın gidip başka biyere yaptırırm dedim. yapamayız bunun girişini yaptık dedi. bende iyice sinirlendim attım parayı yüzüne ruhsatı koyduğu kabıda çıkarıp fırlattım ve çıktım gittim. Eğer dev cihan sigortaya aracınızın sigortasını yaptırmayı düşünüyorsanız  bir kez daha düşünün.  

firmanın iletişim bilgileri:

Dev Cihan Sigorta
      İstasyon Mah. Tüzün Sok.
      No: 8 / 2
      Etimesgut - ANKARA

Tel : (312) 244 6 312
« Son Düzenleme: 03 Eylül 2012, 00:01:00 Gönderen: STAK67 »

Ynt: Şikayetçi Olduğunuz Firmalar
« Yanıtla #1 : 03 Eylül 2012, 14:41:15 »
güzel konu sabıtlenırse cok ıyı olur...
Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.

Çevrimdışı skrc

Ynt: Şikayetçi Olduğunuz Firmalar
« Yanıtla #2 : 03 Kasım 2012, 15:02:04 »
Muğla / Fethiye VW Özgür Oto

Polomu ilk aldığımda, onlara gittim.
Şöyle ufak çaplı bir bakım yaptırayım. Senden önceki sahibine güvenemiyorsun sonuçta.
Yağ, filtre değiştirelim. Frenlere de bir bakalım dedim.
Bir de klimayı açınca rölanti çok düşüyor nedendir acaba dedim. Bakalım abi dediler.
Neyse uzatmayayım. Yağ, filtre değiştirmişler.
Rölanti ne oldu dedim. Abi bir sorun yok, 1.4 motor eee o kadar olur dediler. :saskin:
Normalde kelebek temizlenecek, adaptasyon yapılacak ve sorun çözülecek.
Neyse ben şoktayım. Hiç çaktırmadan ücretimi ödedim.Oradan uzaklaştım.
Düşünün, sanayide herhangi birine sorsan polo rölanti sorunu var klimada motor şaşırıyor diye; Kelebektendir abi derler. :'(

O günden sonra sadece önünden geçmekle yetiniyorum...

Burda yine tavsiye edeyim. Fethiye için Bosch Car Service (Uysallar) Hakan Usta. Gidin, tanışın, konuşun anlayacaksınız Usta nasıl olur...
« Son Düzenleme: 03 Kasım 2012, 15:04:27 Gönderen: skrc »
"Adım, Şükrü..."