Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Nedir bu MİSHİMOTO & APEXİ SPOR YAYLAR  (Okunma sayısı 10528 defa)

Çevrimdışı iko

Ynt: Nedir bu MİSHİMOTO & APEXİ SPOR YAYLAR
« Yanıtla #14 : 18 Kasım 2014, 11:17:59 »
diğer yaylara göre yumuşak geldi ama takılan yayın ölçüsü ile alakalı olabilir mi bilmiyorum.306tımda da 3.5luk var aldığım arkadaş takmıştı markasını bilmiyorum onun yayları apexiye göre daha sert 5cmliklerde değişirmi bilgim yok açıkçası.. Esnemesi tabiiki azalıyor ama rahatsız edecek kadar değil.

Çevrimdışı Frequency

• Otomobil
    Skoda Fabia HTP
« Yanıtla #15 : 18 Kasım 2014, 16:07:15 »
En güzeli almamak bu durumda...bir ara ben de düşünüyordum açıkçası...sildim defterden artık.Teşekkürler...
D Ü N Y A L I L A R D A N  TİSKİNİYORUM  (g.o.r.a)

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #16 : 18 Kasım 2014, 16:49:47 »
bilalin kullandıkları APEX değilmiydi  ?

Çevrimdışı iko

« Yanıtla #17 : 18 Kasım 2014, 20:45:19 »
Evet yaa yanlış hatırlıyormuşum kusura bakmayın bilalin apexmiş, bu arada apexiyi almadan öncede epey bi araştırdım diğer forumlarda da kullananlar olmuş uzun zaman sonra almaya karar verdim.Vogtlanddan daha yumuşak fiyat olarakta biraz daha uygun yinede kullanacakların kararı tabiiki..

Çevrimdışı ozgur0292

• Otomobil
    Golf4 1.6 sr otomatik
« Yanıtla #18 : 01 Şubat 2015, 19:41:57 »
Sahibinden de gezinirken gördüğüm ilanlar sonucukafama takılan ve ucuz olan bu spor yay markaları hakkında bilgisi olanş kullanan varmı . kafa takıldı golf 3 e alsak sorun yaratırmı  ??? ??? ???

UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİZ