Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Navigasyon ve GPS Bilgisi Olanlar Bi Doluşalım Buraya  (Okunma sayısı 8485 defa)

Çevrimdışı WG4MK

Otomobil
    VW GOLF 4
Değerli Vw sahipleri ve olmak isteyen arkadaşlarım yurtdışında yaşıyorum eğitim sebebi ile ve sık sık farklı ülkelere aracım ile seyahat etmek durumunda kalıyorum. Ancak her ülkenin Sim Card'ını satın almak internet paketi yapmak vs olanaksız. Bu sebepten dolayı Ofline bir navigasyona ihtiyacım var eldeki imkanlar ;

1- İphone 
2- Samsung Tablet
3- Sony Nav u 73 Gps/Navigasyon
4- Navgo NGD-102N  Gps / Navigasyon Teyp ( Araç Üzerinde )

1-Şimdi İphone'da internet varken Google Map açıp sonra kesince ofline kullanabiliyorum ama yolu şaşırdığımız an feleğimiz de şaşıyor. O yüzden alternatif gerek.

2-Samsung Tablet androit markette düzgün bir ofline navigasyon bulamadım.

3- Sony Gps navigasyonu sadece orta avrupa ülkeleri yüklü örneğin Ukrayna'ya ihtiyacım var ama yok-yüklemeyi bilmiyorum.

4-Navgo NGD-102N aslında benim için en iyi seçenek olur arkadaş teybi takmış ama SD Kartta bulunan programı silmiş cd falanda yok satıcısına da ulaşamadık o yüzden nasıl navigasyon tekrar yüklenir nasıl kurulur hiç bilmiyorum.

Bu seçenekler arasında herhangi bir çözüm bulan olur da bana detaylıca anlatırsa çok sevinirim

Ynt: Navigasyon ve GPS Bilgisi Olanlar Bi Doluşalım Buraya
« Yanıtla #1 : 01 Mayıs 2016, 18:36:12 »
Nette zibille ücretsiz cracklı programlar var android için.

Çevrimdışı Sofyanets

Otomobil
    Golf 4 1.6 2003
« Yanıtla #2 : 22 Ağustos 2016, 16:04:22 »
Merhaba

Offline navigasyon olarak bende samsung note 2 var , android'ten 'Sygic' i kesinlikle oneriyorum.

Bende Bulgaristan'da yasiyor. is sebebiyle romanya sirbistan ve macaristan'a gitmistim gecen sene heryerde Sygic' in cok yardimini gordum.Eger tam adress var iste (sokak ismi vs) direk kapinin onune cikartiyor.

Keza Turkiye'de de kullandim yine eger adress tam ise cok ise yariyor.

Selamlar.

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #3 : 23 Ağustos 2016, 15:48:57 »
navigonu öneririm. 1 ay boyunca 10.000 km ye yakın yol yaptık ve gerek ses gerek görsel destekler ile yolumuzu her seferinde bulduk. navihon apk diye aratırsanız android uyumlu çokca alternatif indirme yeri bulabilirsiniz.

apk dosyasını cihaza kopyaladıktan sonra harici kaynaklardan çalışmaya izin veriyorsunuz. kurulumu tamamlıyor. daha sonra sizden hangi ülkelerin haritasını indireceğini soruyor. wifi ile internete bağlı iken ilgili ülkeleri de seçiyorsunuz. onları da indirip kuruyor. program çok kapsamlı. 1.1 gb civarı kök dosyası var. indireceğiniz ülke sayısı ve seçeneklerine göre de ek harita dosyasını indiriyor.

2 sene önce note 2 ile geçen sene note 3 ile kullandım. gayet stabil. üstelik sadece yol tarifi yapmıyor EDS ve sabit radar noktalarını da uyarıyor.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.